منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دارایی های دیجیتالی در ده سال جایگزین فیات می شوند – Deloitte Survey

دارایی های دیجیتالی در ده سال جایگزین فیات می شوند – Deloitte Survey

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • نظرسنجی Deloitte نشان می دهد که دارایی های مجازی در چند سال جایگزین fiat خواهند شد.
  • کارشناس بلاک چین دلویت می گوید که منابع مالی جهانی با دارایی های مجازی متحول می شود.
  • رونق قیمت رمزنگاری یکی از دلایل افزایش پذیرش رمزنگاری است.

یک نظرسنجی اخیر توسط شرکت انگلیسی Deloitte نشان داد که انتظار می رود در پنج تا ده سال آینده دارایی های دیجیتالی جایگزین ارزهای فیات شوند.

76 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی این پیش بینی را انجام دادند. سایر پاسخ دهندگان همچنین اظهار داشتند که دارایی های دیجیتال در دو سال آینده نقش اساسی در صنعت مالی ایفا خواهند کرد.

نظرسنجی Deloitte با بیش از 1000 رهبر بانک و مدیران موسسات مالی مستقر در ایالات متحده ، انگلستان ، چین ، هنگ کنگ ، آلمان ، برزیل ، ژاپن ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی و امارات به عنوان شرکت کنندگان انجام شد.

این نظرسنجی برای تعیین این بود که آیا این سهامداران معتقدند که آینده با ارزهای رمزنگاری شده آمیخته است یا خیر. بسیاری از آنها معتقد بودند.

80 درصد از پاسخ دهندگان پاسخ دادند که دارایی های دیجیتالی نقش مهمی در صنعت مالی در دو سال آینده ایفا خواهند کرد. 73 درصد از مدیران معتقدند اگر سازمان ها بخواهند در صنعت آینده رقابت کنند ، پذیرش بلاک چین ضروری است.

43 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که موسسات آنها باید از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان گزینه پرداخت استفاده کنند.

لیندا پاوچوک ، رهبر بلاک چین و دارایی های دیجیتالی آمریکا در Deloitte ، در حالی که در مورد نتایج نظرسنجی صحبت می کرد ، گفت که در نحوه نگاه مالی جهانی به مشاغل جدید با دارایی های دیجیتال و نحوه شکل گیری زیرساخت های مالی تغییر ایجاد شده است.

پاوچوک افزود که بنیان بانکداری “اساساً منسوخ شده است” و مدیران مالی باید راههای جایگزینی برای ایجاد “رشد اقتصادی در آینده پول” پیدا کنند.

افزایش استفاده از دارایی های دیجیتال

امسال افزایش قابل توجهی در پذیرش رمزارزها رخ داده است که از سه ماهه ای که کمتر از آن انتظار می رفت آمده است. این افزایش به دلایل زیادی نسبت داده می شود. با این حال ، اعتقاد بر این است که افزایش قیمت پی در پی قیمت سکه های رمزنگاری باعث افزایش هزاره ها شد و بزرگسالان نیز به فضای رمزنگاری توجه کردند.

در حال حاضر دارایی دیجیتالی نیز برای کشورهای جهان آزاد شده است. السالوادور تاریخ ساز شد و اولین کشوری در جهان شد که BTC را ارز رسمی فیات خود قرار داد و آرژانتین به دنبال دنبال کردن این خط بود.

سال 2021 سال بزرگی برای دارایی های دیجیتالی بوده است و به اعتقاد تحلیلگران نقطه شروع برای تصاحب دارایی های مجازی است.