منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جاستین سان می خواهد TRON (TRX) یک مناقصه قانونی جهانی باشد

جاستین سان می خواهد TRON (TRX) یک مناقصه قانونی جهانی باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جاستین سان، فعالی که شبکه TRON را تأسیس کرد، دارد بیان امید است که رمز او، TRX، ممکن است روزی به عنوان نوعی پول قانونی در سراسر جهان شناخته شود و پذیرفته شود.

جاستین سان می گوید مقررات نباید آمریکا محور باشد

از آنجایی که سان و تیمش برای پذیرش TRX به عنوان پول قانونی تلاش می‌کنند، در طول این فرآیند تمرکز زیادی روی ایالات متحده نخواهند داشت.

به گفته جاستین سان، اگرچه ایالات متحده آمریکا یکی از شرکت‌کنندگان کلیدی در ارزهای دیجیتال است، اما تنها این کشور نیست. بنابراین، صنعت باید بر روی 8 میلیارد نفر دیگر روی کره زمین تمرکز کند نه فقط قوانین کشور.

این فعال معتقد است که اگر 7.7 میلیارد نفر در کره زمین از ارز دیجیتال به عنوان نوعی پول نقد قانونی استفاده کنند، 300 میلیون نفری که در ایالات متحده زندگی می کنند نیز همین کار را خواهند کرد.

سان در ادامه اظهار داشت که بخش ارزهای دیجیتال باید بر مبنای جهانی عمل کند و با شرکت‌ها و دولت‌ها در کشورهای سراسر جهان ارتباط برقرار کند.

وی خاطرنشان کرد: ارزهای دیجیتال این امکان را دارد که به ابزاری موثر برای گسترش دسترسی به خدمات مالی و بهبود زندگی مردم در هر منطقه از جهان تبدیل شود.

به گفته وی، پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان نوعی پول نقد قانونی نه تنها خرید و فروش کالاها و خدمات را ساده‌تر می‌کند، بلکه به افراد کنترل بیشتری بر سرنوشت مالی خود می‌دهد.

من هیجان زده هستم که ببینم آینده ارزهای دیجیتال به عنوان پول قانونی و تأثیر بالقوه آن بر جهان چه خواهد بود. بیایید خودمان را به یک کشور محدود نکنیم، بیایید دنیا را هدف بگیریم!

جاستین سان

Sun امیدوار است تا پایان سال TRON را در پنج کشور قانونی کند

علاوه بر این، جاستین سان شاخص کلیدی عملکرد (KPI) خود را برای سال 2023 فاش کرد و اظهار داشت که مطمئن است که TRX تا پایان سال در پنج کشور مشروعیت خواهد یافت. اگرچه این یک هدف عالی است، اما سان مطمئن است که تیمش اگر تلاش لازم را انجام دهد و فداکار بماند، می‌تواند به آن دست یابد.

در 24 ژانویه، جاستین سان اعلام کرد که دولت سنت مارتن، که بخشی از پادشاهی هلند است و در آنتیل کوچک و شمال شرقی دریای کارائیب واقع شده است، TRX را به عنوان نوعی پول قانونی اتخاذ خواهد کرد.

پس از بیانیه سنت مارتن مبنی بر استفاده از TRON به عنوان پول نقد قانونی، توکن اصلی شبکه TRON به همین ترتیب واکنش نشان داد و معیارها اکنون امیدوارکننده به نظر می رسند.

افزایش حجم اجتماعی TRX نشان دهنده محبوبیت سریع در حال رشد این برند است. علاوه بر این، TRX افزایش تقاضا را در بازار آتی نشان داد، حتی اگر نرخ سرمایه گذاری Binance آن به طور غیرعادی بالا بود.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش یک توکن اکنون 0.063913 دلار است که نشان دهنده افزایش 1.8 درصدی نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته و 3.4 درصدی در طول هفت روز گذشته است.