منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تیم حقوقی درجه سانتیگراد سرمایه گذاران را زیر اتوبوس می اندازد

تیم حقوقی درجه سانتیگراد سرمایه گذاران را زیر اتوبوس می اندازد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این یک روز تلخ دیگر برای صنعت ارزهای دیجیتال است. وکلای وام دهنده شکست خورده رمزارز سلسیوس ادعا کردند که پول کاربر متعلق به کسب و کار است نه مشتری. با توجه به پرونده های ورشکستگی، مصرف کنندگان خرده فروشی بار شکست سلسیوس را به دوش می کشند. به گفته وکلای این نهاد، کاربران ثبت نام شده از بیش از 100 کشور، مالکیت بیت کوین خود را که در حساب های Earn and Borrow سپرده شده بود، واگذار کردند.

وکیل سلسیوس می گوید که صاحبان کریپتو از حقوق قانونی خود دست کشیدند

روز پنجشنبه، شبکه وام دهی برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت نام کرد. این بیش از یک ماه پس از توقف برداشت مشتری به دلیل شرایط بسیار شدید بازار است. این شرکت ارز دیجیتال کار بسیار خوبی انجام داده و مشتریان خود را زیر اتوبوس انداخته است.

همه چیز برای سرمایه گذاران در اولین جلسه ورشکستگی درجه سلسیوس در 18 ژوئیه اشتباه شد. پت نش، وکیل کرکلند، توضیح داد که چگونه مشتریان خرده‌فروشی با حساب‌های Earn و Borrow، عنوان ارز دیجیتال خود را طبق شرایط خدمات (ToS) به کسب‌وکار واگذار کردند. در نتیجه، واحد تجاری آزاد است تا از آن سکه‌ها استفاده کند، بفروشد، گرو بگذارد، و آن‌گونه که صلاح می‌داند، بازپرداخت کند.

دسترسی مشتریان به پول آنها در ماه منتهی به ظاهر ساختگی قطع شد، در حالی که وام دهنده به دنبال راه هایی برای ادامه حیات بود. طبق گزارش‌ها، تیم حقوقی آن پیشنهاد جدیدی را با هدف جلوگیری از سقوط کامل ارائه کرده است – ادعای مالکیت بر وجوه کاربران.

“نه کلیدهای شما، نه رمزنگاری شما.” این شعار از زمان فروپاشی MtGox سال ها پیش تاکنون بارها گفته شده است. با این حال، به نظر می رسد که این هشدار بار دیگر به موقع انجام شده است. اقتصاددانان پیش بینی کردند که سرمایه گذاران این پلتفرم ممکن است پس از اقدامات قانونی چند روز پیش ناامید شوند. به گفته کارشناسان، سلسیوس بیشتر یک بانک بدون مجوز است تا یک وام دهنده دارایی های رمزنگاری شده.

با این حال، سؤالاتی در مورد اینکه آیا مالکان حساب نگهبانی مالکیت خود را حفظ می کنند یا خیر، مطرح شده است. شرایط خدمات شرکت بیان می کند که شرکت مجاز به استفاده از سکه در حساب های نگهبانی بدون رضایت کاربر نیست. با این حال، وکلا مطمئن نبودند که آیا این امر در مورد رمزارزهای موجود توسط شرکت اعمال می شود یا خیر.

واحد تجاری دارای سه بخش کلیدی در عملیات خرده‌فروشی است: برنامه کسب درآمد، برنامه قرض‌گیری و برنامه نگهداری. آخرین مورد تنها بخشی از این موارد است که وجوه واریز شده کاملاً تحت کنترل کاربر است.

متأسفانه، کاربران آن از این که متوجه شوند بخش حضانت تنها حدود 4 درصد از تمام سپرده‌های این پلتفرم را تشکیل می‌دهد، ناامید خواهند شد. بخش عمده ای (77 درصد) از تمام سپرده ها در برنامه Earn انجام شده است که فرصتی سودآور برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بدون هزینه ارائه می دهد.

این برای کاربران چه معنایی دارد؟ طبق شرایط استفاده این پلتفرم، «عنوان سکه‌ها به درجه سانتیگراد منتقل می‌شود، و سلسیوس حق استفاده، فروش، تعهد و بازپرداخت آن سکه‌ها را دارد».

موجودیت رمزارز به استخراج بیت کوین تغییر می کند

دیوید سیلور، وکیل کلاهبرداری و سرمایه گذاری در اوراق بهادار، این قانون را در توییتر شکست. او دفاع سلسیوس و بی میلی برای شناسایی واضح خود را به عنوان یک نهاد مالی یا چیز دیگری به باد انتقاد گرفت. او اشاره کرد که سلسیوس از هدف اصلی خود که یک شرکت سرمایه‌گذاری فقط رمزنگاری است و تغییر نام تجاری به یک نهاد استخراج بیت کوین دور می‌شود.

سلسیوس همچنین بیان می کند که می تواند بیت کوین (BTC) تولید شده از طریق عملیات استخراج تابعه خود را برای پرداخت بدهی ها بفروشد. مدیر عامل سلسیوس، الکس ماشینسکی، در یک سند تشکیل پرونده ورشکستگی اظهار داشت که شرکت او قصد دارد تا سال 2023 حدود 15000 بیت کوین استخراج کند. دادگاه هنوز به ادعاهای سلسیوس در دادخواست ورشکستگی فعلی پاسخ نداده است.

شبکه سلسیوس در هدف خود یعنی بازسازی مالی پیشرفت کرده است. استخراج بیت کوین یکی از استراتژی های کلیدی در این استراتژی است. این شرکت قصد دارد 3.7 میلیون دلار برای ساخت یک مرکز جدید و 1.5 میلیون دلار دیگر برای هزینه های واردات دکل های استخراج بیت کوین هزینه کند و قبلاً برای این منظور تأیید شده است.

در جلسه دادگاه ورشکستگی در منهتن در روز دوشنبه، وام دهنده ارز دیجیتال سلسیوس شبکه ادعا کرد که استخراج بیت کوین برای تلاش های بازسازی این شرکت ضروری است. به گفته پاتریک نش، وکیل سلسیوس، استخراج بیت کوین ممکن است برای بازپرداخت مصرف‌کنندگانی که سرمایه‌شان توسط کسب‌وکار مسدود شده است، استفاده شود.

این شرکت در حال حاضر یک عملیات معدنی در ایالات متحده دارد. در حال حاضر بیش از 43000 دکل معدنی را اداره می کند. بر اساس این سند، تا سه ماهه دوم سال 2023، قصد دارد این تعداد را به 112000 برساند.

سلسیوس از عملیات استخراج استفاده می کند تا رابطه خود را با مشتریانی که برخی از آنها تهدید کرده و از نامه های متنفر علیه کارکنان شرکت ارسال کرده اند، ترمیم کند. همچنین در نتیجه این ابتکار، فروش دارایی و احتمالات سرمایه گذاری شخص ثالث را در نظر گرفته است.

سقوط ارزش سهام سلسیوس با توجه به اینکه قبلاً یکی از بازیگران اصلی این صنعت بود، شور و هیجانی را در بازار ایجاد کرد. با درجه سانتیگراد، مانند بسیاری از شرکت های دیگر، ضرب المثل قدیمی “تو هیچ وقت آنقدر بزرگ نیستی که شکست بخوری” درست ثابت شده است. برخی از سرمایه گذاران نگران هستند که بازپرداخت سال ها طول بکشد. تعداد شکایات به طور چشمگیری افزایش یافته است، به طوری که یکی از ساکنان آرکانزاس یک دادخواست دسته جمعی را تنظیم کرده است.