منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک می شود، EGLD و TLM در بازار مختلط می درخشند

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک می شود، EGLD و TLM در بازار مختلط می درخشند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین به تدریج به پیشرفت خود ادامه می دهد و در این بین از 59300 دلار عبور کرد.
  • اتریوم به 4400 دلار می رسد، اما آلت کوین ها الگوهای ترکیبی و غیرقابل تصمیمی را نشان می دهند.
  • EGLD و TLM رکورد افزایش می دهند، زیرا AVAX دست نخورده باقی می ماند.

با ورود توکن های بیشتری به بازار، بازار ارزهای دیجیتال به یک صنعت بسیار رقابتی تبدیل شده است. در مجموع بیش از 14500 ارز دیجیتال وجود دارد که در مجموع در 431 صرافی خرید، فروخته و مبادله می شوند. بنابراین، توکن‌هایی مانند بیت‌کوین، اتریوم و کاردانو از حمایت بازار فوق‌العاده‌ای با حجم معاملات و ارزش بازار سرسام‌آور برخوردار هستند. با این حال، توکن ها به رقابت با یکدیگر ادامه می دهند و روندهای مختلف بازار را شکل می دهند.

بیت کوین و اتریوم دو رهبر بلامنازع بازار ارزهای دیجیتال هستند. بیت‌کوین قدیمی‌ترین، با ارزش‌ترین و معتبرترین توکن است که جهش‌های عظیمی از افزایش قیمت را برای تکمیل خود به عنوان رهبر واقعی بازار انجام داده است. اتریوم آلتکوین پیشرو در این بخش است و بسیاری از توکن ها تحت تأثیر عملکرد آن قرار می گیرند. در زمان نگارش مقاله، تسلط بیت کوین در مقایسه با برتری اتریوم که 19.6 درصد است، 42.3 درصد است. این دو همچنین بخش قابل توجهی از کل بازار این بخش را تشکیل می دهند. ارزش بازار جهانی کریپتو نیز در روز گذشته اندکی افزایش یافته و به 2.65 تریلیون دلار رسیده است.

بیت کوین یک الگوی صعودی ثابت را ثبت می کند

پیش از این، بیت کوین تا مرز 55 هزار دلار کاهش یافته بود، زیرا سطوح پشتیبانی محلی نمی توانست ارزش توکن را حفظ کند. این اجرا خرس همچنین باعث سقوط چندین توکن دیگر شد، زیرا آنها بیشتر سود خود را از دست دادند. با این حال، از آن زمان، BTC بازگشت محکمی داشته است. اگرچه بیت کوین هنوز 8.30 درصد کمتر از بالاترین حد هفته گذشته است، اما بیت کوین شکاف خود را با رقم مهم 60000 دلار کاهش داده است.

بیت کوین در حال حاضر کمی بیش از 59300 دلار ارزش گذاری شده است. نمودار، با این حال، نشان می دهد که تقلب به 60 هزار دلار رسیده و در ساعات پایانی معاملات تثبیت شده است. با این حال، به نظر می رسد که سکه کاملا آماده است تا خود را از مرحله اصلاح خارج کند. در نتیجه، بسیاری از توکن‌ها و سکه‌های دیگر در بازار اعتماد و ثبات خواهند داشت، زیرا بازار به دنبال بهبودی است.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک می شود، EGLD و TLM در بازار مختلط می درخشند.

ETH با اعتماد به نفس رشد می کند اما آلت کوین ها بلاتکلیف می مانند

اتریوم به تازگی از سطح حمایت قوی 4000 دلاری خود رد شده است. سکه حتی برای لحظه ای به زیر 4 هزار دلار سقوط کرد، اما از آن زمان تا کنون صعودی باقی مانده است. ETH راه خود را به 4400 دلار رساند و در حال حاضر حدود 4380 دلار ارزش دارد. با این حال، هنوز 5.70 درصد کمتر از ارزش هفته گذشته است. اتریوم برای رسیدن به بالاترین رکوردهای جدید، نزدیک به مرز 5 هزار دلار، رویایی داشت، اما از آن زمان با یک اصلاح قابل توجه در بازار مواجه شد. با این وجود، با حجم معاملات 14.61 میلیارد دلاری، به نظر می رسد ETH آماده ادامه ارتقای خود است.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک می شود، EGLD و TLM در بازار مختلط می درخشند.

از سوی دیگر، چندین آلتکوین در حال شکل گیری یک الگوی ترکیبی و نامشخص هستند. به همین دلیل است که در حال حاضر چشم انداز روشنی از بازار وجود ندارد. تنها چند توکن سود یا زیان قابل توجهی داشته اند، زیرا برخی دیگر در حوالی قیمت های یک روزه خود درنگ کرده اند. قیمت BNB 596.84 دلار است، در حالی که ADA به 1.91 دلار رسیده است. دومی در حال ثبت حداقل سود است، اما در راه رسیدن به مرز 2 دلار است که می تواند برای ارزش گذاری بلندمدت آن بسیار مهم باشد.

با این حال، رقیب هر دو ETH و ADA، Solana (SOL)، اندکی به 214.63 دلار کاهش یافته است. از آنجایی که این توکن 2.44 درصد کاهش ارزش بیشتری را ثبت کرد، قیمت آن از هفته گذشته حدود 10 درصد کاهش یافته است. XRP در 1.09 دلار ثابت مانده است و DOT به 42 دلار رسیده است. اما از سوی دیگر، DOGE و SHIB کاهش ارزش را تجربه کرده اند. DOGE پس از کاهش 2 درصدی به 0.23 دلار کاهش یافته است و SHIB پس از کاهش 5.70 درصدی اخیر، بیشتر از 0.00005 دلار عقب افتاده است.

