منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جمع بندی رمز ارز 12 ساعته: بیت کوین امروز صبح از 60.5 هزار دلار، MBOX و MATIC در بین بهترین عملکردها عبور کرد.

جمع بندی رمز ارز 12 ساعته: بیت کوین امروز صبح از 60.5 هزار دلار، MBOX و MATIC در بین بهترین عملکردها عبور کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین در حال بهبود است، اما همچنان فاقد شتاب برای ثبت دستاوردهای بزرگ است.
  • اتریوم از 4300 دلار فراتر رفت، زیرا چندین آلتکوین در بازار سبز اندکی بهبود می یابند.
  • برترین‌ها شامل MBOX، CTSI، و MATIC هستند، در حالی که GALA در اطراف ATH جدید باقی می‌ماند.

چندین سکه به سرعت بالاترین یا ضررهای قابل توجهی را ثبت می کنند، اما بیت کوین همچنان با اختلاف زیادی پیشتاز است. همانقدر که نوسانات کریپتو به سرمایه گذاران کمک می کند تا سودهای کلانی به دست آورند، آنها را نیز در معرض خطر قابل توجهی از دست دادن قرار می دهد. این بازار ترکیبی از هزاران توکن، از جمله پروژه های قابل اعتماد، کوین های میم، توکن های درون بازی و غیره است.

همه این سکه ها مراحل مختلفی از یک روند صعودی یا نزولی را تجربه می کنند. همچنین، نوسانات می تواند در هر زمان بر آنها تأثیر بگذارد. ما شاهد سقوط یا رونق سکه ها در چند ساعت پس از فعالیت تجاری بوده ایم. با این حال، تعداد کمی از نام‌های مشهور و معتبر مانند بیت‌کوین، اتریوم و لایت‌کوین در بازار شهرت دارند. این آنها را به پرطرفدارترین دارایی های دیجیتال در این بخش تبدیل می کند.

بیت کوین و اتریوم همچنان در صدر قرار دارند و آرامش را به دست می آورند

در چند ساعت گذشته، به نظر می رسید بیت کوین از مرحله اصلاح رایج دو روز گذشته بهبود یافته است. در این مرحله بیت کوین به محدوده 58 هزار دلار سقوط کرد. با این حال، ارز دیجیتال پیشرو اکنون بیش از 60500 دلار است. اگرچه بیت کوین هنوز به طور کامل بهبود نیافته است، فراتر رفتن از 60 هزار دلار نشانه سالمی برای رشد آن است. حجم معاملات 24 ساعته بیت کوین در حدود 38.88 میلیارد دلار است و تسلط آن بر بازار 43.1٪ است. این افزایش جزئی در ارزش بیت کوین ممکن است نشان دهنده پایان مرحله اصلاح بازار باشد.

جمع بندی رمز ارز 12 ساعته: بیت کوین امروز صبح از 60.5 هزار دلار، MBOX و MATIC در بین بهترین عملکردها عبور کرد.

اتریوم نیز پس از سقوط شدید از رکوردهای بالای تاریخ خود، مقداری بهبود یافته است. دومین توکن بزرگ ارزهای دیجیتال بیش از 4.40 درصد افزایش یافته و از مرز 4300 دلار عبور کرده است. پس از سقوط به حداقل 4000 دلار، این یک نشانه سالم برای بازیابی آلتکوین پیشرو است. حجم معاملات اتریوم 21 میلیارد دلار است و ارزش بازار آن از 500 میلیارد دلار عبور می کند. اتریوم پشتیبان قدرتمندی در سطح 4 هزار دلار داشت و انتظار می‌رفت که این سکه از آنجا بالا برود.

آلت کوین ها برای پایان دادن به اصلاح بازار بهبود می یابند

چندین آلتکوین مسیر بیت کوین و اتریوم را دنبال کرده اند تا بهبودی جزئی از نظر ارزش گذاری داشته باشند. چنین شکست بزرگی وجود نداشته است، اما هر سکه در 12 ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است. بایننس کوین پس از تقریباً 2 درصد افزایش به 586 دلار رسیده است، در حالی که سولانا و کاردانو نیز افزایش یافته اند و به ترتیب به 220.90 دلار و 1.91 دلار رسیده اند.

