منو سایت

حل شد – بیت کوین آینده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بیت کوین در نبرد ارزها – فیات یا دیجیتال – پیروز شده است
  • ویژگی های مختلف BTC آن را به یک دارایی برتر در تاریخ بشریت تبدیل کرده است

بیت کوین یک دارایی منحصر به فرد در سالنامه تاریخ مالی جهان بوده است – دارایی بسیار امن ، کمیاب ، غیر متمرکز ، با ارزش و قابل حمل.

دسترسی بسیار بالاتری نسبت به طلای امن دارد. بازدهی بسیار بالاتری نسبت به املاک دارد. برخلاف سهام و سهام ، عرضه آن به طور ناگهانی تغییر نمی کند. حتی از نظر سرعت و هزینه با غول هایی مانند ویزا رقابت می کند.

محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش است. نسبت به اینترنت در دهه 1990 تعداد کاربران بیشتری دارد. ارزش آن بیش از 900 میلیارد دلار است. این در حال حاضر یک خطر فاجعه بار برای اقتصاد جهانی ایجاد می کند.

با این حال ، مخالفان همچنان در مورد BTC دست به دست هم می دهند. همه می دانند که چگونه اداره خط آهن همیشه سبزتر از رانندگی با ماشین است. اگر کل استفاده از انرژی برای ایجاد یک راه آهن کاملاً عملیاتی و متصل به یکدیگر ، چه اتفاقی می افتد؟ تاریخ نشان می دهد که چگونه شبکه های راه آهن در طول چند دهه و با صدها میلیارد دلار ساخته شده اند تا مردم را با هزینه کم جابجا کنند.

بله ، بیت کوین را به عنوان راه آهن فضای مجازی در نظر بگیرید.

بیت کوین انرژی خالص در حال حرکت است

میزان انرژی مورد نیاز برای ایجاد این شبکه عظیم ، ایمن ، غیر متمرکز و مازاد ، سرسام آور است. وقتی کار به پایان رسید – و تقریباً هم اکنون وجود خواهد داشت – هرکسی می تواند تقریباً بدون هیچ گونه هزینه ای پول نقد را به سایر افراد جهان ارسال کند.

این تراکنش در بلاک چین بیت کوین تکمیل شده و اعتبار دارد ، که بدون نیاز به واسطه به عنوان یک دفتر مالی جهانی عمل می کند. هنگام ارسال بیت کوین از طریق مرزها دیگر هیچ هزینه ای برای پرداخت وجود ندارد. در عوض ، هزینه ای برای استفاده از خدمات واسطه ای پرداخت می کنید که آدرس IP شما را از فراداده هر تراکنش حذف می کند.

انقلاب بیت کوین پتانسیل پنهان انرژی زمین را آشکار کرده است

همه چیز یا فیزیکی است یا پر انرژی. انسانها برای زندگی به انرژی نیاز دارند. ما همیشه در حال تبدیل یک شکل از انرژی به شکل دیگر هستیم.

برق را به عنوان مثال در نظر بگیرید. محدودیت برای انتقال برق معمولاً 500 مایل است – یک محدودیت دشوار. با افزایش جمعیت انسانی ، شهرها رشد کردند و به برق بیشتری نیاز داشتند. بنابراین ، نیروگاه ها برای برآوردن نیازهای برق ساخته شده اند. انرژی زیادی برای تحقق آن به کار گرفته شد.

به طور مشابه ، انرژی بی پایان در دریاها ، اقیانوس ها ، بیابان ها ، جنگل ها و غیره ذخیره می شود. مقدار زیادی از انرژی به دام افتاده در مناطق غیر مهمان نواز هنوز هنوز بکر است. اگر راهی برای استفاده از این انرژی جنبشی و تبدیل آن به قدرت وجود داشته باشد ، چطور؟ و از آنجایی که این منطقه در منطقه ای غیرقابل پذیرش است و هیچ کاربردی برای انسان ندارد ، اگر این برق بتواند نیروگاه استخراج بیت کوین را تأمین کند ، چطور؟

حل شد - بیت کوین آینده 2 است
مزرعه استخراج بیت کوین

شما اکنون انرژی طبیعی و پایدار را به یک ابزار مالی تبدیل کرده اید. ضرب در یک میلیارد. حدود یک میلیارد مکان روی کره زمین وجود دارد که ما از نگاه آنها غافل شدیم زیرا آنها بسیار دور هستند.

