منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حرکت مثبت دیگری از کاخ سفید به سمت استفاده از CBDC

حرکت مثبت دیگری از کاخ سفید به سمت استفاده از CBDC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کاخ سفید پس از دریافت گزارشی از OSTP، دیدگاه مثبت دیگری نسبت به پذیرش و طراحی سیستم CBDC خود نشان داد. بر اساس گزارش ها، دفتر سیاست علم و فناوری 18 سیستم CBDC ممکن را که کشور می تواند برای طراحی خود انتخاب کند، در دسترس قرار داده است. این گزارش ادعا کرد که آژانس مسئول این سیاست، این 18 CBDC را در شش دسته مختلف برای طراحی خود دسته بندی کرده است.

کاخ سفید ممکن است یک سیستم CBDC مجاز را در نظر بگیرد

در این گزارش، مقوله‌های در نظر گرفته شده این بود که این کار برای دارندگان CBDC، پروتکل حاکمیتی، و نحوه ذخیره داده‌های تراکنش و موارد دیگر چقدر امکان‌پذیر است. با این حال، OSTP هشدار داده است که اگر کشور بخواهد سیستمی بدون مجوز ایجاد کند که تحت کنترل بانک برتر کشور باشد، ممکن است مشکلات جزئی وجود داشته باشد.

این بدن خاطرنشان کرد که از آنجایی که یک سیستم بدون مجوز در طول زمان بهبود می یابد، بهتر است در یک سیستم CBDC استفاده شود. با این حال، این گزارش ادعا کرد که ایالات متحده ممکن است به سمت یک سیستم CBDC تحت نظارت بانک مرکزی حرکت کند، به این معنی که از یک سیستم مجاز استفاده خواهد کرد. OSTP همچنین تأثیرات طراحی با در نظر گرفتن شخص ثالث را برجسته کرده است.

OSTP می‌خواهد استفاده از دارایی دیجیتال را تماشا کند

این گزارش همچنین موضوعات حیاتی دیگری را که OSTP در ساخت CBDC ایده آل مورد بحث قرار داده است، برجسته کرد. این موارد شامل امنیت، امضاها، نوع تراکنش (آنلاین و آفلاین) و موجودی‌ها و سایر جزئیات حیاتی است. در گزارش فنی، بدن احساس می‌کند که ایالات متحده می‌تواند به دنبال سیستمی باشد که توسط سخت‌افزار محافظت می‌شود و در یک دفتر کل قرار دارد. در گزارش قبلی، OSTP به کاخ سفید توصیه کرد تا به تأثیرات دارایی های دیجیتال در کشور، به ویژه در مورد انرژی و چگونگی تأثیر آن بر محیط زیست، توجه کند.

این نهاد در گزارشی به کاخ سفید مدعی شد که سالانه حدود 50 میلیارد کیلووات ساعت در این کشور هزینه می شود. این معادل رقمی در حدود 40 درصد از کل مصرف انرژی در جهان است. در این گزارش، OSTP مصرف اولیه انرژی برای کاخ سفید را برجسته کرد. این سازمان اشاره کرد که اگرچه شرکت‌هایی مانند مسترکارت و ویزا تراکنش‌های بیشتری را در سال گذشته انجام دادند، اما نسبت به دارایی‌های دیجیتال برتر از برق کمتری استفاده کردند. با این حال، بدنه اشاره کرد که فقط رمزارزها از اثبات کار استفاده می کنند که مقادیر زیادی انرژی مصرف می کند.