منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خبر بزرگ برای انجمن رمزنگاری فیس بوک و اینستاگرام.

خبر بزرگ برای انجمن رمزنگاری فیس بوک و اینستاگرام.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز، مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیر عامل متا، اعلام کرد که هر دو پلتفرم فیس بوک و اینستاگرام به کاربران اجازه می دهند کیف پول خود را به هم متصل کرده و NFT ها را در صفحات رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این اعلام در زمانی است که NFT ها عموماً احساسات منفی را در سراسر فضای کریپتو دریافت کرده اند.

این اعلامیه به منظور بهبود کیفیت تجربه در هر دو پلت فرم رسانه های اجتماعی زیر چتر متا است. به گفته مارک زاکربرگ، این حرکت باعث افزایش تعاملات در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی می‌شود و به خلاقان اجازه می‌دهد به فرصت‌های کسب درآمد بیشتری برای سازندگان NFT دسترسی داشته باشند.

قابلیت‌های NFT جدید اعلام‌شده برای فیس‌بوک و اینستاگرام گام بزرگی برای متا است. این حرکت جاه طلبی های متا را برای ادامه کاوش در فناوری بلاک چین و وب 3 در پلتفرم هایش تقویت می کند. با توجه به پایگاه کاربران بزرگ فیس بوک و اینستاگرام، ترکیب NFT ها می تواند منجر به رشد انفجاری ناشی از تقاضا شود.

اغلب فناوران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در مورد NFT ها، وب 3 و به طور کلی فناوری بلاک چین صحبت می کنند. این موضوع برای کاربران عادی اینترنت نسبتاً جدید است. توانایی به اشتراک گذاری NFT ها در فیس بوک و اینستاگرام بدون شک آگاهی از NFT ها را افزایش می دهد و باعث علاقه بیشتر می شود.

از آنجایی که بازار کریپتو به ده ماه ورود به بازار نزولی نزدیک می شود، در حال حاضر کمترین اشتیاق در مورد NFT ها وجود دارد و بسیاری از کسانی که این توکن های غیرقابل تعویض را خریداری کرده اند کمتر مشتاق هستند. با این حال، قیمت‌های NFT لزوماً به اتفاقات درون فضای کریپتو بستگی ندارد.

سفر فیس بوک و اینستاگرام با کلکسیون های دیجیتال؟

طبق اعلامیه ها، ویژگی های به روز شده برای کاربران آمریکایی هر دو پلتفرم در دسترس خواهد بود. به روز رسانی به کاربران اجازه می دهد تا به کیف پول دیجیتال خود متصل شوند تا فرآیند را تسهیل کنند. ارسال NFT به این پلتفرم های رسانه های اجتماعی، کاربران را ملزم می کند تا شبکه های NFT خود را به متا متصل کنند.

در حال حاضر، گزینه های محدودی برای شبکه های بلاک چین برای اتصال بدون درز به فیس بوک و اینستاگرام وجود دارد. در حال حاضر، کاربران می توانند به کیف پول های بلاک چین شخص ثالث مانند کیف پول Trust، کیف پول Dapper، کیف پول Coinbase و کیف پول Metamask متصل شوند.

به طور مشابه، پرنسس در حال حاضر از مجموعه‌های دیجیتالی ساخته شده در شبکه Polygon، شبکه Ethereum و شبکه Flow پشتیبانی می‌کند.

قبل از این اعلامیه اخیر، تیم مارک زاکربرگ به شدت بر روی کلکسیون‌های دیجیتال کار می‌کردند و پیشرفت‌ها را اعلام کردند. در طول سال، تیم برنامه‌های خود را برای گنجاندن NFT در اینستاگرام تا جولای اعلام کرد، زمانی که متا پشتیبانی NFT خود را در 100 کشور راه‌اندازی کرد.

اگرچه ویژگی های NFT در بیش از 100 کشور در اینستاگرام در دسترس است، ویژگی اخیراً منتشر شده که امکان ارسال متقاطع در هر دو پلتفرم را فراهم می کند فقط به کاربران آمریکایی محدود می شود.

هدف این حرکت کشتن دو پرنده با یک سنگ است. همانطور که پلتفرم های رسانه های اجتماعی به روی فضای بازار کلکسیون های دیجیتال باز می شوند، مخاطبان گسترده تری را برای سازندگان دیجیتال فراهم می کند و فرصتی برای فروش محصولاتشان فراهم می کند. به طور مشابه، ویژگی‌های اضافی به ایجاد آگاهی و ابهام زدایی از اکوسیستم وب 3 برای کاربران معمولی رسانه‌های اجتماعی که می‌توانند همزمان با انجام تصاویر، در NFT‌های مختلف پیمایش کنند، ادامه خواهند داد.

پلتفرم متا در حال انجام یک بازی طولانی مدت است زیرا بدون شک از فروش دارایی های دیجیتال سود خواهد برد. با در نظر گرفتن پایگاه کاربر در فیس بوک و اینستاگرام، تبدیل موفقیت آمیز آنها به یک بازار آنلاین برای NFT ها با کیف پول های یکپارچه از بلاک چین های مختلف می تواند سودآور باشد.