منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دادگاه های بریتانیا به اسناد NFT به عنوان مدرک اجازه می دهند

دادگاه های بریتانیا به اسناد NFT به عنوان مدرک اجازه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دادگاه عالی انگلستان و ولز اخیراً امکان تحویل اسناد دادگاه از طریق NFT را با استفاده از شبکه بلاک چین فراهم کرده است. این اقدام برای محاکمه “D’Aloja v. Binance” برای حفظ حریم خصوصی اسناد انجام شد.

مقامات بریتانیا این اسناد را می پذیرند و آن را به دومین دادگاه در جهان تبدیل می کنند که این نوع اسناد را می پذیرد. در ژوئن 2022، دادگاهی در ایالات متحده مروج این اقدامات خواهد بود و پرونده با موفقیت پیش رفت.

پرونده D´Aloja مجاز به استفاده از اسناد در NFT خواهد بود

NFT

پرونده “D’Aloja v. Binance” صلاحیت استفاده از اسناد رمزگذاری شده با NFT را خواهد داشت. برای ورود به این زمینه، D’Aloja Fabrizio، که یک مهندس حرفه ای در ایتالیا بود و همچنین به عنوان خالق SA Microgame، یک پلت فرم وب اختصاص داده شده به شرط بندی، مخالفت خود را با صرافی های رمزنگاری Polo Digital، Bitkub، Binance نشان داد. و Aux Cayes به دلیل شریک بودن در سرقت وجوه. به گفته D’Aloja، مجرمان به عنوان دلال های کلاهبردار کار می کنند.

با توجه به پیچیدگی محاکمه، دادگاه تصمیم گرفت که دالوجا می تواند شواهد را با استفاده از فرآیندهای جایگزین مانند اسناد NFT ارائه کند. علاوه بر این، شاکی در جستجوی مدارک بیشتر برای حمایت از پرونده خود آزاد خواهد بود.

از سوی دیگر، گروه وکلای دالوجا اشاره کردند که به لطف این به روز رسانی دادگاه، انواع دیگر پرونده های کلاهبرداری سایبری به راحتی قابل حل است. کابینه همچنین تصریح می کند که این روش به نفع شاکیانی است که پرونده را بر اساس شبکه بلاک چین ارائه می کنند زیرا مدارک آنها اعتبار پیدا می کند.

کلاهبرداری های رمزنگاری شده در سال 2022 افزایش می یابد

NFT

هر روز به نظر می رسد که کلاهبرداری های رمزنگاری در حال افزایش است و بین سال های 2021 تا اواسط سال 2022 به یک میلیارد دلار در قلمرو ایالات متحده می رسد. به گفته FTC، این کلاهبرداری ها بر روی سرمایه گذاری های تقلبی متمرکز است که از ابتدای سال 2021 توانسته اند حدود 575 میلیون دلار جمع آوری کنند.

این بیانیه نشان می دهد که مجرمان در ازای حداقل سپرده به سرمایه گذاران وعده سودهای کلان می دهند. اگرچه پروژه کریپتو در نگاه اول امیدوارکننده به نظر می رسد، اما واقعیت این است که این یک طرح کلاهبرداری است.

آژانس های نظارتی در مورد این طرح کریپتو جعلی در قلمرو اروپا، به ویژه در بریتانیا هشدار داده اند. بر اساس تحقیقات، حداقل 3000 مورد از بیش از 16000 مورد گزارش شده از سال 2021 بر روی ارزهای دیجیتال متمرکز شده است که برای آژانس های نظارتی هشدار دهنده است. بازار NFT نیز درگیر این کلاهبرداری ها است که شامل خرید تصاویر محلی مبتنی بر هنر، موسیقی، بازی های ویدیویی و غیره می شود.

پرونده D’Aloja هنوز مورد بحث است، اما انتظار می رود که نماینده MicroGame، شرکتی که تحت تأثیر سرقت رمزنگاری قرار گرفته است، شواهد واقعی از آنچه اتفاق افتاده را نشان دهد.