منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 55.8 هزار دلار سقوط کرد، آلت کوین ها در بازار نزولی پایدار خونریزی کردند.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 55.8 هزار دلار سقوط کرد، آلت کوین ها در بازار نزولی پایدار خونریزی کردند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین همچنان از 60 هزار دلار کاهش می یابد.
  • با کاهش شدید SOL، ADA و سایر آلتکوین ها، اتریوم به 4000 دلار کاهش می یابد.
  • MANA و SAND تنها ارزهایی هستند که در بین 50 ارز رمزنگاری شده برتر جهان، سود ثبت کرده اند.

یکی از محبوب ترین پدیده های بازار ارزهای دیجیتال، ماهیت غیرقابل پیش بینی و نامطمئن آن است. بازار هر از چند گاهی اجمالی از روندهای صعودی و نزولی را نشان می دهد. با این حال، بازار تغییر روند را در زمان نسبتاً غیرمنتظره ای ارائه می دهد. به همین دلیل است که کریپتو برای سرمایه گذاران بسیار سودآور و در عین حال بسیار خطرناک است. بیت کوین، همراه با سایر فعالان فعال بازار، از نظر ارزش گذاری بدتر می شود تا سرمایه گذاران و معامله گران را در لبه جایگاه خود نگه دارد.

بیت کوین و اتریوم به نزول خود ادامه می دهند

اخیراً، زمانی که کارشناسان و تحلیلگران نسبت به عملکرد بیت کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر کاملاً خوشبین بودند، بازار قرمز شده است. در کمال تعجب همه، تقریباً همه سکه‌ها و توکن‌ها با مشکل مواجه هستند، و آنها در حال از دست دادن دستاوردهای خود از روند صعودی هستند. بیت کوین نتوانسته است نزدیک به مرز 60 هزار دلار بماند. بیش از 6.50 درصد کاهش یافته و به 55800 دلار رسیده است. حجم معاملات این سکه 42 میلیارد دلار و ارزش بازار آن 1.05 تریلیون دلار است.

از سوی دیگر، ارزش اتریوم نیز کاهش یافته و به خط 4000 دلار رسیده است. آلتکوین پیشرو در هفته گذشته 4.36 درصد و بیش از 14 درصد از ارزش خود را از دست داده است. سکه از ATH سقوط کرد. حجم معاملات ETH 22.7 میلیارد دلار است. تسلط ETH در بازار 19.4٪ است که گاز آن 99 Gwei است. تسلط بر بازار بیت کوین 42.7 درصد است، در حالی که ارزش کل بازار ارز دیجیتال به دنبال کاهش 4.5 درصدی به زیر 2.5 تریلیون دلار رسیده است.

آلت کوین های اصلی ارزش خود را کاهش می دهند

به غیر از بیت کوین و اتریوم، چندین توکن کریپتو دیگر بخش قابل توجهی از ارزش خود را از دست داده اند. بایننس کوین پس از حدود 4 درصد کاهش به محدوده 550 دلار سقوط کرده است. SOL پس از کاهش بیش از 7 درصدی به زیر 200 دلار سقوط کرده است. سکه به زیر 190 دلار سقوط کرد اما در هنگام نوشتن کمی افزایش یافت و به ارزش 198.80 دلار رسید. کاردانو و ریپل نیز کاهش یافته اند، زیرا اولی 1.80 دلار و دومی کمی بیش از 1 دلار ارزش گذاری شده است.

علاوه بر این، DOT و LUNA نیز به ترتیب به 39 و 41 دلار کاهش یافته اند. Polkadot قبلا ATH خود را به دست آورده بود و این بازار نزولی به طور جدی بر عملکرد آن تأثیر گذاشته است. از سوی دیگر، AVAX به خوبی با بازار نزولی مبارزه کرد. از مرز 100 دلار عبور کرد و حتی در بازار نزولی همچنان سبز باقی ماند. با این حال، طی روز گذشته، آواکس نیز نسبت به روز گذشته حدود 3.40 درصد از ارزش خود را از دست داده و به 102.40 دلار کاهش یافته است. Dogecoin و Shiba Inu نیز به ترتیب 5 درصد و 10.4 درصد کاهش داشته اند. حجم معاملات و ارزش بازار این سکه ها نیز در این بین تاثیر منفی داشته است.

