منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حکم نهایی SEC علیه شریک ICO جان مک آفی، ممنوعیت دائمی را صادر می کند

حکم نهایی SEC علیه شریک ICO جان مک آفی، ممنوعیت دائمی را صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کمیسیون بورس و اوراق بهادار امروز در یک حکم انطباق نهایی علیه جیمی گیل واتسون جونیور، شریک تجاری جان مک آفی، در رابطه با دخالت ادعایی وی در کلاهبرداری ICO نام برد.

در اکتبر 2020، مک آفی توسط مقامات اسپانیایی بازداشت شد. طبق شکایتی که SEC ارائه کرد، McAfee صنعت آنتی ویروس را اختراع کرد. واتسون به آنها کمک کرد، اما آنها فاش نکردند که حقوق می گیرند. از سرمایه گذاری در ICO ها حمایت کرد.

این آژانس ادعا می کند که واتسون به مک آفی در مذاکره در مورد قراردادهای تبلیغاتی با صادرکنندگان ICO کمک کرده است. او همچنین به McAfee در دریافت پرداخت‌های ارزهای دیجیتال کمک کرد.

SEC همچنین مک آفی و واتسون را به مشارکت در کلاهبرداری های پمپ و تخلیه متهم کرد. آنها به طور مخفیانه سهام قابل توجهی در بیت کوین ایجاد کردند، آن را در توییتر به بازار عرضه کردند و قصد داشتند با افزایش ارزش بیت کوین آن را بفروشند.

SEC برای همیشه Waston را از ارائه دارایی های دیجیتال منع می کند

واتسون از خرید، فروش و ارائه دارایی های دیجیتال به هر شکلی برای تجارت منع شد. علاوه بر این، جریمه 316401.48 دلار و سود پیش داوری 59533.38 دلار برای مجموع حدود 375000 دلار اعمال می کند.

طبق اعلامیه، واتسون همچنان می‌تواند دارایی‌های دیجیتالی را برای حساب‌های شخصی خود خریداری و بفروشد.

دادگاه در اعلامیه مرگ، مک آفی را نیز رد کرد. تصمیم دادگاه مبنی بر اخراج واتسون تحت پوشش قرار نگرفت. فقط مک آفی بود.

در مارس 2021، McAfee اظهار داشت که “ادعاهای SEC اغراق آمیز بود.” او سه ماه بعد در یک زندان اسپانیا مرده کشف شد، ظاهراً با خودکشی، هر چند خانواده‌اش این ادعا را رد می‌کنند.

پس از متهم شدن به فرار مالیاتی و حمایت از هفت عرضه اولیه سکه (ICO) که مقامات آمریکایی از آن به عنوان عملیات پمپ و تخلیه نام بردند و طبق گزارش ها بیش از 23 میلیون دلار برای مک آفی به ارمغان آورد، او برای چندین ماه متواری شد. .

با این وجود، به گفته نویسنده بیوگرافی مک‌آفی، بدون دامنه: نوارهای جان مک‌آفی، توسعه‌دهنده نرم‌افزار هنگام مرگ بی‌پول بود.