منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیکتر شده است، AVAX و FTM بالاترین سود را ثبت کردند.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیکتر شده است، AVAX و FTM بالاترین سود را ثبت کردند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین پس از عبور از 58500 دلار توانست مقداری از ارزش از دست رفته را بازیابی کند.
  • اتریوم از 4300 دلار فراتر رفت، زیرا BNB و SOL نیز سودهایی را ثبت کردند.
  • AVAX، FTM، و SHIB از بالاترین سودها در بازار در حال بهبود هستند

بازار کریپتوکارنسی همواره بخش سرمایه‌گذار را با نوسانات قیمتی خود شگفت زده کرده است. گفتگوها در مورد طلای 24 عیار برای نجات کشورهای تحت محاصره رسیده است. بازار بی ثبات بسیار غیرقابل پیش بینی است، زیرا چندین سکه به سرعت افزایش یا کاهش ارزش دارند. با این حال، این ویژگی آن را برای مردم در سراسر جهان منحصر به فرد و جذاب می کند. بیت‌کوین و اتریوم نمونه‌های بارز این هستند که چگونه قیمت‌های آن‌ها در طول زمان سر به فلک کشیده است.

با این حال، بازار هرگز یک طرفه نیست. هرگز صعودی یا نزولی نمی ماند. به همین دلیل است که سرمایه گذاری و سپس حفظ سرمایه گذاری های خود در بخش کریپتو ضروری است. اخیراً بازار ارزهای دیجیتال پس از یک روند صعودی رویایی قرمز شده است. با این حال، این فقط یک اصلاح سالم بود. بیش از 390 میلیارد دلار از بازار حذف شد، اما تحلیلگران در مورد بازگشت قاطعانه بودند. در نتیجه، بازار اکنون به دنبال بهبودی است و چندین توکن در حال ثبت سودهای بزرگ برای پاداش دادن به دارندگان و خریداران کاهش قیمت هستند.

بیت کوین با 60 هزار دلار توانست شکاف را ببندد

سکه ارز دیجیتال پیشرو قبلا از بالای 67 هزار دلار سقوط کرد و به آرامی به رقم نگران کننده 55 هزار دلار رسید. بسیاری از افراد در مورد الگوی نزولی مداوم بیت کوین تردید داشتند. با این حال، در آخرین ساعات معاملاتی با افزایش حدود 5.20 درصدی بهبود یافته است. تقریباً به مرز 59 هزار دلار رسیده است و در حال حاضر حدود 58750 دلار معامله می شود.

این توکن هنوز کمتر از مرز 60 هزار دلاری است، اما بازیابی آن برای بقیه بازار مثبت است. حجم معاملات سکه در حال حاضر 37.79 میلیارد دلار و ارزش بازار آن 1.11 تریلیون دلار است. بیت کوین هنوز حدود 7.50 درصد کمتر از قیمت هفته گذشته است. اما یک الگوی بازیابی ادامه دار ممکن است بیت کوین را از سطوح مقاومتی حیاتی عبور دهد.

اتریوم از 4000 دلار جهش می کند، زیرا سایر آلتکوین ها نیز ارزش خود را افزایش می دهند

آلتکوین پیشرو در بازار ارزهای دیجیتال نیز از نظر قیمت رشد کرد. اتریوم پس از ثبت کمتر از 4000 دلار اکنون در 4300 دلار است. ETH همچنین چند روز پیش یک ATH جدید ثبت کرد و از آن زمان تا کنون با حاشیه قابل توجهی تثبیت شده است. با این وجود، اتر توانست از سطح حمایت 4 هزار دلاری خود عقب نشینی کند و با حجم معاملات بیش از 19.79 میلیارد دلار، به دنبال ثبات در الگوی افزایش قیمت خود است.

SOL و ADA که معمولاً با نام Ethereum Killers شناخته می شوند، به ترتیب 12.70% و 6.60% سود را ثبت کرده اند. سولانا پس از سقوط به 190 دلار توانسته است تا 215 دلار افزایش یابد. به نظر می رسد که در روزهای آینده سود بیشتری کسب کند، زیرا سرمایه گذاران تمایل بیشتری به این آلت کوین رکوردشکنی دارند. از سوی دیگر، ADA نیز در ساعات اخیر به 1.88 دلار رسیده است. آلتکوین محبوب به شدت با مشکل مواجه شده است زیرا نتوانست حرکت صعودی تعیین کننده ای ایجاد کند، اما اکنون برای عبور از سطوح مقاومت چشم به افزایش بالقوه قیمت دارد.

علاوه بر این، BNB حدود 11.50 درصد افزایش داشته است. این قیمت به مرز 588 دلار رسیده است و به نظر می رسد برای عبور از 600 دلار قوی باشد. ارزش بازار سکه نیز به 100 میلیارد دلار نزدیک می شود. از سوی دیگر، XRP 6.30% و DOT بیش از 7.0% افزایش داشته است. CRO، LUNA، DOGE، و LTC نیز در میان برندگان بودند.

