منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حجم معاملات OpenSea از ماه جولای افزایش می یابد

حجم معاملات OpenSea از ماه جولای افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• حراج های NFT در پلتفرم OpenSea از پایان ماه جولای افزایش یافته است.
• پلت فرم حراج NFT تا 9 سپتامبر مجموعه “Bored Ape Yacht Club” را دارد.

پلتفرم NFTs OpenSea از ماه گذشته روند رو به رشدی داشته است و حجم معاملات رمزنگاری شده آن به 3.4 میلیارد دلار رسید. طبق اعلامات ، معاملات توکن غیرقابل انعطاف از ماه جولای 10 برابر افزایش یافته است.

شرکت رمزنگاری عملیات خود را بهبود بخشیده است ، و این باعث شده است که علاقه فوق العاده ای به بازار NFT داشته باشد. بلاک چین هایی مانند اتریوم ، سولانا و قراردادهای هوشمند نیز با افزایش قیمت ارتباط دارند.

OpenSea با پذیرش NFT پیشرفت می کند

دریای آزاد

پتر کوزیاکوف ، مدیرعامل مرکوریو ، تصریح می کند که بسیاری از توکن های غیرقابل جابجایی در بلاک چین اتریوم ایجاد می شوند و تقاضا و ارزش توکن را افزایش می دهند. کوزیاکوف می گوید این امر بر اساس افزایش 20.09 درصدی قیمت اتریوم در هفت روز گذشته است و امروز با قیمت 3،927 دلار معامله می شود.

CryptoPunk جذاب ترین پروژه NFT در OpenSea بوده است. این مجموعه دارای 10 هزار قطعه منحصر به فرد است. اخیراً ، ویزا در حراج یک توکن غیرقابل تغییر را از CryptoPunk خریداری کرده است. این قطعه 150 هزار دلار ارزش داشت.

همانطور که انتظار می رفت ، این مشارکت ویزا در بازار OpenSea NFT برای افزایش شهرت پلتفرم رمزنگاری کافی بود. از زمان خرید ویزا ، بیش از 90 قطعه از مجموعه فروخته شده است. Cuy Sheffield ، رئیس واحد رمزنگاری در Visa ، در مواجهه با چنین حرکات رمزنگاری ، گفت که تیم وی مایل است در بازار مالی جدید کار کند.

در 30 روز ، مجموعه CryptoPunks حجم معاملات بیش از 202،321 اتریوم را ثبت کرده است. این رقم بسته به ارزش توکن ETH به حدود 800 میلیون دلار می رسد.

مجموعه های جدید NFT وارد سکوی حراج می شوند

در پایان ماه اوت ، خانه حراج Sotheby’s قرار بود پنجشنبه ، 9 سپتامبر بسته شود. ساتبیز مجموعه ای از “Bored Ape Yacht Club” را با بیش از 200 قطعه منحصر به فرد NFT به ارزش کلی بین 13.5 تا 20 میلیون دلار منتشر کرد.

OpenSea همچنین در حال آماده سازی مجموعه های جدید NFT برای خرید علاقه مندان است. این پلتفرم آمریکای شمالی به محلی برای ملاقات همه دوستداران رمزنگاری و تصاویر مجازی تبدیل شده است.

پلتفرم خبری Fintech PYMNTS باورش سخت است که شخصی برای نقاشی های هنری مانند حراج های NFT پول نقد بپردازد. با این حال ، شرکت تجارت الکترونیک 1st Dibs معتقد است که دنیای هنر تجدید می شود و ارزهای رمزنگاری شده وارد بازی می شوند.

سارا لیبل ، مدیر پذیرش در Dibs 1 ، می گوید هنر مجازی به طور طبیعی در حال توسعه است و پلتفرم او در حال پیشبرد آن است. لیبل تصریح می کند که نحوه کار تیمش با هنر مجازی با نحوه عملکرد دیگر سیستم عامل ها تفاوت زیادی دارد. OpenSea کمک بزرگی به هنرمندان محلی است که به دنبال کسب درآمد از هنر خود در حراج های NFT هستند.