منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حساب بانکی شرکت استخراج Crypto توسط JPMorgan Chase بسته شد

حساب بانکی شرکت استخراج Crypto توسط JPMorgan Chase بسته شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • JPMorgan Chase ، غول در بخش بانکداری ، حساب های بانکی یک شرکت استخراج رمزنگاری را مسدود کرد.
  • این شرکت با نام Compass Mining از دسترسی به حساب بانکی خود در JPMorgan Chase مسدود شده است.
  • این خبر زمانی آشکار شد که مدیرعامل شرکت Compass Mining بیانیه ای در این مورد در توییتر ارائه کرد.

توییتر مدتهاست که میدان نبرد طرفداران رمزنگاری است که در آن نظرات خود را درباره سیاست ها و رویدادهای مختلف بیان می کنند. رویداد اخیر در بازار ارزهای دیجیتال زمانی آشکار شد که حساب بانکی یک شرکت استخراج رمزنگاری توسط غول بانکی JPMorgan Chase مسدود شد.

مدیرعامل شرکت استخراج رمزنگاری در توییتر درباره این وضعیت اظهار نظر کرد. پس از این توییت ، غول بانکی با انتقادات زیادی از سوی کاربران توییتر روبه رو شد که ادعا می کردند رفتار مشابهی را دریافت کرده اند و ترجیح می دهند در صورت امکان به گزینه بهتری روی آورند.

ویت گیبز ، مدیرعامل شرکت استخراج رمزنگاری از JPMorgan Chase درخواست کرد که “پشت سر بیت کوین برویم یا از سر راه خودمان دور شویم. »

موضع JPMorgan در مورد شرکت استخراج رمزنگاری

JPMorgan دسترسی به حساب Compass Mining را به طور کامل مسدود کرده است. مدیرعامل شرکت در پاسخ به توئیتی اعلام کرد:

آنها بدون اخطار یا اخطار حساب تجاری ما را بستند. وقتی یکی از ما برای ارسال سیم به فروشنده به عقب رفت ، متوجه شدیم. این فقط تجارت بد است. اما به همین دلیل است که ما بیت کوین می کنیم.

ویت گیبز ، مدیر عامل شرکت Compass Mining ، یک شرکت استخراج رمزنگاری

JPMorgan بیشتر طرفدار ارزهای رمزنگاری شده است زیرا اخیراً اجازه دسترسی به حدود 6 صندوق رمزنگاری را که توسط GrayScale ، Osprey Funds و NYDIG ارائه می شود ، داده است.

این تلاشی از سوی سازمان برای افزایش قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزنگاری شده برای مشتریان خود بود. هنوز دلیل غیرفعال شدن حساب استخراج قطب نما اعلام نشده است زیرا در حال حاضر اطلاعات کمی از بانک در دسترس است.