منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین با خونریزی آلتکوین ها به 59 هزار دلار سقوط کرد، AVAX سبز می ماند

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین با خونریزی آلتکوین ها به 59 هزار دلار سقوط کرد، AVAX سبز می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین نتوانسته است موقعیت بالای 60000 دلار را حفظ کند.
  • اینچ اتریوم نزدیک به 4000 دلار است، BNB، SOL و DOT همچنان شمع های قرمز را تشکیل می دهند.
  • AVAX و IOTA در بازار در حال سقوط سبز می مانند.

توکن‌های ارزهای دیجیتال همچنان برای تسلط در بازار به مبارزه می‌پردازند. صدها و هزاران سکه کریپتو که در چندین صرافی در سراسر جهان فهرست شده‌اند، برای ایجاد در بازار غیرقابل پیش‌بینی و نوسان رقابت می‌کنند. شرکت‌هایی مانند BTC، ETH، SOL، DOT، ADA و XRP نامی برای خود به‌دست آورده‌اند، زیرا اکنون از ارزش بازار و حجم معاملات بالایی برخوردار هستند.

بیت کوین در ساعات اخیر 2.05 درصد کاهش یافته است. در حال حاضر حدود 59300 دلار ارزش گذاری شده است. حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین نیز به 43 میلیارد دلار کاهش یافته است و ارزش بازار بزرگترین ارز دیجیتال جهان در حدود 1.1 تریلیون دلار است. تسلط بیت کوین در بازار در حال حاضر 43.5 درصد است.

همانطور که بیت کوین پیشرو است، بقیه بازار نیز نزولی هستند

به دنبال بیت کوین به عنوان رهبر خود، بقیه بازار نیز روند نزولی را نشان داده است. دومین رمز ارز بزرگ جهان، اتریوم، حدود 3.13 درصد کاهش یافته است. به زیر مرز 4150 دلار سقوط کرده است. آلتکوین پیشرو از بالاترین رکورد خود افت کرده است و پیش بینی می شود قبل از نوسان دوباره به 4000 دلار برسد. حجم معاملات 24 ساعته برای ETH به 25 میلیارد دلار رسیده است. همچنین، تسلط آن بر بازار حدود 19.1 درصد است.

خلاصه 12 ساعته رمزنگاری: بیت کوین با خونریزی آلتکوین ها به 59 هزار دلار سقوط کرد، AVAX سبز باقی می ماند 1

پشتیبانی قوی برای بیت کوین در حدود 58.7 هزار دلار و برای اتریوم در 4000 دلار وجود دارد. این سطوح حمایتی می تواند یک الگوی صعودی را در هر دوی این ارزهای دیجیتال ایجاد کند. همچنین، بیت کوین باید افزایش یابد و دوباره از مرز 60 هزار دلار عبور کند. به القای روند صعودی در کل بازار کمک خواهد کرد.

آلت‌کوین‌های اصلی ارز دیجیتال به کاهش سود خود ادامه می‌دهند، ADA به 1.85 دلار کاهش می‌یابد

بازار ارزهای دیجیتال در حال گذراندن مرحله اصلاح است و تقریباً در هر سکه روندهای نزولی مشاهده می شود. آلتکوین هایی که در فهرست ده ارز دیجیتال برتر در ارزش بازار قرار دارند، کاهش قابل توجهی در ارزش گذاری ثبت کرده اند. بایننس کوین به زیر 600 دلار سقوط کرده است و با کاهش 4.5 درصدی بیشتر، ارزش آن به 580 دلار رسیده است. ارزش سولانا نیز با 4.50 درصد کاهش به 218 دلار کاهش یافت. هر دوی این سکه ها نیز با کاهش حجم معاملات و ارزش بازار مواجه شدند.

علاوه بر این، ADA نیز با شکست قابل توجهی روبرو شد. این سکه یک رقیب مستقیم برای ETH و SOL است. با این حال، در محدوده تنگ 2.00-2.20 دلار گیر کرده بود. ADA قادر به شکستن و به دست آوردن شتاب مورد نیاز برای تشکیل یک الگوی گاو نر نبود. حتی در بازار صعودی نیز پیشرفت ثابتی داشت. با این حال، افت اخیر سکه را پایین آورده است. این سکه به 1.85 دلار کاهش یافته است، به این معنی که سکه از هفته گذشته حدود 17 درصد از ارزش خود را کاهش داده است. حجم معاملات 24 ساعته آن نیز به 3 میلیارد دلار کاهش یافته است.

در سایر سکه های معروف، XRP و DOT نیز روند نزولی خود را حفظ کرده اند. XRP دوباره به مرز 1 دلار در راه است، در حالی که DOT ​​از بالاترین حد خود به 40 دلار سقوط کرد. میم کوین های محبوب، DOGE و SHIB نیز به ترتیب 5.20% و 2.70% کاهش یافتند.

یک نکته داغ از جامعه

از آنجایی که ارزهای رمزنگاری شده در اینترنت در دسترس هستند، می توانید به راحتی آنها را بدون اعمال محدودیت های محلی خریداری و بفروشید. اگر می‌خواهید با یک گزینه معاملاتی با دقت لازم درآمد کسب کنید، ارز دیجیتال بهترین استفاده است. به یاد داشته باشید که از روش های تحلیل روند برای تجزیه و تحلیل بازار برای کسب درآمد استفاده کنید. تجارت رمزنگاری قمار نیست، بلکه علمی است که توسط شجاعان اعمال می شود.

راستی، آیا تیتر بایننس را خوانده اید؟ در نظر بگیرید که چگونه موسسات سازمان‌یافته می‌خواهند یک چیز خوب را وصل کنند و چرا ما بلاک چین را برای حفظ دارایی‌ها و آزادی استفاده از آن دارایی‌ها داریم.

اگر دشمن را بشناسی و خودت را بشناسی، لازم نیست از نتیجه صد جنگ بترسی. اگر خودت را بشناسی اما دشمن را نشناسی، به ازای هر پیروزی که به دست می‌آوری، شکستی نیز متحمل می‌شوی. اگر نه دشمن را بشناسید و نه خود را، در هر نبردی تسلیم خواهید شد.

سان تزو،هنر جنگ