منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خریدهای Floki به عنوان معامله گران از سود SHIB و DOGE بهره برداری می کنند

خریدهای Floki به عنوان معامله گران از سود SHIB و DOGE بهره برداری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • سکه سگ فلوکی اینو با سبقت گرفتن از شیبا اینو و دوج کوین، صعودی پیوسته دارد.
  • معامله گران در حال انتخاب سکه هستند و از سود خود از سود SHIB و DOGE برای خرید Floki استفاده می کنند.

این هفته‌های گذشته برای کوین‌های میم، به‌ویژه برای Shiba Inu’s، SHIB خوب عمل کرده‌اند. ایلان ماسک به همراه چندین ارز دیگر در رونق قیمت آن نقش داشت. با این حال، فلوکی در کانون توجه شیبا اینو قرار گرفته است. طی چند روز گذشته روند صعودی ثابتی داشته است.

قابل ذکر است، سرمایه گذاران سود خود را از تجارت Shiba و Dogecoin برای خرید و سرمایه گذاری در Floki وارد می کنند. سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، توانسته است به بالاترین حد خود برسد و قیمت خود را 0.00025 دلار تعیین کند. میم کوین از همتای خود شیبا اینو پیشی گرفت و به عنوان هشتمین سکه در میان ارزهای دیجیتال پرمعامله در بازار امروز ایستاد.

طبق گزارش Gate.io، فلوکی همچنین در حال شکست دادن سکه های مهمی مانند Cardano، Solana، Ripple است که به چند مورد اشاره می کنیم. حجم معاملات آن بالاتر از سکه های ذکر شده است در حالی که به دنبال محبوبیت بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و چند مورد دیگر در صرافی است.

فلوکی در بازارها پر رونق است

همانطور که وجود دارد، اکثر تحلیلگران فکر می کنند که فلوکی می تواند برترین سکه سگ در بازار باشد، با دادن فرصتی برای پیشرفت. در حال حاضر، به نظر می رسد که از همه سکه های سگ پیشی گرفته و رشد Dogecoin و Shiba Inu را به خطر می اندازد.

فلوکی اینو سکه ای است که مفهوم آن از شیبا اینو، سکه سگ ایلان ماسک گرفته شده است. فلوکی اینو به حمایت کیمبال ماسک، برادر ایلان ماسک می بالد. این نه تنها بر کریپتو متمرکز است، بلکه به دلایل دیگری از جمله امنیت غذایی نیز کمک کرده است.

یکی دیگر از پیشرفت‌های پلتفرم آن، سرمایه‌گذاری آن بر روی توکن‌های غیرقابل تعویض است که روند رو به رشدی در بین شرکت‌های رمزارز و بلاک چین است. علاوه بر این، یک بازار، FlokiPlaces را حفظ می کند. این سازمان نیاز به حمایت آموزشی را برای کمک به جامعه خود برای مشارکت در اکوسیستم و رمزارزها به طور کلی تشخیص می دهد.

ایلان ماسک نامی تاثیرگذار در پیشرفت سکه فلوکی اینو است که داستان آن از ژوئن امسال آغاز شد. جامعه کریپتو نیز نقشی حیاتی در احیای اهمیت آن در جهان کریپتو ایفا کرد.

شیبا اینو در مشکل است؟

ایلان ماسک همچنان طناب‌ها را در شیبا اینو نگه می‌دارد و در نتیجه در اوایل این هفته سقوط کرد. که درتوییت اووی اظهار داشت که هیچ SHIB را نگه نمی دارد که منجر به کاهش 20 درصدی شد. این اقدام برای سکه مشکل ساز است زیرا ارزش آن نسبتاً پایین است.

علاوه بر این، این یک شاخص واضح است که نشان می دهد میلیاردر اسپیس ایکس چقدر هنوز بر دنیای رمزنگاری دارد. همچنین ترجیح او را برای سایر رمزارزها به شیبا اینو نشان می دهد، که چند سوال در مورد اهمیت شیبا اینو ایجاد می کند.

اقدام قیمت فلوکی روشن می کند که شیبا ممکن است کسی نباشد که به سمت ارزهای دیجیتال برود. Dogecoin که پدر میم کوین ها در نظر گرفته می شود، در دنیای کریپتو نیز مشکلی ندارد. روزهای آینده آینده هر دو سکه را در مقیاس قابل توجهی مشخص می کند.