منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ثبت کننده Web3 Unstoppable Domains 65 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد

ثبت کننده Web3 Unstoppable Domains 65 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فروپاشی Terra و شکست نام های بزرگی مانند Voyager، 3 Arrows Capital، Celsius و … شرایط سختی را برای بقیه شرکت ها به همراه داشته است. روند کاهشی در هجوم سرمایه از طریق جمع آوری سرمایه مشاهده شده است. در مقابل، Unstoppable Domains متفاوت است زیرا مبلغ قابل توجهی را در سری A به رهبری Pantera Capital جذب کرد.

انگیزه جمع آوری کمک مالی بیش از حد مورد نیاز آن را به ارمغان آورده است و آن را واجد شرایط برای یک میلیارد دلار ارزش گذاری کرده است. این افزایش به دلیل قدرت مالی آن را به وضعیت قابل تشخیصی در بازار رسانده است. این شرکت به یکی از آن شرکت‌هایی تبدیل شده است که با وجود شانس‌های رایج، روند مثبتی از خود نشان داده است. برای دستیابی به دستاوردهای معیار، بودجه سری A را بسته است.

در اینجا مروری کوتاه بر جذب سرمایه برای دامنه های غیرقابل توقف و چگونگی تأثیر آن بر بازار است.

یک تکشاخ کریپتو در حال افزایش

پلتفرم های متمرکز بر وب 3 به دلیل شرایط سخت بازار نتوانستند شتاب خود را حفظ کنند. نام‌های بزرگی مانند متا کاهش چشمگیری در سود خود داشته‌اند زیرا بازار همچنان نامطلوب است. این امر بقای بسیاری از شرکت ها را به دلیل کمبود بودجه دشوار می کند. اما Unstoppable Domains با جذب سرمایه‌گذاری‌های مورد نیاز برای تامین نیازهای مالی خود ثابت کرده است که یک اسب شاخدار جدید است.

Pantera Capital دور سرمایه گذاری سری A را برای Unstoppable Domains رهبری کرد. نام‌های دیگری که از این درایو پشتیبانی می‌کردند عبارتند از Polygon، CoinDCX، Redbeard Ventures، Rainfall Capital، EI Ventures، CoinGecko، Mayfield، Hardyaka، We3 Syndicate و غیره. در مقابل، سرمایه‌گذاران اولیه مانند Coinbase Ventures و Protocol Labs در آن حضور نداشتند. این سری از بودجه.

بیانیه مطبوعاتی رسمی تکمیل بودجه سری A را اعلام کرد. برای استقرار نوآوری محصول و ایجاد مشارکت در فضای Web3 استفاده خواهد شد. متیو گولد، مالک و موسس شرکت Unstoppable Domains، گفت که قصد دارند قدرت را به دست مردم بازگردانند. این به آنها کمک می کند تا هویت دیجیتال خود را کنترل کنند. همانطور که مجموعه تامین مالی تکمیل می شود، به شرکت کمک می کند تا بدون هیچ گونه محدودیت مالی به اهداف خود دست یابد.

بودجه بسیار زیاد برای دامنه های غیرقابل توقف

Unstoppable Domains یک شرکت باتجربه Web3 است که در سال 2018 تاسیس شد. از 2.5 میلیون دامنه NFT آن می توان برای دسترسی به بیش از 150 برنامه Web3 استفاده کرد. هدف این دامنه های NFT جایگزینی آدرس های رمزنگاری الفبایی عددی است. این شرکت از بیش از 80 شرکت صرافی و کیف پول ارزهای دیجیتال پشتیبانی زیادی دریافت کرده است. همچنین، شرکت‌های بزرگی مانند MoonPay، Polygon و Blockchain.com از این شرکت استفاده کرده‌اند.

همانطور که اقتصاد دیجیتال بزرگتر شده است، این فرصت را برای کاربران فراهم می کند تا کنترل هویت خود را از دیگران دریافت کنند. برای تامین نیازهای سرمایه خود در آینده نزدیک دورهای مالی بیشتری خواهد داشت. ماه گذشته، کمپین های مالی قابل توجهی وجود داشت. فلیکس کپیتال توانست 600 میلیون دلار برای رشد فناوری های Web3 جمع آوری کند. Solana Ventures نیز مبلغ 100 میلیون دلار را به Web3 اختصاص داده بود.

Unstoppable Domains در چند ماه گذشته به وضعیت یونیکورن بازار ادامه داده است. این شرکت توسط فوربس به عنوان “بهترین کارفرمایان استارتاپ” در آمریکا نامگذاری شد، در حالی که یک شرکت کاملاً از راه دور است. به گفته شرکای این شرکت، هویت NFT آن هویت دیجیتال در Web3 را متحول می کند و در عین حال فناوری NFT را نیز ارتقا می دهد. اینترنت را که می شناسیم تغییر می دهد و دنیای دیجیتال جدیدی ایجاد می کند.

نتیجه

Unstoppable Domains، یک شرکت Web3، 65 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A خود جمع آوری کرده است. Pantera Capital دور جمع آوری سرمایه را رهبری کرد، در حالی که از سایر شرکت های Web3 پشتیبانی زیادی دریافت کرد. این شرکت می خواهد هویت های دیجیتالی را بر اساس NFT ها و جایگزین آدرس های سنتی بسازد. بودجه فعلی برای سوخت رسانی به فناوری ها و ایجاد حمایت در میان شرکت ها استفاده خواهد شد.