منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تیم Jax.Network تردیدهای جامعه را برطرف می کند – روند فروش نشانه را اصلاح می کند

تیم Jax.Network تردیدهای جامعه را برطرف می کند – روند فروش نشانه را اصلاح می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فروش توکن Jax.Network در حال انجام است و شتاب بیشتری می گیرد. تا کنون ، سه دور کامل فروش توکن با ارائه BNB و ETH انجام شده است. با وجود موفقیت چشمگیر ، بازخورد جامعه نیز شامل نگرانی هایی بود که توجه تیم را می طلبید. Jax.Network به پرسش ها با مجموعه ای کامل از راه حل های مناسب برای از بین بردن ترس اعضای جامعه پاسخ داده است.

هدف از تعمیرات اساسی آخرین فرآیند فروش توکن ، رفع تمام سوالات و روشن شدن مسائل بیشتر در مورد فروش جاری است. در حالی که اکثر مسائل به حل و فصل نزدیک تر هستند ، سایر مسائل با نهایت اشتیاق توسط تیم Jax.Network اداره می شوند.

در درجه اول ، تیم با پرس و جوهای متعددی روبرو شد که برجسته ترین آنها در زیر آمده است.

چرا Jax.Network به جای PancakeSwap یا Uniswap از Bounce استفاده می کند؟

شاید مهمترین دلیل برای انتخاب Bounce پشتیبانی آن از مبادله قیمت ثابت باشد. Jax.Network از روزهای اولیه توکنومیک خود همیشه از قیمت دلار پشتیبانی می کرده است و Bounce به دلیل ویژگی فروش توکن با قیمت ثابت ، گزینه ای عالی به نظر می رسید.

قیمت توکنومیکس ثابت است ، اما صفحه فروش مقادیر متفاوتی را نشان می دهد؟

از آنجا که قیمت گاز ETH در حال افزایش است ، پس از آن هزینه های مبادله USDT در Bounce نیز افزایش یافت. بنابراین ، مبادله ETH در چنین سناریویی انتخاب منطقی بود. به دلیل افزایش قیمت ETH در گذشته اخیر ، قیمت توکن با نوسانات بیشتری روبرو شد. بنابراین ، امکان تعویض قیمت ثابت وجود ندارد و به زودی فروش توکن Jax.Network به سمت مکانیسم قیمت گذاری متغیر تغییر می کند.

مبلغ کل بودجه 16 میلیون دلار شامل برنامه های کاربردی و زیرساخت های مهم است. بنابراین ، سوزاندن توکن برای Jax.Network بسیار مهم است تا ارزش توکن 16 میلیون دلاری را در هر زمان حفظ کند. مراسم سوزاندن توکن پس از چند ماه برای حفظ تعادل در دسترس بودن توکن ها برگزار می شود.

Jax.Network اطمینان می دهد که سوزاندن توکن هفتگی به 500000 توکن محدود می شود. همچنین ، تعداد توکن های کیف پول OpEx قبل از راه اندازی شبکه اصلی از 5 میلیون کمتر نمی شود. در حال حاضر ، ارزش منصفانه سکه 3.65 دلار است. Jax.Network اشاره می کند که یک هفته قبل از راه اندازی شبکه اصلی یک رویداد سوزش رخ می دهد که در آن حداکثر 11 میلیون توکن علاوه بر هرگونه توکن اضافی موجود در کیف پول تیم ، سوزانده می شود.

علاوه بر این ، تیم Jax.Network اعلام کرده است که 25 درصد از کل ذخایر توکن برای طرح های بلند مدت رشد اختصاص داده می شود. سوزاندن توکن طبق متوسط ​​قیمت 39 روز گذشته انجام می شود.

حوض نقدینگی توکن چطور؟

نقدینگی توکن ها یکی دیگر از نگرانی هایی است که مربوط به اعضای جامعه است. اعضای جامعه 2 میلیون توکن را معامله خواهند کرد که بخشی از مخزن نقدینگی Uniswap و PancakeSwap خواهد بود. در ابتدا ، قیمت WJXN 0.97 دلار خواهد بود ، اما به محض فعال شدن این توکن در DEX های مختلف که نیروهای بازار بر آن حاکم هستند ، قیمت آن تغییر می کند.

آمار توکن های قفل شده کاملاً واضح نبود زیرا جامعه اطلاعات دور فروش خصوصی را درک کرده بود. بنابراین ، Jax.Network تصمیم گرفت که به مراسم توزیع توکن بپردازد که شامل انتشار هر توکن قفل شده به دارنده نسبی کیف پول می شود. شرایط و ضوابط تک رمزگذاری بر مکانیزم های قفل توکن حاکم است. یک دوره قفل دو ساله برای نشانه های اعضای تیم وجود خواهد داشت. نباید در توکن های مشاور تغییری ایجاد شود.

اینها به روز رسانی هایی هستند که توسط تیم Jax.Network برای رفع تردیدهای جامعه منتشر شده است. در نتیجه ، می توان به اعضای جامعه اطمینان داد که فروش توکن به جای Bounce به Uniswap و PancakeSwap منتقل می شود. مدل قیمت گذاری متغیر جایگزین مفهوم قیمت گذاری مبادله ثابت می شود.