منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جامعه LUNC برای جلب توجه تلاش می کند، همانطور که رابینهود Aave، Tezos را فهرست می کند

جامعه LUNC برای جلب توجه تلاش می کند، همانطور که رابینهود Aave، Tezos را فهرست می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلتفرم تجاری خرده فروشی پیشرو در ایالات متحده، Robinhood، پیشنهادات رمزنگاری خود را با دو ارز دیجیتال دیگر گسترش داده است. این شرکت روز دوشنبه توییت کرد که Aave (AAVE) و Tezos (XTZ) را به عنوان دارایی های قابل معامله در پلتفرم رمزنگاری خود اضافه کرده است – همچنین به عنوان Robinhood Crypto شناخته می شود. هر دو توکن در زمان چاپ به ترتیب 6% و 1.2% افزایش داشتند.

Robinhood اکنون از AAVE، XTZ پشتیبانی می کند

این شرکت کارگزاری آنلاین در ابتدا پلتفرم ارزهای دیجیتال خود را در سال 2018 راه اندازی کرد و تنها از بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کرد. با این حال، در سال‌های اخیر، Robinhood توکن‌های محبوب بیشتری را روی پلتفرم اضافه کرده است. در آوریل 2022، به ویژه پشتیبانی از Compound (COMP)، Polygon (MATIC)، Solana (SOL) و Shiba Inu (SHIB) را اضافه کرد.

با اضافه شدن توکن های جدید، Aave و Tezos، Robinhood اکنون در مجموع از 19 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. ارزهای دیجیتال در پلتفرم با کارمزد صفر قابل معامله هستند. با این حال، آنها را نمی توان برداشت یا واریز کرد توسط پایگاه گسترده مشتریان. رابینهود گفت که این گزینه ها پس از انتشار عمومی اپلیکیشن کیف پول رمزنگاری آن در دسترس کاربران قرار می گیرد.

این برنامه که به عنوان کیف پول Robinhood شناخته می شود، به راه اندازی نزدیک تر می شود. در ماه سپتامبر، یک نسخه بتا از کیف پول برای حدود 10000 مشتری iOS که در اوایل ماه می در لیست انتظار ثبت نام کرده بودند، راه اندازی شد. این کیف پول مبتنی بر Polygon است و به مشتریان کنترل کامل رمزارز خود را می دهد.

Robinhood خود را برای ارائه بیشتر ارزهای دیجیتال آماده می کند

«راه‌اندازی کیف پول Robinhood بتای یک گام مهم رو به جلو در سفر ما برای تبدیل Robinhood به قابل اعتمادترین و ساده‌ترین پلتفرم رمزنگاری برای مشتریان است. مانند آنچه در بازار سهام انجام دادیم، کیف پول Robinhood برخی از پیچیدگی های وب 3 را از بین می برد تا رمزنگاری را برای همه قابل دسترس تر کند.»، یوهان کربرات، مدیر ارشد فناوری Robinhood Crypto.

در جای دیگر، گزارش‌ها اشاره کردند که اپلیکیشن کارگزاری به دنبال استخدام یک بازرس تحریم‌ها برای گسترش تیم انطباق خود قبل از راه‌اندازی کیف پول Robinhood است که قرار است در ماه‌های آینده اتفاق بیفتد. پیش از این، بازوی کریپتو این شرکت به دلیل عدم رعایت قوانین امنیت سایبری و مبارزه با پولشویی توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک 30 میلیون دلار جریمه شده بود.

ویل رابینهود LUNC را فهرست می کند

همانطور که در مورد دارندگان Shiba Inu بود، اعضای جامعه LUNC با نظراتی به توییت حمله کردند و از برنامه کارگزاری خواستند LUNC را فهرست کند. در حالی که برای جامعه شیبا اینو کار می کرد، با توجه به مصیبت اخیر مربوط به توکن، مشخص نیست که آیا رابینهود ممکن است LUNC را در لیست قرار دهد یا خیر.