منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خرده‌فروش مواد غذایی، برای شروع پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال، n Pay را انتخاب کنید

خرده‌فروش مواد غذایی، برای شروع پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال، n Pay را انتخاب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پذیرش ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و موسسات به مزایای استفاده از دارایی های دیجیتال برای پرداخت روی آورده اند. در آفریقای جنوبی، یکی از خرده فروشان بزرگ به این روند پیوسته است: Pick n Pay، یک زنجیره خواربار فروشی معروف در آفریقای جنوبی، آزمایشی را برای پذیرش پرداخت های بیت کوین در فروشگاه در محل دفتر مرکزی خود آغاز کرده است. پلتفرم پرداخت توسط Electrum، ارائه دهنده فناوری پرداخت ارائه می شود، در حالی که زیرساخت پرداخت بیت کوین توسط صرافی بیت کوین Luno ارائه می شود.

پرداخت‌های بیت‌کوین را آزمایش کنید

خرده‌فروش مواد غذایی، برای شروع پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال، n Pay را انتخاب کنید
فروشگاه Pick n Pay

با توجه به کسب و کار Pick n Pay، آزمایشی پرداخت بیت کوین آن به 39 مکان در شهرهای بزرگ آفریقای جنوبی گسترش یافته است. در ماه های آینده، قصد دارد به هر یک از مکان های خود گسترش یابد.

به گفته Pick n Pay، در حالی که ارز دیجیتال فقط توسط متخصصان رایانه هایشان یا استفاده کنندگان اولیه که آن را آزمایش می کردند، استفاده می شد، اما اکنون همه چیز در حال تغییر است.

این غول خرده‌فروشی ادعا می‌کند که نامگذاری اخیر ارزهای دیجیتال توسط اداره رفتار بخش مالی به عنوان یک محصول مالی، در را برای پذیرش آن به عنوان یک روش پرداخت معمولی باز می‌کند.

به گفته Pick n Pay، تراکنش به اندازه کشیدن یک کارت نقدی یا اعتباری ساده و امن است.

مشتریان با اسکن یک کد QR از برنامه، در مورد نرخ تبدیل رند در گوشی هوشمند خود در لحظه تراکنش توافق می کنند.

این ادعا می کند که برای هر تراکنش هزینه خدمات کمی وجود دارد که به طور متوسط ​​70 سنت هزینه دارد و در کمتر از 30 ثانیه تکمیل می شود. طی پنج ماه گذشته، Pick n Pay از آزمایشگرهای از پیش انتخاب شده برای اجرای خلبان در ده مکان کیپ غربی استفاده کرد.

این شامل Bitcoin Ekasi در Mossel Bay است که فروشندگان شهرداری را استخدام کرد تا بیت کوین را به عنوان پرداخت بپذیرند و در عین حال به مربیان سازمان غیرانتفاعی The Surfer Kids با ارز دیجیتال پرداخت کنند.

گزارش شده است که شرکت‌های دیگری مانند پلتفرم وب برای شرط‌بندی‌های ورزشی DraftKings، مشارکت احتمالی در بازار کریپتو را بررسی می‌کنند. این به دلیل افزایش جزئی در پذیرش کریپتو در میان نهادهای مختلف در ایالات متحده است که به دنبال سود بردن از این صنعت هستند.

پذیرش بیت کوین در آفریقای جنوبی در حال افزایش است

اگرچه 90 درصد از تراکنش ها در آفریقای جنوبی هنوز مبتنی بر پول نقد است، لونو در ماه آوریل گفت که “علاقه و پذیرش بیت کوین در حال افزایش است.” آفریقای جنوبی با شرکت های بزرگی مانند Pick n Pay شاهد افزایش پیوسته پذیرش بیت کوین بوده است. ارائه گزینه ای برای پرداخت خواربار با استفاده از ارز دیجیتال. علاوه بر این، طبق گزارش Finder’s Cryptocurrency Adoption Index، چهار میلیون آفریقای جنوبی صاحب ارزهای دیجیتال هستند.

تنها نیجریه، بولیوی و غنا در فهرست گوگل ترندز از کشورهایی که بیشترین جستجوهای جهانی مربوط به بیت کوین را دارند از این کشور جلوتر هستند. “بیت کوین – سیستم پرداخت” بیشترین جستجو برای موضوع است. این الگو به تدریج در سراسر آفریقای جنوبی در حال رشد است.