منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دادستان های ایالات متحده یک دادخواست جدید برای ممنوعیت SBF ارائه کردند

دادستان های ایالات متحده یک دادخواست جدید برای ممنوعیت SBF ارائه کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دادستان های ایالات متحده دادخواست جدیدی به دادگاه ارائه کرده اند تا از تشدید شرایط تعیین شده برای وثیقه سام بنکمن فرید اطمینان حاصل شود. با توجه به جزئیات این دادخواست، دادستان ها می خواهند از دستکاری وی در شهود جلوگیری کنند. علاوه بر این، دادستان ها می خواهند اطمینان حاصل کنند که رئیس سابق FTX از تماس بیشتر با کارمندان سابق یا جدید شرکت منحل شده خود یا شرکت تابعه آن، Alameda منع شده است.

دادستان های ایالات متحده نسبت به دستکاری شاهدان محتاط هستند

به گفته دادستان های ایالات متحده، رئیس سابق FTX با مشاور حقوقی فعلی FTX، راین میلر، از طریق ایمیل و سیگنال تماس گرفته است. دادستان های ایالات متحده استدلال کردند که SBF به وکیل پیامک فرستاد تا بر شهادت او در دادگاه تأثیر بگذارد. در این سند، دادستان ذکر کرده است که او با میلر در مورد رابطه فعلی آنها تماس گرفته است. SBF همچنین از وکیل خواست تا اطمینان حاصل کنند که روابط خود را اصلاح می کنند تا در آینده از یکدیگر سود ببرند. دادستان همچنین از دادگاه خواست اطمینان حاصل کند که رئیس سابق FTX از استفاده از ارتباطات رمزگذاری شده برای تماس با شاهدان در آینده منع شده است.

SBF در گذشته از سیگنال برای انسداد استفاده می کرد

گذشته از آن، دادستان ها همچنین اشاره کردند که SBF سابقه استفاده از سیگنال برای ممانعت از اجرای عدالت را داشته است، همانطور که در چند سال گذشته این یک الگو بوده است. به عنوان مثال، چند ماه قبل از اینکه مقامات او را در باهاما دستگیر کنند، SBF پیامی به یک چت گروهی در سیگنال ارسال کرد تا بیگناهی خود را در مورد اتهامات کلاهبرداری سیمی ثابت کند. گفته می شود که چت گروهی شامل مدیران ارشد FTX که اکنون از بین رفته است، بوده است. برخی از احزاب شامل کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda، یکی از بنیانگذاران FTX گری وانگ، و چند مدیر اجرایی بودند.

مقامات همچنین ادعا کردند که الیسون از این گروه برای انتقال اطلاعات محرمانه به طرفین برای ساختن فروپاشی نهایی Alameda و FTX استفاده کرده است. این بیانیه اخیر از پشت وکلای FTX بیرون می آید که از دادگاه می خواهند از اعضای خانواده بانکمن فرید برای پاسخ به سؤالات مربوط به منبع ثروتشان دعوت کند. وکیل همچنین از آنها می‌خواهد که به سؤالات مربوط به مواردی که قبل از حادثه از FTX سود مالی برده‌اند، پاسخ دهند. طرف های ذکر شده در سند شامل مادر، پدر و برادر سام بنکمن فرید هستند.