منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خرس بیت کوین ، پیتر شیف ، اعتراف می کند که بیت کوین می تواند به 100 هزار دلار برسد

خرس بیت کوین ، پیتر شیف ، اعتراف می کند که بیت کوین می تواند به 100 هزار دلار برسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • پیتر شیف پیش بینی می کند که BTC می تواند به 100 هزار دلار و 1 میلیون دلار برسد.
  • شیف همچنان در مورد بیت کوین و رمزنگاری منفی است.

پیتر شیف ، اقتصاددان مشهور ضد رمزنگاری و بیت کوین اعتراف کرد که قیمت بیت کوین در نهایت ممکن است به 100000 دلار برسد. شیف خاطرنشان کرد که این سکه برای گاو نر دیگری آماده است.

با این حال ، او موضع منفی خود را در برابر بیت کوین حفظ کرد ، هرچند که ادعا می کند از خرید برخی از آن در سال 2011 پشیمان است.

طی مصاحبه ای با Coin Stories ، خرس بیت کوین این افشاگری را انجام داد زیرا او همچنان چشم انداز نزولی خود را در بازار رمزنگاری حفظ می کرد.

خرس بیت کوین ، شیف و بهشت ​​طلای او

شیف برای بسیاری از موارد در صنعت مالی بسیار مشهور است. همیشه شناخته شده است که شیف از طلا دفاع می کند و درباره بیت کوین و دیگر آلت کوین ها در جامعه رمزنگاری بد صحبت می کند.

علی رغم پیش بینی روند نزولی گاو نر برای رمزنگاری ، او همچنان دارایی دیجیتال را حفظ کرد و تعصب منفی خود را نسبت به سکه حفظ کرد.

شیف هنگام صحبت با Coin Stories ، ادعاهای مبنی بر اینکه BTC تا به حال به عنوان وسیله ای برای پرداخت توده مردم مورد استفاده قرار می گیرد را رد کرد. استفاده از بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت ، هدف نهایی سکه رمزنگاری شده در کاغذ سفید آن است.

شیف همچنین از حرکت سرگرمی AMC برای پذیرش بیت کوین در سینماهای خود انتقاد کرد. او گفت حتی طرفداران بیت کوین ، مانند آنتونی پمپلیانو ، معتقد نیستند کسی بخواهد دارایی خود را برای بلیط یا پاپ کورن خرج کند.

او همچنین در مورد نوسان سکه صحبت کرد و گفت هیچ صاحبخانه ای تصمیم نمی گیرد که BTC را برای اجاره بپذیرد زیرا قیمت آن با تناسب زیاد بالا و پایین می رود.

شیف از سرمایه گذاری در رمزنگاری پشیمان است

در میان توجیهات منفی بیت کوین در مورد رمزنگاری ، او موافقت کرد که این سکه از نظر قیمت دلار در بین بهترین عملکردها از زمان وجود آن است.

بیت کوین از دهه گذشته تا کنون بیش از 8،0000 درصد بازده سرمایه گذاری داشته است. این نکته باعث شد که شیف اعتراف کند که وقتی اولین بار در سال 2011 در مورد دارایی شنید ، باید بخشی از دارایی را خریداری می کرد.

او سپس در مورد بالقوه بودن سکه ها تا 100000 دلار یا حتی 1،000،000 دلار در هر سکه صحبت کرد.