LUNA، LTC، و UNI افزایش اندکی را ثبت کردند، زیرا LINK، ALGO، VET، XLM و AXS در یک سمت کاهش اندکی باقی ماندند. با این حال، MATIC، CRO، و TRON با قیمت های قدیمی تر خود بدون هیچ انحراف ظاهری سازگار باقی ماندند.

EGLD و TLM با دستاوردهای قابل توجهی می درخشند

الروند (EGLD) یکی از ارزهای رمزنگاری شده بود که در روز گذشته سود قابل توجهی را ثبت کرد. این سکه بیش از 11 درصد سود داشت و از 390 دلار عبور کرد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن کمتر از 390 دلار است. نمودار سکه پیشرفت سکه را در روز گذشته نشان می دهد. همچنین حجم معاملات و ارزش بازار سکه افزایش یافته است تا ثبات و رونق بیشتری در الگوی رشد آن ایجاد شود. اگر گاوها قوی بمانند، سکه به دنبال رشد بیشتر و عبور از 400 دلار است.

جمع بندی رمز ارز 12 ساعته: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک می شود، EGLD و TLM در بازار مختلط می درخشند.

علاوه بر این، TLM بیش از 20 درصد سود داشته و به بالاترین سطح 0.35 دلار رسیده است. این توکن با قیمتی کمتر از 0.34 دلار معامله می شود، اما این شیوع گسترده نشان می دهد که یک گاو نر بالقوه برای TLM. با سرازیر شدن پول بیشتر به توکن رو به رشد، افزایش قیمت می تواند مشتریان و مصرف کنندگان بیشتری را در پلتفرم تشویق کند.

جمع بندی رمز ارز 12 ساعته: بیت کوین به 60 هزار دلار نزدیک می شود، EGLD و TLM در بازار مختلط می درخشند.

قیمت دنیای بیگانه (TLM) در هفت روز گذشته 43.55 درصد افزایش یافته است. قیمت در 24 ساعت گذشته 26.74 درصد افزایش یافته است. تنها در یک ساعت گذشته، قیمت 7.29 درصد رشد کرد. قیمت فعلی 18.551191 پوند به ازای هر TLM است. دنیای بیگانه 94.89 درصد کمتر از بالاترین قیمت تاریخ 363.15 پوند است.

جدای از اینها، AVAX در روند صعودی خود پایدار ماند. یکی از بهترین عملکردهای این فصل با قیمت دائمی در حال افزایش خود بازار را شوکه کرده است. بیش از 10 درصد افزایش یافته و از 126 دلار در بازار زنده عبور کرده است. این سکه نه تنها سه رقمی شده است، بلکه از آن زمان به عقب نگاه نکرده است. AVAX فراتر از انتظارات همگان بوده است و بنابراین، تحلیلگران همچنان نسبت به عملکرد آن خوش بین هستند.

نتیجه

حتی با وجود برخی سودجویان و بازندگان قابل توجه، چشم انداز کلی بازار نسبتاً نامشخص بوده است. بازار در حال خارج شدن از مرحله اصلاح است، بنابراین تسویه حساب و ثبات ممکن است چند روز طول بکشد. چندین خریدار کاهش قیمت از احتمال سود بیشتر خوشحال شده اند، زیرا معتقدند در این مرحله تصحیح چندین توکن با عملکرد بالا را با قیمتی با تخفیف دریافت کرده اند.

در طول تلاش خود برای افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، مشاهده کرده‌ایم که فهرست شدن در یک صرافی اصلی به نوعی باعث افزایش موقت قیمت‌ها می‌شود که می‌تواند با یک جامعه حمایتی و بازاریابی گسترده بیشتر شود. این فهرست امتیاز انحصاری را برای اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار فراهم می‌کند، زیرا تنها سهام فهرست‌شده در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شوند. در حالی که بورس اوراق بهادار شفافیت را در معاملات اوراق بهادار فهرست‌شده در شرایط برابر و رقابتی کامل تسهیل می‌کند، آیا می‌توانیم همین را در مورد ارزهای دیجیتال نیز بگوییم؟

لطفاً با خواندن بیشتر تحقیقات اخیر ما در مورد عواملی که باعث ایجاد واریانس قیمت‌ها می‌شود، به حرکت در روشنایی ادامه دهید، به‌ویژه FOMO در بیت‌کوین، FOMO در اتریوم، NFT FOMO و نسخه‌های قبلی این خلاصه. اگر می‌خواهید افزایش قیمت TLM و اینکه به کجا می‌رود را بدانید، می‌توانید نقاط را با اخبار فعلی در مورد NFT، DeFi و بازی‌های بلاک چین مرتبط کنید. دنیای بیگانه (TLM) استیک متاورس غیرمتمرکز و غیر قابل تعویض (NFT).، جایی که بازیکنان برای منابع کمیاب رقابت می کنند، Trilium (TLM)، در یک اقتصاد تحریک شده که در اطراف جهان های سیاره ای متمرکز است.

فهرست شدن در یک صرافی رمزارز اولیه برای شرکت، سرمایه‌گذار مفید است و عموم مردم یک قانون سرانگشتی است، اما FOMO همچنین می‌تواند باعث افزایش قیمت‌ها شود. با توجه به این عوامل مرتبط، آیا پیش‌بینی قیمت‌ها را یک مزیت برای عموم می‌دانید؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.