منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خرید نهنگ به مبلغ 31.6 میلیون دلار، 400 میلیون Dogecoin (DOGE)

خرید نهنگ به مبلغ 31.6 میلیون دلار، 400 میلیون Dogecoin (DOGE)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط یک پلتفرم داده رمزنگاری که فعالیت های غول های مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (BSC) را رصد می کند، Whale a binance coin (BNB) مقدار زیادی Dogecoin خریداری کرده است.

بایننس اسرارآمیز، که توسط انجمن Reddit “Scarlet Witch” نامیده می شود، اوایل امروز این معامله را تکمیل کرد. بر اساس داده ها، آنها خریداری شده است 400 میلیون DOGE برای 31.66 میلیون دلار و 0.11 دلار کارمزد برای معامله ای که امروز انجام شد پرداخت کرد.

اسکارلت ویچ هفتاد و چهارمین نهنگ بزرگ در زنجیره هوشمند بایننس است و یکی از برترین ها در رتبه بندی است.

Dogecoin در بین سرمایه گذاران رمزارز بسیار محبوب است

با وجود اینکه معامله گران کوچک ترجیح داده اند به جای فروش استیبل کوین ها را حفظ کنند، نهنگ های ارزهای دیجیتال از قیمت های پایین در بازار برای افزایش سهام خود در ارزهای دیجیتال مختلف استفاده می کنند.

علیرغم افت قابل توجه Dogecoin از سال گذشته، ارقام برتر ارزهای دیجیتال به طور مداوم از memecoin حمایت می کنند. DOGE در حال حاضر با قیمت 0.07 دلار در حال تغییر است که 89.3 درصد نسبت به بالاترین قیمت خود کاهش یافته است.

نهنگ ها اتریوم (ETH) را محکم می گیرند

به گفته Santiment، علیرغم رکود در بازار، ثروتمندترین سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال جهان همچنان نسبت به اتریوم (ETH) صعودی هستند.

10 کیف پول برتر غیر صرافی دارای نسبت بالایی از اتریوم در سبد خود هستند و اکنون در اختیار دارند. 3.4 برابر ETH بیشتر به گفته Santiment از مبادلات. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت 1769 دلار به فروش می رسد.

Santiment همچنین ادعا می کند که سرمایه گذاران ثروتمند در حال انباشت هستند لینک زنجیره ای (ارتباط دادن). این شرکت ادعا می کند که نهنگ ها از ماه گذشته زمانی که قیمت شبکه غیرمتمرکز اوراکل به کمتر از 6 دلار کاهش یافت، این دارایی را خریداری کرده اند.

به گفته این شرکت تحلیلی، LINK، همراه با کاردانو (ADA) و هلیوم (HNT)، در مواجهه با نوسانات بازار ارزهای دیجیتال در آغاز ماه ژوئن به خوبی مقاومت می کنند. در همین حال، بیت کوین و اتریوم در حال معامله هستند.