منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حمایت های DOJ برای جلوگیری از دسترسی SBF به منابع FTX و Alameda حرکت می کنند

حمایت های DOJ برای جلوگیری از دسترسی SBF به منابع FTX و Alameda حرکت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در پرونده جنایی علیه Sam Bankman-Fried، دادستان های ایالات متحده پیام های متنی و ایمیلی از Bankman-Fried به مدیر اجرایی فعلی FTX، John Ray را کشف کردند. این اسناد بینش مهمی از عملیات تجاری FTX قبل از تغییر ناگهانی آن در رهبری ارائه می دهد.

در 30 ژانویه، اسناد دادگاه نشان داد که وزارت دادگستری (DOJ) درخواست تیم حقوقی بانکمن-فرید برای حذف تغییرات پیشنهادی برای شرایط وثیقه وی را رد کرده است. این تغییرات شامل خودداری از هرگونه تعامل با کارمندان سابق و فعلی FTX بود. دادستان ها اطلاع دادند که SBF تلاش کرده است با جان ری (مدیر عامل فعلی FTX) و راین میلر (مدیرکل FTX ایالات متحده) ارتباط برقرار کند.

در 2 ژانویه، Bankman-Fried ایمیلی به ری ارسال کرد و در آن ابراز پشیمانی کرد که با پای راست شروع به کار نکرد و پیشنهاد جلسه ای در شهر نیویورک داد. پدر و مادرش به او اجازه خروج از خانه اش در کالیفرنیا را دادند تا بتواند به دادگاه برود و بی گناهی خود را بپذیرد. این پیام به دنبال ارتباطی از 30 دسامبر بود که در آن SBF وضعیت مربوط به وجوه مرتبط با کیف پول های Alameda را توضیح داد:

اگرچه من نمی توانم به وجوه دسترسی داشته باشم، اما قابل قبول است که شما و تیم شما از اختیارات لازم برای انتقال و همچنین محافظت از این دارایی ها برخوردار باشید. خوشحال می شوم در مورد اینکه در صورت نیاز چقدر امکان دسترسی به آنها را دارید بحث کنم.

سام بنکمن-فرید

بانکمن-فرید در بیانیه 12 ژانویه خود درباره سقوط قریب الوقوع FTX اظهار داشت که شرکت حقوقی سالیوان و کراول و وکیل کل ایالات متحده برای FTX او را تحت فشار قرار دادند تا ری را به عنوان جایگزین خود معرفی کند. در پاسخ به اظهارات SBF در مورد عدم نقش مستمر با هیچ یک از شرکت های تابعه FTX، ری اظهار داشت که او نماینده یا از طرف آنها صحبت نمی کند.

پرونده های بانکمن-فرید در 27 ژانویه نشان می دهد که او ظاهراً سعی کرده با میلر تماس بگیرد تا شهادت جنایی خود را تغییر دهد و دادستان ها را واداشت تا درخواستی برای اصلاح شرایط وثیقه SBF ارائه دهند تا نه تنها هرگونه ارتباط با کارکنان FTX از طریق برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده را ممنوع کنند. به عنوان سیگنال، بلکه او را از دسترسی یا انتقال دارایی های مرتبط مستقیم یا غیرمستقیم با FTX و Alameda منع می کند.

منطقه دلاور به خوبی در جریان روند ورشکستگی FTX است، در حالی که محاکمه جنایی SBF در ماه اکتبر آغاز خواهد شد.