منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دادگاه نیویورک به نفع شبکه سلسیوس برای فروش بیت کوین استخراج شده رای داد. فشار فروش بیشتر؟

دادگاه نیویورک به نفع شبکه سلسیوس برای فروش بیت کوین استخراج شده رای داد. فشار فروش بیشتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک قاضی نیویورکی به وام دهنده Crypto Celsius Network اجازه داد تا بیت کوین (BTC) را در حالی که در حال ورشکستگی بود استخراج و بفروشد، کمتر از یک روز پس از افشای یک پیش بینی جریان نقدی سه ماهه که تهدید می کند تمام وجوه موجود به طور کامل تمام شود.

در روز دوم رسیدگی به پرونده، مارتین گلن، قاضی ورشکستگی بخش جنوبی نیویورک اعطا شده درخواست سلسیوس برای ادامه عملیات استخراج و فروش BTC به منظور بازگرداندن ثبات مالی.

با این حال، گلن در مورد ظرفیت صنعت معدن BTC برای کسب درآمد فوری به دلیل هزینه های اولیه قابل توجه مربوط به راه اندازی زیرساخت های استخراج، ابراز نگرانی کرد.

از جولای 2022، اتهامات ورشکستگی شبکه سلسیوس، این شرکت را در تیررس مقامات ایالات متحده قرار داده است و پس‌انداز بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را به خطر می‌اندازد.

محدودیت های تایید جدید درجه سانتیگراد

شایان ذکر است که آخرین تاییدیه فقط محدود به استخراج و فروش بیت کوین است. دادگاه به وام دهنده کریپتو دستور داد تا اطلاعات مربوط به دارایی ها را از قبل ارائه کند و سلسیوس را از فروش سهام یا سود بدهی در سایر شرکت های ارز دیجیتال منع کرد.

وکیل شرکت به سرمایه گذاران اطمینان داد که این شرکت از سرمایه گذاری در معدن سود خواهد برد، علیرغم نگرانی ها مبنی بر اینکه ممکن است تا اکتبر پولشان تمام شود. پس از اینکه وام دهنده کریپتو مشخص کرد که شرکت بیت کوین استخراج شده را فقط به صورت نقد می فروشد، وزارت دادگستری ایالات متحده و هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس نیز مخالفت خود را با برنامه های خود برای ورود به استخراج بیت کوین کنار گذاشتند.

علاوه بر این، سلسیوس در این جلسه اظهار داشت که از زمان ثبت دادخواست، قیمت بیت کوین ۲۵ درصد افزایش یافته است. این طرح در جلسه استماع نهایی در اول سپتامبر نهایی خواهد شد.

این چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که Hodlnaut جدیدترین شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال بود که تسلیم تأثیر شدید زمستان اخیر کریپتو شد. این شرکت مستقر در سنگاپور روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که تصمیم گرفته است به‌دلیل شرایط اخیر بازار، بلافاصله کلیه خدمات را به حالت تعلیق درآورد.

با این حال، مقاله‌ای که اخیراً توسط Cryptopolitan پوشش داده شده است، بیان می‌کند که این شرکت در تاریخ 13 آگوست درخواستی را به دادگاه عالی سنگاپور ارسال کرده است تا تحت مدیریت قضایی قرار گیرد، رویه‌ای که از هرگونه ادعا و رویه‌های قانونی علیه آن توسط طلبکاران جلوگیری می‌کند.