FTM و AVAX به‌عنوان پرطرفدارترین بهره‌برداران برجسته هستند

با وجود اینکه کل بازار آلتکوین در ساعات معاملاتی اخیر توانسته سبز بماند، اما چند مورد برجسته وجود داشته است. بهمن (AVAX) پس از الگوهای صعودی مداوم در چند هفته گذشته، قبلاً در رویایی بود. با این حال، FTM اکنون در روندی مشابه به آن پیوسته است.

FTM قبلاً با مشکل مواجه بود زیرا قیمت آن در حدود 1.80 دلار بود. این پایین پس از آن بود که FTM رکورد 2.70 دلار را به دست آورد، بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران تا حدودی نگران عملکرد سکه بودند. با این وجود، این سکه ثابت کرده است که مبانی آن حیاتی است، زیرا بیش از 20 درصد پیشرفت کرده و 2.24 دلار را به دست آورده است. نمودار آن نشان می دهد که سکه پس از تشکیل یک سطح پایین در نزول اخیر در حال افزایش است. حجم معاملات این توکن نیز با افزایش تقاضا برای سکه اخیرا افزایش یافته است. اگر FTM به روند صعودی ادامه دهد، یک حرکت قوی می تواند آن را به اوج های جدید برساند.

جمع بندی رمز ارز 12 ساعته: بیت کوین اینچ به 60 هزار دلار نزدیک تر است، AVAX و FTM بالاترین سود را ثبت کردند 1

علاوه بر آن، AVAX همچنان به عنوان یک برنده برتر باقی مانده است. هیچ چیز جلوی سکه را نمی گیرد، زیرا حدود 21 درصد افزایش یافته است. AVAX به 119 دلار رسیده است، زیرا در یک هفته گذشته حدود 39 درصد افزایش داشته است. سکه در فاز اصلاحی بازار نیز صعودی باقی ماند. 220 میلیون سکه AVAX در گردش از طریق افزایش مداوم خود بیانیه واقعی را در بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد.

Shiba Inu نیز اخیراً با دستیابی به حدود 14 درصد افزایش درصدی دو رقمی را ثبت کرده است. قیمت آن قبلاً در حال تثبیت بود، اما توانسته است با 0.00005 دلار فاصله را کاهش دهد. میم کوین نیز در حال یک بازگشت قوی است، اما هنوز باید یک شکست واضح برای شتاب ادامه پیدا کند.

هنوز مشخص نیست که آیا مرحله اصلاح بازار به پایان رسیده است یا خیر، اما روندهای اخیر در توکن های مختلف واقعاً تصمیم می گیرد که بازار دوباره صعودی شود.

رسانه‌های رمزنگاری در توییت‌های طلای ۲۴ عیار تب و تاب دارند

گمانه زنی ها بالاست که کلید اجتناب از آن است #تورم این است که اطمینان حاصل شود که کشورها از 24 قیراط افزایش می یابند #طلا. چه کسانی این دیدگاه را هدایت می کنند و چه کسانی از هجوم رسانه ها سود می برند؟ مایکل سیلر یک بار توییت کرد:

رژه بی وقفه #بیت کوین ماینرها که به بازار عرضه می شوند، پذیرش بیت کوین به عنوان یک دارایی ذخیره نهادی را تسریع می بخشد و در عین حال امنیت فنی و سیاسی شبکه را به سرعت ارتقا می دهد و میلیاردها دلار سرمایه دائمی را جذب می کند.

مایکل سیلر، مدیر عامل MicroStrategy

Saylor از Rockdale به عنوان نمونه ای از آنچه در تغییر به بیت کوین به عنوان یک «محصول» رخ می دهد، نام برد. راکدیل یک شهر کوچک با 5600 نفر جمعیت، یک ساعت خارج از آستین، یک کارفرمای اصلی خود را پس از تعطیلی کارخانه ذوب آلومینیوم Alcoa در سال 2008 از دست داد. اما زیرساخت های الکتریکی که Alcoa پشت سر گذاشت، در حال استفاده جدید است: استخراج بیت کوین.

همه چیز را با طلای 24 عیار بسازید @سایلر در مورد اینکه چرا فکر می کند #بیت کوین برتر از طلا است سیاستمداران به این امید وارد می‌شوند که شهرت مشکوک خود را از رکود شرم‌آور عمومی در تبلیغات بیت‌کوین بالاتر ببرند. حتی اسکالپرها هم وارد بازی می‌شوند: حتی با بالا رفتن نرخ‌ها و سقوط برخی غول‌های فناوری، سهام فناوری بالاتر می‌روند. سرمایه گذاران نمی خواهند سود را از دست بدهند.

آیا بیت کوین، طلای 24 هزار تومانی، واقعاً ذخیره ارزش بهتری است؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید. به راه رفتن در نور ادامه دهید.