منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جک دورسی ادعا می کند اتریوم به اندازه کافی قدرتمند نیست که بتواند بیگ تک را مختل کند

جک دورسی ادعا می کند اتریوم به اندازه کافی قدرتمند نیست که بتواند بیگ تک را مختل کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • جک دورسی با بیانیه خود در توئیتر مجدداً مهمترین آلت کوین بازار رمزنگاری ، اتر (ETH) را تحقیر کرد.
  • طرفدار معروف بیت کوین و مدیرعامل توییتر در گذشته بارها حوزه های بالقوه و آینده اتریوم را کم اهمیت جلوه داده بود
  • در این بیانیه آمده است: “اختلال در” فناوری بزرگ “دقیقاً همان چیزی است که مورد نیاز است و من می خواهم.”

پس از اظهارنظر اخیر جک دورسی ، کاربران توییتر در جریان سیل بحث ها درباره مفید بودن توکن های غیرقابل جوش (NFT) برای توییتر قرار گرفتند. یک حساب توییتری استدلال کرد که استفاده از ادغام NFT بیشتر برای اتریوم خواهد بود تا توییتر.

جک دورسی این واقعیت را نپذیرفت و در مورد مزایایی که اتریوم می تواند با چنین حرکتی مشاهده کند موافقت کرد ، اما او اظهار داشت: “با این حال ، هر حساب در توییتر قادر به پیوند به کیف پول Lightning است …”

این یک واقعیت شناخته شده است که توییتر در فعالیت های مختلف مربوط به NFT شرکت کرده است و خود جک دورسی از این فناوری برای جمع آوری کمک های خیریه استفاده کرده است ، اما او همچنان حامی وفادار بیت کوین و قلب شکسته طرفداران اتر باقی مانده است.

جک دورسی درباره موضع اتریوم توضیح می دهد

پس از اظهار نظر دورسی ، یک کاربر توییتر او را مجبور کرد به این س respondال که چرا از ETH متنفر است وقتی سکه دارای پتانسیل است و جایی برای بیش از یک قطعه پازل وجود دارد پاسخ داد که او پاسخ داد که حمایت و تمرکز بر یک چیز نفرت برای دیگران ایجاد نکنید

در مورد مشابه موضوع بحثدورسی ادعاهای منفی خود را در مورد اتریوم رد کرد و با اظهار نظر ، “تمرکززدایی یک هدف نهایی نیست […] این تنها یکی از روش های تصحیح پول است. “

جک دورسی بارها تأکید کرده است که بیت کوین تنها ارزی است که تا پایان عمر خود ادامه می دهد. برخلاف بسیاری از طرفداران بیت کوین که تا حدی معتقدند اتریوم می تواند در روزهای آینده رقابت سختی با بیت کوین داشته باشد ، دورسی همیشه در برابر سرمایه گذاری روی آلت کوین ها مقاوم بوده است.