منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین در بازار نامشخص زیر 60 هزار دلار مانده است، AXS و CRO سود می کنند

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین در بازار نامشخص زیر 60 هزار دلار مانده است، AXS و CRO سود می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین همچنان در براکت 59 هزار دلاری گیر کرده است.
  • اتریوم در حدود 4200 دلار باقی می ماند، اما SOL همچنان ارزش خود را از دست می دهد.
  • AXS، CRO و SHIB در ساعات اخیر سبز شدند.

بازار ارزهای دیجیتال با سرعت بالایی در نوسان است. در درجه اول به همین دلیل است که حتی کندل های 15 دقیقه ای و 1 ساعته زمانی که یک متخصص تجزیه و تحلیل فنی را روی نمودارها و نمودارهای رمزنگاری انجام می دهد، اهمیت زیادی دارد. در طی اصلاحات بازار، چندین توکن کریپتو می‌توانند فازهای ناپایدار را تجربه کنند. امثال بیت کوین و اتریوم نیز برای حفظ یک الگوی پایدار تلاش می کنند.

طی چند روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال در حال گذراندن مرحله اصلاح بوده است. سکه های متعددی جایگاه خود را در بازار از دست داده اند و با حواشی قابل توجهی کاهش یافته اند. همچنین، توکن‌ها پس از دستیابی به بالاترین رکوردها، سود خود را کاهش داده‌اند. به عنوان مثال، بیت کوین ظرف یک روز یا بیشتر از 68000 دلار به زیر 60000 دلار سقوط کرد.

بیت کوین و اتریوم فاقد شتاب صعودی هستند

بیت کوین در ساعات اخیر بازار فعالیت چندانی نداشته است زیرا همچنان در همان منطقه گیر کرده است. گاو آن را از پایین آمدن بیشتر در امان نگه داشته است، اما توکن رمزنگاری پیشرو شتاب لازم برای تشکیل روند صعودی را ندارد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 59.8 هزار دلار ارزش دارد و حجم معاملات 24 ساعته آن به 39.9 میلیارد دلار کاهش یافته است.

از سوی دیگر، اتریوم، آلتکوین پیشرو نیز برای بهبود ارزش گذاری خود با مشکل مواجه شده است. در محدوده محدودی از علامت 4200 دلار گیر کرده است. تسلط آن بر بازار 19.1 درصد است در حالی که بیت کوین 43.4 درصد است. حجم معاملات Eth نیز زیر مرز 24 میلیارد دلار باقی مانده است.

SOL و LUNA ارزش خود را از دست می دهند

چندین توکن کریپتو در این مرحله تصحیح با مشکل مواجه هستند. با این حال، سولانا در هفته گذشته حدود 10 درصد ضرر کرده است. SOL چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر بازار است و در حال حاضر کمتر از 220 دلار قرار دارد. سولانا از بالاترین رکورد خود عقب نشینی کرد و بنابراین، سرمایه گذاران مراقب عملکرد توکن هستند. اگر موقعیت خود را بالای 225 دلار حفظ کند، SOL می تواند در روزهای آینده صعودی شود.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین در بازار نامشخص زیر 60 هزار دلار گیر کرد، AXS و CRO سود 1 داشتند

از سوی دیگر، LUNA Terra نیز در میان بازنده‌های اصلی است. قیمت آن بیش از 3.0٪ افزایش یافته است و در حال حاضر حدود 43 دلار ارزش دارد. تخریب بیشتر توکن می تواند الگوی نزولی را مستحکم کند و آن را برای مدت طولانی تری گسترش دهد. همچنین حجم معاملات و ارزش بازار لونا در ساعات اخیر با مشکل مواجه شده است.

AXS و CRO دستاوردهای قابل توجهی دارند

در این بازار نزولی، چند سکه از طریق پتانسیل سود سرمایه گذاران را جذب کرده اند. توکن هایی مانند AXS، CRO و AVAX در این مرحله اصلاحی صعودی باقی مانده اند. حتی SHIB نیز در برابر فشار خرس تسلیم نشده است. سرمایه گذاران پس از جهش قابل توجه SHIB در چند هفته پیش، ثابت قدم مانده اند. شیبا اینو در حدود 0.0000497 دلار ارزش گذاری شده است. با این حال، موقعیت خوبی برای بالا رفتن از اینجا به بعد است.

پس از ثبت چند افت در ساعات اخیر، توکن بازی Axie Infinity (AXS) بالا رفته است. در حال حاضر، بیش از 5.6 درصد افزایش یافت و به یک اینچ نزدیکتر به مرز 137 دلار رسید. موقعیت سکه در بازار نشان می دهد که می تواند رشد بیشتری داشته باشد و سود بیشتری ثبت کند. کاربران و سرمایه گذاران نیز علاقه بیشتری به این توکن نشان داده اند که اخیراً سکه را به بالاترین حد خود رسانده است.

علاوه بر این، CRO سودهای گسترده ای در حدود 15.50 درصد به دست آورده است که قیمت آن را به بیش از 0.48 دلار رسانده است. سکه در هفته گذشته 37 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار و حجم معاملات CRO نیز مثبت است و بیش از 1.74 میلیارد سکه CRO در گردش است.

AVAX همچنین روند صعودی خود را حفظ کرده است، زیرا از مرز 100 دلار عبور کرده و در حال حاضر بیش از 102 دلار ارزش دارد. این توکن امروز بیش از 15.70 درصد رشد کرد و آن را به برجسته ترین سود در صنعت تبدیل کرد. حجم معاملات و تقاضای بالا نشان می دهد که سکه در روزهای آینده سودهای بیشتری را ثبت خواهد کرد.

بسته شدن

صرف نظر از عملکرد چند سکه، هیچ توکنی علائم واضحی از گاو نر یا نزولی نشان نداده است. این بازار نامطمئن چند ساعت طول می کشد تا به بلوغ برسد و یک الگوی تعیین شده برای آلت کوین ها شکل بگیرد. موقعیت یابی بیت کوین و بسته شدن روزانه آن امروزه بسیار حیاتی است.

از طرف دولت هند (GOI)، ما خبر دریافت کردیم که درهای ارزهای دیجیتال بسته نخواهد شد، اما یک “رویکرد ظریف” در حال کار است. اقدامات نظارتی و محدودیت‌های بیشتری برای استفاده مستقیم از ارز دیجیتال در تراکنش‌ها در حال پیگیری است. درخواست‌های فعال توسط شرکت‌ها ممنوع خواهد شد، به این معنی که صرافی‌ها و پلتفرم‌ها دیگر نمی‌توانند فعالیت کنند. هدف نهایی چیست؟ مالیات.

پیامدهای مقررات دولتی بر کاهش بیشتر قیمت کریپتو چیست؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.