شبکه کاملاً غیر متمرکز ، نامرئی و دوباره پرشدنی از دکل های بیت کوین برای ایجاد زیرساخت دارایی امن و مستقل. مادر طبیعت قدرت را ارائه می دهد.

از آنجا که هیچ کس در آنجا ساکن نیست ، ما نیازی نداریم که این انرژی در خانه های ما تأمین شود. در عوض استفاده از آن برای استخراج بیت کوین چطور؟

با این حال ، در حقیقت ، انرژی بیشتر معادل بیت کوین بیشتر نیست. آیا این درست نیست که طلا بیشتری در دسترس باشد و ما برای آن دستمزد بگیریم؟ آیا طرز حرکت طلا چگونه نیست؟

نمی توانید زیرا تنظیم سختی زیبا است. برخلاف پول فیات ، که می تواند از نازک تولید شود.

اولین قانون ترمودینامیک ، که بیان می کند انرژی ایجاد یا از بین نمی رود ، صحیح است. پول فیات اولین قانون ترمودینامیک را نقض می کند و آن را تقلبی می کند. تعداد بیت کوین هایی که ممکن است استخراج شوند به 21 میلیون محدود می شود.

هنگامی که به شبکه کمک می کنید ، بیت کوین به دست می آورید. در هر چرخه فقط می توانید تعداد معینی بیت کوین استخراج کنید و این مقدار هر چهار سال یکبار کاهش می یابد.

الگوریتم بیت کوین سختی را تنظیم می کند تا استخراج مقدار ثابت بیت کوین را دشوارتر کند ، زیرا بیشتر و بیشتر ماینرها با سخت افزار ابر رایانه خود وارد عجله طلای دیجیتال می شوند.

هنگامی که چین استخراج بیت کوین را چند ماه پیش ممنوع کرد ، تقریباً نیمی از شبکه استخراج بیت کوین از بین رفت. این مشکل بطور خودکار تنظیم شد تا کار استخراج بیت کوین برای بقیه معدنچیان ساده تر شود.

بنابراین نکته اینجاست: شما همیشه نمی توانید کارهایی را که مردم انجام می دهند کنترل کنید ، اما می توانید از نفوذ خود برای افزایش تقاضا برای خدمات یا محصول استفاده کنید. و بدون شکست کار می کند. حالا بگذارید توضیح دهم که چگونه این کار را کردیم…

آیا فکر می کنید اگر 50٪ قدرت محاسباتی آن به یکباره خاموش شود ، مشکلی پیش خواهد آمد؟

بیت کوین امن ترین شبکه کامپیوتری جهان است

بیت کوین در حال حاضر 12 ساله است. هیچگاه هک ارز رمزنگاری موفق انجام نشده است. این به دلیل تمرکززدایی و ویژگی های افزونگی است.

هر گره بیت کوین دارای یک کپی از بلاک چین است که توسط همه گره های دیگر تکرار می شود. در نتیجه ، اگر می خواهید بلاک چین را اصلاح یا دستکاری کنید ، باید از بیش از نیمی از کل شبکه استخراج بیت کوین جهانی رضایت کسب کنید.

از آنجا که آنها موافقت نمی کنند ، به سادگی اتفاق نمی افتد.

بنابراین ، چرا باید نگران رد شدن بیت کوین خود هنگام رسیدن به کیف پول گیرنده باشید؟ پاسخ این است که ماینینگ نه تنها بیت کوین بیشتری تولید می کند. همچنین با تمرکززدایی و افزونگی ، امنیت شبکه را تأمین می کند. در نتیجه ، ماینرها برای استخراج بیت کوین انگیزه دارند در حالی که به طور همزمان از هر بیت کوین بهره مند هستند.

تا زمانی که با زاکربرگ تماس نگیرید ، نمی توانید فیس بوک را تعطیل کنید. برای خاموش کردن بیت کوین با چه کسی تماس می گیرید؟ این درست است. هيچ كس. یا همه.

در چند روز آینده ، FUD بسیار بیشتری را خراب می کنم. این فقط نمونه ای از آنچه در آینده خواهد بود بود.

این سوراخ خرگوش بی پایان است که ریشه در اقتصاد ، اکولوژی ، نظریه شبکه ، علوم کامپیوتر ، ریاضیات ، امنیت سایبری و نظریه بازی دارد. هرچه بیشتر به آن بپردازید ، بیشتر کشف خواهید کرد.

این یک گنجینه 1 تریلیون دلاری است که اکثریت جهان به آن دسترسی ندارند. هرچند می توانید.