منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جسد یکی از بنیانگذاران MakerDAO پس از توئیت های قاچاق جنسی توسط سیا پیدا شد

جسد یکی از بنیانگذاران MakerDAO پس از توئیت های قاچاق جنسی توسط سیا پیدا شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به گفته منابع متعدد با استناد به گزارش اداره پلیس، یکی از بنیانگذاران MakerDAO، Nicolai Arcadie Muchgian، در پورتوریکو پیدا شده است. بر اساس گزارش‌ها، توسعه‌دهنده ارزهای دیجیتال 29 ساله در اوایل روز جمعه پس از کشیده شدن توسط جریان‌های دریایی در ساحل در Condado درگذشت. اما برخی از توییت‌های او قبل از این حادثه نشان می‌دهد که مرگ او بیشتر از آن چیزی است که مردم می‌دانند.

یکی از بنیانگذاران MakerDAO پس از دخالت دادن توییت ها درگذشت

مرگ مرموز موچگیان یک روز پس از انتشار توییتی درباره قاچاق جنسی و باج‌گیری توسط نخبگان سیا، موساد و پدو در پورتوریکو و جزایر کارائیب رخ داد. “آنها قصد دارند مرا با لپ تاپی که توسط جی اف سابقم که جاسوس بود کار گذاشته قاب کنند. آنها مرا تا سر حد مرگ شکنجه خواهند داد.»

موچگیان در توییتی در ماه سپتامبر گفت که سه آینده احتمالی برای او «خودکشی توسط سیا، دارایی برده آسیب مغزی سیا، بدترین کابوس افرادی که تا کنون با من لعنتی کرده‌اند، است، مطمئنم اینها تنها گزینه‌ها هستند».

موچگیان بارها در مورد تهدید به مرگ و تلاش های پیچیده به اصطلاح سیا و گروه های فوق الذکر برای متهم کردن او توییت کرد. در حالی که مشخص نیست توسعه‌دهنده ارزهای دیجیتال چه ارتباطی با گروه‌ها داشته است، در توییتی که او با حساب شخصی خود منتشر کرد، آمده است که او – موچگیان – «یک تهدید برای کارتل بانک مرکزی بود».

موچگیان در ماه اوت در توییتر نوشت: «اجازه دهید بدانید که اگر من به نحوی آماده و فریم شده یا شلیک شده‌ام، این کار از طریق اقدامات پیچیده نبوده، بلکه از پشتکار محض توسط افرادی با زمان و پول بی‌نهایت برای هدر دادن بوده است.

Muchgian کمتر محبوب است، اما کمک های معناداری به ارزهای دیجیتال داشته است

اگرچه اطلاعات کمی در مورد Muchgian به خصوص در جامعه ارزهای دیجیتال وجود دارد. با این حال، گواهی‌های عمومی و وب‌سایت شخصی Muchgian نشان می‌دهد که او به چندین پروژه بلاک چین کمک زیادی کرده است، که برخی از آنها هنوز فعال هستند و در حال حاضر جریان اصلی هستند، از جمله MakerDAO و BitShares.

شش سال پیش، Muchgian همچنین به جلوگیری از حمله فاجعه‌باری کمک کرد که می‌توانست پروتکل MakerDAO را به روشی مشابه از بین ببرد. «The DAO» مورد سوء استفاده قرار گرفت که منجر به هاردفورک اتریوم و شکاف در جامعه شد.

این وب سایت همچنین نشان می دهد که توسعه دهنده ارزهای دیجیتال حدود هفت پروژه در حال انجام دارد که احتمالاً اکنون در بحبوحه خروج او متوقف شده اند. برخی از پروژه‌ها عبارتند از Manaflow که به عنوان «جایگزینی برای شاردینگ» توصیف می‌شود، و Rico، «چنگال دای با طراحی اصلی برای کنترل‌کننده نرخ و محاسبه‌گر قیمت مرجع».