منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خواهران و برادران جوان کسب و کار استخراج رمزنگاری می کنند

خواهران و برادران جوان کسب و کار استخراج رمزنگاری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• Ishaan و Aanya Thakur جوانترین افرادی هستند که تا کنون در استخراج رمزنگاری مشارکت داشته اند.
• برادران آمریکای شمالی کل تابستان را برای استخراج اتریوم صرف کردند.

بازار ارزهای رمزنگاری شده هرگز شگفت زده نمی شود و این بدان معناست که همه افراد جهان می توانند از آن استفاده کنند. در این مناسبت ، دو خواهر و برادر به نام های Ishaan و Aanya Thakur ماهیانه حدود 30000 دلار از استخراج رمزنگاری درآمد داشتند.

خواهر کوچکتر ایشاآن ، آنیا به مجله CNBC می گوید که آنها برای سرگرمی و فناوری مالی جدید استخراج رمزنگاری را آغاز کرده اند. با این حال ، این بازی تابستانی به یک معدن طلا تبدیل شد زیرا بچه ها می توانستند تقریبا 1 بیت کوین در ماه استخراج کنند.

برادران تاکور و استخراج رمزنگاری

استخراج رمزنگاری

Ishaan و Aanya Thakur ، 14 و 9 ساله ، بیش از 30،000 دلار در ماه از طریق استخراج رمزهای رمزنگاری مانند BTC ، ETH و RavenCoin درآمد داشته اند. برادران و خواهران ، که مقر اصلی آنها در تگزاس است ، یاد گرفتند که با استفاده از رمزنگاری ساده استخراج کنند ، حتی اگر استخراج این توکن ها برای اکثر مردم مشکل باشد.

Ishaan به مجله می گوید که آنها با مشاهده آموزش هایی در YouTube استخراج رمزنگاری را آغاز کردند. پسر 14 ساله از رایانه بازی خود برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده استفاده کرد. از کارت گرافیک خود برای رمزگشایی ارزهای مجازی استفاده می کند.

ایشان می گوید که بدون حمایت والدینش ، او نمی توانست اینقدر پول به دست آورد. والدین پسر ترجیح می دهند که Ishaan در تابستان بیت کوین استخراج کند تا هفته هایی را که در رایانه بازی می کنند و بازی های ویدئویی انجام می دهند. اندکی پس از اینکه ایشان نحوه استفاده از رایانه خود را به عنوان تجهیزات استخراج رمزنگاری کشف کرد ، به خواهرش گفت که به او کمک کند.

خواهران و برادران به استخراج اتریوم مشغول بودند زیرا استخراج بیت کوین بسیار دشوار بود. ایشان اعتراف می کند که روز اول که مشغول استخراج رمزنگاری بودند ، 3 دلار به دست آوردند.

برادران Thakur شرکت رمزنگاری

اکنون که برادران تاکور دیدند که استخراج ارزهای دیجیتال سودآور است ، انگیزه آنها برای رسمی شدن آن افزایش یافت. پسران با حمایت پدرشان ، مانیش راج ، در 30 آوریل “فن آوری های Flifer” را ایجاد کردند. در ماه اول ، آنها 1000 دلار درآمد داشتند.

در ماه جولای ، برادران این فرصت را پیدا کردند تا تجهیزات پیچیده معدن مانند کارت گرافیک Nvidia RTX 3080-ti را خریداری کنند که مخصوص استخراج بیت کوین است. آنها به کار خود در زمینه استخراج رمزنگاری ادامه دادند و قبل از پایان ماه اوت ، در حدود 36000 دلار درآمد داشتند.

به گفته پدرشان ، مانیش راج ، آنها امیدوارند بیش از 10 میلیارد الگوریتم اتریوم را در ثانیه پردازش کنند. با این حال ، این روند آسان نبوده است زیرا آنها تجهیزات یا پرسنل مورد نیاز را ندارند.

از سوی دیگر ، استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده ارزان نیست زیرا هر دستگاه انرژی زیادی مصرف می کند. این پسران در حال حاضر 97 پردازنده دارند که پدرشان آنها را با وام بانکی تامین کرده است.