منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دادگاه طرح BlockFi برای فروش تجهیزات ماینینگ کریپتو خود را تایید کرد

دادگاه طرح BlockFi برای فروش تجهیزات ماینینگ کریپتو خود را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال BlockFi به عنوان بخشی از تلاش های مستمر این شرکت برای بازپرداخت بدهکاران خود، از سوی دادگاه مجوز داده است تا تجهیزات استخراج ارز دیجیتال خود را به حراج بگذارد.

طبق دستوری که در 30 ژانویه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه نیوجرسی صادر شد، BlockFi مجوز فروش دارایی های خود را دریافت کرد. در این حکم آمده است که فروش دارایی ها منصفانه، معقول و با توجه به شرایط مناسب است.

دادگاه خاطرنشان کرد که فروش دارایی های شرکت به منظور به حداکثر رساندن مقدار پولی است که ممکن است بازیافت شود و همچنین ارزشی که شرکت می تواند به دست آورد.

پیش‌بینی می‌شود که اکنون که دادگاه به BlockFi اجازه داده است، تعداد پیشنهادات ارسال شده برای دارایی‌های استخراج رمزنگاری وام دهنده ارز دیجیتال افزایش یابد.

بدهکاران دلایل خوب و کافی برای تأیید و تأیید روشهای مناقصه بیان کرده اند که منصفانه، معقول و مناسب تحت شرایط است و برای به حداکثر رساندن بازیابی طراحی شده است.

دادگاه ورشکستگی

پیشنهاد دهندگان BlockFi

با توجه به الزامات مندرج در سند، کلیه پیشنهادات واجد شرایط باید تا مهلت 20 فوریه به طرفین ذکر شده در فرآیندهای مناقصه ارسال شود.

دادگاه باید پیشنهادات را تا 2 مارس دریافت کند و نمایندگان طلبکاران تا 25 اسفند مهلت دارند نسبت به فروش دارایی ها به متقاضیان واجد شرایط اعتراض کنند.

مناقصه گران بالقوه باید قبل از اینکه اجازه شرکت در مناقصه را پیدا کنند، یک پیشنهاد کتبی را به هر یک از مشاورین مشترک به طلبکاران تحویل دهند.

در پیشنهاد، شما باید نه تنها قیمت خرید برنامه ریزی شده، بلکه دارایی های خاصی را که پیشنهاد دهنده بالقوه به خرید آن علاقه مند است و روشی که از طریق آن برای خرید آن دارایی ها تامین مالی می کند، مشخص کنید.

ضرب‌الاجل کوتاهی که BlockFi تعیین کرده است، تلاشی برای جمع‌آوری هرچه سریع‌تر پیشنهادها به منظور سرمایه‌گذاری از شرایط فعلی بازار است که شاهد افزایش بیشتر ارزهای دیجیتال پس از ماه‌ها حرکت جانبی قیمت بوده‌اند. این ممکن است به عنوان تلاشی برای استفاده حداکثری از موقعیت در نظر گرفته شود.

فرانسیس پتری، وکیل مدافع شرکت، در دادگاه گفت که این تجارت قبلاً از خریداران بالقوه برای چندین دارایی خود سود دریافت کرده است و پیش بینی می کند که سود بیشتری نیز داشته باشد.

در مورد طلبکاران BlockFi

مدت کوتاهی پس از ارائه دادخواست ورشکستگی توسط وام‌دهنده ارزهای دیجیتال، معلوم شد که این شرکت بیش از یک میلیارد دلار به سه نفر از طلبکاران اصلی خود بدهکار است.

این شامل تسویه حساب با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به مبلغ 100 میلیون دلار است که در فوریه 2022 انجام شد.

طبق اسناد ثبت شده در پرونده ورشکستگی توسط BlockFi، این شرکت به بیش از 100000 طلبکار مختلف بدهکار است.

این شرکت همچنین در ماه دسامبر درخواستی را به دادگاه ورشکستگی ارائه کرد و از آن درخواست کرد که به کاربران اجازه دهد تا دارایی های خود را پس بگیرند.

این شرکت این اقدام را گامی مهم در جهت هدف نهایی ما برای بازگرداندن دارایی‌ها به مشتریان از طریق فرآیند ورشکستگی آنها توصیف کرد.