MANA و SAND برای یک تغییر سود را ثبت می کنند

چند نام بودند که در این دویدن خرس در روزهای گذشته سبز ماندند. اما در حال حاضر، لیست به MANA و SAND محدود شده است زیرا هیچ برنده دیگری در بین 50 ارز دیجیتال برتر وجود ندارد. MANA پس از ثبت افزایش بیش از 17٪، برای دستیابی به ATH خود افزایش یافت. سکه برای اولین بار از 4.20 دلار عبور کرد. با این حال، کمی تثبیت شد و اکنون 3.93 دلار ارزش دارد. حجم معاملات و ارزش بازار توکن نیز افزایش یافته است. حجم معاملات آن به 2 میلیارد دلار رسیده است که نشانه مثبتی برای سکه است.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 55.8 هزار دلار سقوط کرد، آلت کوین ها در بازار نزولی مستمر خونریزی کردند 1

از سوی دیگر، Sandbox (SAND) از نظر ارزش بازار در رتبه 48 قرار دارد. این توکن در حال اجرا رویایی خود است زیرا از آغاز این مرحله تصحیح ارز دیجیتال موقعیت صعودی خود را حفظ می کند. این سکه یک ATH قوی بیش از 4 دلار ایجاد کرده است. در روز گذشته، 10 درصد افزایش یافت و به 4.18 دلار رسید. با تقاضای بالا و افزایش حجم معاملات، SAND چشم به موفقیت بیشتری در روزهای آینده دارد. این توکن در هفته گذشته تقریباً 60 درصد سود داشته است که نشان دهنده موفقیت این سکه است.

سرمایه گذاران و کارشناسان معتقدند که این فقط یک مرحله اصلاح مقررات بازار ارز دیجیتال است. با این حال، سقوط مداوم قیمت بیت کوین و سایر سکه ها نگرانی ها و تردیدهایی را در بین آنها ایجاد کرده است. اکثر سکه ها از طریق سطوح حمایتی خود سقوط کرده اند، بنابراین بازیابی ثبات مطلوب برای یک دوره گاو نر برای آنها آسان نخواهد بود. چند روز آینده در تعیین روند واقعی بازار تعیین کننده خواهد بود.

قوانین سرانگشتی در کریپتو

معاملات ارزهای دیجیتال جمعیت بسیار جوان تر و باهوش دیجیتالی را جذب می کند. با این حال، من می خواهم فکر کنم که نمی توانید یک متخصص رمزارز را تایپ کنید یا بدانید چه کسی در تجارت موفق تر است. اشتراک‌گذاری اطلاعات، دانش و استراتژی‌های معاملاتی زیادی در انجمن‌های آنلاین تخصصی، به ویژه در Reddit، به افزایش درک شما از فضا کمک می‌کند و کمک می‌کند شما را از مشکل دور نگه دارد (به r/Bitcoin و r/CryptoCurrency مراجعه کنید).

همچنین وقتی با افراد همفکری روبرو می شوید که از کلمات اختصاری رایج در دنیای کریپتو استفاده می کنند، می توانید حال و هوای خود را پیدا کنید. با استفاده از این اختصارات کوتاه و جذاب، هم افراد غیر رمزنگاری و هم معتقدان به رمزارز می توانند مهم ترین قوانین تجارت را به خاطر بسپارند که – امیدواریم – به آنها کمک می کند از اشتباهات پرهزینه جلوگیری کنند.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین به 55.8 هزار دلار سقوط کرد، آلت کوین ها در بازار نزولی پایدار خونریزی کردند 2
منبع:IMD.org

آیا می توانید کلمات بیشتری را به این لیست صحبت کریپتو اضافه کنید؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما اطلاع دهید.