منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حراج تجزیه و تحلیل قیمت: توکن برگشتی قادر به شکستن مقاومت 42.7207 دلار نیست ، قیمت ها به صعودی می رسد؟

حراج تجزیه و تحلیل قیمت: توکن برگشتی قادر به شکستن مقاومت 42.7207 دلار نیست ، قیمت ها به صعودی می رسد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت حراج امروز صعودی است و در 24 ساعت گذشته 5.69 درصد افزایش یافت.
  • جفت AUCTION/USDT مقاومت 42.7207 دلاری را پیدا کرد که شکست ناپذیر باقی می ماند.
  • نزدیکترین قیمت پشتیبانی در نمودار روزانه 31.5413 دلار است.

تحلیل قیمت AUCTION برای امروز صعودی است، با قیمت بالای 24 ساعته 43.09 دلار و پایین ترین قیمت 35.47 دلار. همانطور که توسط داده های CoinMarketCap ارائه شده است، حجم معاملات توکن Bounce در 24 ساعت گذشته با 22.59 درصد افزایش به 49.6 میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر این، جفت AUCTION/USDT به بالاترین قیمت روزانه 44.1186 دلار رسید، زیرا ارزش بازار این توکن با 7.64 درصد افزایش، در حال حاضر به 82 میلیون دلار رسیده است. در حالی که امروز کل بازار حرکت صعودی بیت کوین را دنبال می کند ، بزرگترین صعود شامل توکن The Graph (GRT) و توکن Solana (SOL) است. با حرکت مثبت فراوان در بازار امروز، SOL و GRT به بالاترین سطح ماهانه جدید خود رسیدند.

از سوی دیگر ، توکن Bounce در روزهای اخیر شاهد یک حرکت قیمت بسیار ناپایدار بوده است و قیمت ها در 21 اکتبر بیش از 59 درصد افزایش یافته است. پس از آن، قیمت ها در روز بعد 19.15 درصد و پس از آن 7.03 درصد کاهش یافت. افت 9.98 درصدی دیگر در 24 اکتبر تجربه شد.

تجزیه و تحلیل قیمت حراج در نمودار روزانه با استفاده از شاخص ها

تجزیه و تحلیل قیمت AUCTION در نمودار روزانه با نمای معاملاتی نشان می دهد که این حرکت از لبه بالای باند Bollinger عبور کرده و پس از آن در نتیجه 3 شمع قرمز متوالی کاهش یافته است.

با اقدام قیمتی بالاتر از سطح میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه ، قیمت بالاتری در کوتاه مدت امکان پذیر است. این سطوح مناطق حمایتی برای حرکت قیمت های آینده را تشکیل می دهند.

حراج تجزیه و تحلیل قیمت: توکن Bounce قادر به شکستن مقاومت در 42.7207 دلار نیست، قیمت ها شکسته می شوند؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت حراج در نمودار روزانه توسط Tradingview

از سوی دیگر، سطوح RSI نشان می دهد که عملکرد قیمت از منطقه بیش از حد خرید پایین آمده است، اما همچنان بالاتر از سطح 50 است. به طور خلاصه، فشار خرید بالاتر از فشار فروش فعلی است.

نشانگر MACD نشان می دهد که خط MACD (آبی) در حال پیشرفت در بالای خط سیگنال (نارنجی) است ، و این نشان دهنده یک سناریوی صعودی در کوتاه مدت است. هیستوگرام MACD نشان می دهد که قیمت ها از ابتدای اکتبر صعودی بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت حراج
تجزیه و تحلیل قیمت حراج در نمودار روزانه توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت حراج: نتیجه گیری

تحلیل قیمت حراج برای امروز کاملاً صعودی بوده است زیرا کل بازار به سمت بالا حرکت می کند. SOL، GRT و بسیاری از آلت‌کوین‌ها همگی بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده‌اند و BTC/USDT در حال حاضر ۶۳ هزار دلار است.

توکن Bounce یک فناوری قوی در پشت خود دارد و روند فعلی بازار آن را به انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری روی آن تبدیل می کند.