منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تیم دریپر معتقد است زنان می توانند بیت کوین را تا 250000 دلار برسانند

تیم دریپر معتقد است زنان می توانند بیت کوین را تا 250000 دلار برسانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تیم دریپر، میلیاردر و چهره مشهور ارزهای دیجیتال، از زنانی که بیت کوین را به سمت قیمت پیش بینی شده 250000 دلاری او سوق می دهند، مورد بحث قرار داده است. به گفته این میلیاردر، تمام امیدها در مورد این علامت از بین نمی رود زیرا برترین دارایی دیجیتال در موقعیت مناسبی برای لمس آن قرار دارد. شایان ذکر است، مدیرعامل این شرکت در دو سال گذشته این موضوع را مطرح کرده است، با پیش‌بینی اخیر که می‌گوید بیت‌کوین می‌تواند تا پایان سال جاری به همان قیمت برسد.

دراپر فشار خرده فروش را پیش بینی می کند

طبق اظهارات خود در مصاحبه ای در یوتیوب، تیم دریپر اشاره کرد که زنان تاثیرگذارترین چهره ها در افزایش قیمت بیت کوین خواهند بود. او گفت که تأثیر زنان همراه با پذیرش چندین شرکت خرده فروشی در چندین بخش نیز می تواند تسریع کننده باشد. به نظر او، زنان برای اکثر محصولات خرده فروشی با ذکر نمونه هایی در خط مد و سایر سرمایه گذاری ها خرید می کنند.

با حرکت صاحبان مغازه به سمت گزینه‌های پرداخت رمزنگاری، زنان نیز نیاز به داشتن یک کیف پول رمزنگاری را احساس می‌کنند که بتوانند از آن برای خرید استفاده کنند. اگرچه، این قیاس این واقعیت را در نظر نمی گیرد که همان جمعیت می توانند به جای بیت کوین به توکن دیگری بروند. این به این دلیل است که شرکت‌های خرده‌فروشی در حال حاضر سعی می‌کنند تا حد امکان توکن‌های بیشتری را برای پرداخت کاربران خود به کار گیرند. یک مثال معمولی گزینه پرداخت رمزنگاری گوچی است که بیش از 12 دارایی دیجیتال به عنوان گزینه پرداخت دارد.

تیم دریپر معتقد است معاملات بیت کوین ارزان تر هستند

تیم دریپر معتقد است زمانی که مجموعه ای از زنان در صرافی ها ثبت نام کنند و کیف پول خود را داشته باشند، 250000 دلار پیش بینی شده او به چشم خواهد آمد. با این حال، میلیاردر خرده فروشان را به دلیل نیاز به داشتن گزینه پرداخت بیت کوین در فروشگاه ها یا پلتفرم های پرداخت خود هزینه کرده است. تیم دریپر خاطرنشان می کند که از آنجایی که انجام تراکنش ها با استفاده از بیت کوین نسبتاً ارزان تر از سایر پلتفرم های پرداخت مانند مسترکارت است، صاحبان مشاغل می توانند از مزایای آن بهره ببرند. در گزارش اخیر درباره هزینه‌های انجام معاملات که توسط CreditDonkey گردآوری شده است، شرکت‌های پرداخت به ازای هر خرید آنلاین، حدود 3.5 درصد از تجهیزات خرده‌فروشی دریافت می‌کنند.

از سوی دیگر، بیت کوین برای هر تراکنش انجام شده تنها 1.4 دلار هزینه دارد. تیم دریپر معتقد است که از آنجایی که زنان بیشتر مخارج خرده فروشی را انجام می دهند، عاقلانه است که به بیت کوین متمایل شویم. پیش‌بینی Draper ممکن است با به‌روزرسانی اخیر منتشر شود که نشان می‌دهد خانواده‌های آمریکایی دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود را از سال گذشته تا ۲ درصد افزایش داده‌اند. اگر همه چیز طبق پیش‌بینی تیم دریپر پیش برود، بازار پرداخت ممکن است باز شود زیرا سوئیفت در سال‌های آینده با یک تهدید پیش‌بینی‌شده مواجه خواهد شد.