منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خرید و فروش NFT توسط کاربران توییتر از طریق توییت

خرید و فروش NFT توسط کاربران توییتر از طریق توییت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

توییتر، یک شبکه رسانه اجتماعی، امروز اعلام کرد همکاری با چهار بازار برای اینکه کاربران بتوانند مستقیماً از طریق توییت‌ها، NFT‌ها را بخرند، بفروشند و نمایش دهند.

این ادغام که به عنوان NFT Tweet Tiles شناخته می شود، آثار هنری NFT را در یک پنل جداگانه در داخل یک توییت قرار می دهد و شامل دکمه ای است که بازدیدکنندگان را به فهرستی در بازار هدایت می کند.

این ادغام که هنوز در مرحله آزمایش است، در حال حاضر با بازارهایی از چهار شریک متمایز کار می کند: Magic Eden، یک پروتکل بازار NFT مبتنی بر پلتفرم، Rarible، Dapper Labs، توسعه دهنده بلاک چین Flow، و Jump.trade، یک بازار متمرکز بر ورزش. .

این بازارها در مجموع شبکه‌های بلاک چین متعددی را شامل می‌شوند، از جمله Tezos، Immutable X، Solana، Flow، Polygon و Ethereum.

این پلتفرم در حال حاضر فقط NFT های اتریوم را می پذیرد قبلا NFT ها را به عنوان تصاویر نمایه تأیید شده از طریق سرویس عضویت آبی توییتر خود در ژانویه فعال کرد.

پذیرش NFT در مقابل توییتر

تصاویر نمایه NFT از طریق قابلیت دسترسی زودهنگام توییتر بلو در iOS در دسترس مشترکان Twitter Blue قرار گرفته بود. بعداً پشتیبانی از محصول NFT توییتر در دسترس کاربران وب و اندروید قرار گرفت. با این حال، این شرکت اضافه کرد که صرف نظر از پلتفرمی که در حال حاضر از آن استفاده می کنند، همه افراد در توییتر می توانند عکس جدید هگزا را ببینند. فقط کاربران iOS NFT خود را به عنوان تصویر نمایه خود انتخاب می کنند.

پذیرش تصاویر پروفایل NFT به بازارهای اولیه محدود شد. این شرکت قبلاً پیشنهاداتی مبنی بر اینکه قصد دارد NFT ها را به طور کامل بپذیرد، ارائه کرده است که به موضوع داغ بحث در این پلتفرم تبدیل شده است.

در میان دریایی از به‌روزرسانی‌های دیگر در ماه سپتامبر، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی نگاهی گذرا به اهداف خود برای NFTها ارائه کرد. در آن زمان، علاوه بر این، درباره اینکه چگونه احراز هویت به سازندگان اجازه می دهد آثار خود را به طور مؤثرتری در پلتفرم به نمایش بگذارند، می بالید و اظهار داشت که به دنبال راه هایی است تا به آنها اجازه نمایش مجموعه ها را بدهد.

این راه‌اندازی از تمایل فزاینده شرکت‌ها برای ادغام فناوری‌های غیرمتمرکز در پلتفرم خود ناشی می‌شود، که باعث شده ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی از نکات بیت‌کوین و انتصاب تس راینارسون به عنوان رهبر خود در مهندسی رمزارز را اضافه کند. علاوه بر این، این کسب و کار سال گذشته با تولید NFT های خودش که به صورت رایگان ارائه می کرد، آزمایش کرد.