علاوه بر این، XRP و DOT افزایش یافته اند تا مقداری از ارزش از دست رفته خود را بازیابند. XRP پس از افزایش 6.20 درصدی به 1.14 دلار رسیده است. DOT افزایش قابل توجهی تقریباً 9 درصدی را تجربه کرده و از مرز 43 دلار عبور کرده است. پیش از این، DOT در ATH بیش از 50 دلار بود، اما در اصلاح تثبیت شد. افزایش فعلی آن ممکن است نشان دهنده روند صعودی دیگری برای سکه باشد. حتی ارزهای میم، DOGE و SHIB نیز کمی ارتقا یافته اند تا ضرر هفته گذشته را به حداقل برسانند.

به همان اندازه که بازار کریپتو نماهایی از افزایش مداوم ارزش را نشان داده است، چند توکن برجسته بودند که از هر رقیب دیگری بهتر عمل کردند. گالا در چند روز گذشته در اوج بوده است، اخیراً از ATH خود عبور کرده و به مرز 0.27 دلار رسیده است. از سوی دیگر، AVAX نیز به روند رویایی خود ادامه داده است و 17.05 درصد دیگر افزایش یافته و از 109 دلار عبور کرده است. آواکس نه تنها از رقم سه رقمی عبور کرده است، بلکه به رکوردهای جدید حتی در بازار بی ثبات ادامه داده است. از هفته گذشته حدود 30 درصد افزایش یافته است.

گینرهای جدید عبارتند از MATIC، MBOX، و CTSI

پس از سقوط به پایین ترین سطح 1.50 دلار، MATIC افزایش حدود 9 درصدی را تجربه کرده است. از مرز 1.66 دلار عبور کرده است و به نظر سالم می رسد تا در روزهای آینده سودهای بیشتری کسب کند. با افزایش شدید قیمت، MBOX نیز به 5.59 دلار در بازار رسید. از آن زمان، سکه اندکی تثبیت شده است، اما هنوز از پایین ترین سطح قبلی خود بسیار جلوتر است. اگر گاوها قوی بمانند، سکه این پتانسیل را دارد که بالاتر رود.

به علاوه، Cartesi (CTS) نیز روز خود را با یک روند صعودی سالم آغاز کرده است. قبلاً 1.73 دلار را لمس می کرد اما سپس به پایین ترین سطح در حدود 0.94 دلار سقوط کرد. با این حال، بهبودی را با افزایش تا 1.10 دلار انجام داده است. این می تواند نشانه ای سالم برای توکن باشد، زیرا یک روند صعودی جدید می تواند به سکه کمک کند شکاف خود را با ATH خود کم کند. با این وجود، ارزش بازار و حجم معاملات همه این سودکنندگان به طور قابل توجهی افزایش یافته است. آنها می توانند موقعیت خود را بیشتر بهبود بخشند زیرا کل بازار به نظر می رسد بهبود یابد و در نهایت صعودی شود.

در افق چه خبر است؟

در مورد جامعه‌ای که در آن نخبگان اقتصادی و مالی کنونی جامعه‌ای بی‌قانون و خشونت‌آمیز ایجاد می‌کنند که در آن هرج و مرج تمام استانداردهای پذیرفته شده قبلی را از بین می‌برد، چطور؟ ما می‌توانیم جایگزینی را که توسط آزادیخواهان پیشنهاد می‌شود قابل قبول‌تر ببینیم. مداخله گرایی نمی تواند نتیجه خوبی داشته باشد زیرا از عملکرد مناسب بازار جلوگیری می کند. با این حال، بیت کوین به عنوان یک استاندارد جایگزین برای پول جهانی در دسترس همه، می تواند ثبات پولی را به دلیل تولید «ثابت و شفاف» پول بازگرداند.

بیت کوین در چه مقطع زمانی قادر به پذیرش سریع و غیرقابل برگشت –هایپربیت کوینیزاسیون – به عنوان ذخیره پولی اولیه جهانی است؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.