منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تیم پروتکل افق: آیا جهانی شدن می تواند تمرکززدایی را تضمین کند؟

تیم پروتکل افق: آیا جهانی شدن می تواند تمرکززدایی را تضمین کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هدف از تمرکز شبکه ها افزایش بهره وری با بهره گیری از اقتصاد است. فرآیندهای محلی سازی برای افزایش کنترل و اجرای یک سرویس انجام می شود. شبکه ها بر اساس فرایندهای محلی سازی سازماندهی می شوند. بنابراین ، سرعت و انعطاف پذیری شبکه ها نیز افزایش می یابد.

هدف اصلی پروتکل ها همیشه دستیابی به اهداف بهتر است. همچنین دانستن زمان انتخاب شبکه های غیر متمرکز بسیار ضروری است. هدف از مراحل تمرکز داشتن یک نقطه کنترل واحد است. در سیستم های غیر متمرکز ، از سوی دیگر ، کنترل بر بسیاری از مناطق توزیع شده است تا جهانی شدن حاصل شود.

جهانی شدن مستلزم انطباق با توسعه فناوری و تنظیم خدمات مطابق آن است. هدف اصلی پروتکل افق توسعه سیستم های غیرمتمرکز و دستیابی به حوزه وسیع تری از عملیات ، امنیت و عملیات های اجتماعی است. بنابراین ، امکان دسترسی به همه مناطق و انجام کارآمد کنترل ها وجود دارد.

برای دستیابی به یک سیستم غیرمتمرکز در پروتکل افق ، سهام باز و ورودی های بخش پول رمزنگاری انجام شد. با خرید ارزهای رمزنگاری شده ، همه می توانند به مرور زمان در مورد تصمیم گیری ها نظر دهند. علاوه بر این ، مسئولیت بهبود پروتکل تقسیم می شود.

پروتکل افق چیست؟

Horizon Protocol یک پلتفرم DeFi متمایز است که ایجاد دارایی های مصنوعی را نشان می دهد که نشان دهنده اقتصاد واقعی است. ایجاد دارایی های مصنوعی ، بهره وری دارایی ها ، اعطای وام یا معاملات استقراض از طریق پروتکل افق انجام می شود. با استفاده از پروتکل افق ، کاربران به مجموعه ای از دارایی های مصنوعی که نشان دهنده اقتصاد جهان واقعی و تغییرات ترکیبی دارایی های رمزنگاری هستند دسترسی خواهند داشت.

سرمایه گذاران با نوسان بازارها سود می آورند و در عین حال از آن دارایی های ترکیبی حمایت می کنند. اطلاعات همه افراد درگیر در پروتکل محفوظ است. پروتکل Horizon همچنین با استفاده از فناوری های مختلف در صنعت مانند اکوسیستم Binance ، Pancake Swap ، UniSwap ، Chainlink ، Band ، Phoenix Oracles ، Cosmos ، Tendermint ، PolyNetwork و Polkadot کار می کند.

تفاوت بین تمرکززدایی و تمرکززدایی چیست؟

تمرکززدایی و تمرکززدایی دو ساختار متفاوت هستند. این شرایط عموماً در سازماندهی ، مدیریت و خرید مشاهده می شود. در تمرکز ، قدرت برنامه ریزی و تصمیم گیری فقط به مدیریت سطح بالا تعلق دارد. در ساختارهای غیر متمرکز ، قدرت مدیریت و تأثیر همه افراد بر جهت پروژه توزیع می شود تا هر یک از اعضای جامعه نظر عادلانه ای داشته باشند.

انحلال مدیریت ارشد به این معنی است که افراد در سطح پایین نیز در مدیریت صحبت می کنند. این واقعیت که سازمانها برعکس نوع مدیریت در بخش ، واحد یا مرکز هستند ، به عنوان عدم تمرکز توضیح داده می شود.

تفویض اختیار در یک سازمان به سرعت متمرکزسازی کمک می کند. هدف اولیه پروتکل افق افزایش عملکرد با یک پروژه محرک جامعه است. علاوه بر این ، آزادی کار به همه ارائه می شود. پروتکل افق به دنبال دستیابی به این هدف از طریق مکانیسم حاکمیت جامعه به نام DAO است – اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا پیدا کنید.

نتیجه

پروتکل افق عمدتا هدف گسترش مرزهای سازمان است. نتیجه کاهش حجم کار در سطوح بالاتر و اجرای روان پروتکل ها است. در ساختارهای غیر متمرکز ، سازمان بر مدیریت کنترل دارد.

پروتکل افق به طور مستمر برای دستیابی به گسترش از طریق تمرکززدایی به کار خود ادامه می دهد. از جمله اهداف گسترش ارتباط و دسترسی به آن در بسیاری از زمینه ها است. از طریق DAO ، هر یک از اعضای اکوسیستم مشارکت می کند ، نتایج بسیار کارآمدتری در تصمیم گیری به دست می آید. شما می توانید در مورد پروتکل افق در توییتر و تلگرام اینجا