منو سایت

تیمبالند وارد Metaverse می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• تیمبالند به دنبال پیوند NFTها به فراجهان مانند گروه موسیقی جهانی است.
• تهیه کننده فاش می کند که اولین تک آهنگ این گروه مجازی در روز چهارشنبه 26 آبان منتشر می شود.

تجارت NFT در دسترس بودن جهانی خود را ثابت کرده است و هزاران نفر از علاقه مندان، از جمله تولیدکنندگان موسیقی، می توانند به سیستم آن بپیوندند. اخیراً تیمبالند، رپر، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی اعلام کرد که در متاورس NFT شرکت خواهد کرد.

این تهیه کننده رپ آمریکایی گفت که علاقه اش به بازار غیرقابل تعویض بسیار زیاد است و به همین دلیل به دنبال توسعه پروژه خود است. با این حال، جاه طلبی تیمبالند بر حراج های مجازی و متاورس متمرکز است، بنابراین او به دنبال ادغام هر دو عنصر با Ape-In Productions، NFT جدید خود است.

تیمبالند یک متاورز منحصر به فرد ایجاد می کند که به NFT ها مرتبط است

تیمبالند

این خواننده رپ نه تنها در ساختن اشعار جذابی که برای جوانان جذاب است خلاق بوده است، بلکه در تجارت NFT نیز سرآمد است. تیمبالند معتقد است که متاورس را می توان از طریق طرح “Ape In Productions” برای نمایش موسیقی زنده که به عنوان یک قطعه NFT فروخته می شود، به تجارت توکن غیرقابل تعویض مرتبط کرد.

نکته عجیب این است که قبل از راه اندازی پروژه، تهیه کننده قبلاً تیمی را به صورت دیجیتالی در برند خود استخدام کرده بود. این تیم نام باغ وحش را دارد و مجموعه Bored Ape Yacht Club را تشکیل می دهد. برخی از شخصیت های باغ وحش سافاری فراری، لینکلن آپراهام، کنگو، ووردز اسمیت و اورو بلانکو هستند. چهارشنبه هفته آینده ۲۶ آبان اولین تک آهنگ او منتشر خواهد شد.

تیمبالند توضیح می دهد که آنها یک پلتفرم دیجیتالی ایجاد کرده اند که امکان سرگرمی بین هنرمندان و طرفداران موسیقی را با تیم کاری او فراهم می کند. تهیه کننده بیان می کند که مجموعه NFT او مرتبط با متاورس می تواند موفقیتی باشد که بسیاری از هنرمندان به زودی از آن بهره خواهند برد. پس از راه اندازی پروژه موسیقی مبتنی بر NFT، سایر شرکت های تولید ممکن است بخواهند از این هنرمند پیروی کنند.

Bored Ape Yacht Club با پشتیبانی Universal Music

هفته سوم نوامبر برای صنعت موسیقی، ارزهای دیجیتال و تجارت NFT خوب آغاز شد زیرا گروه موسیقی یونیورسال اعلام کرده است که یک گروه موسیقی ایجاد می کند که NFT ها و متاورس را به هم مرتبط می کند. بر اساس گزارش ها، شرکت تولید آمریکایی پروژه Kingship خود را با پشتیبانی از چهار قطعه غیر قابل تعویض از مجموعه BAYC راه اندازی کرد.

گروه موسیقی یونیورسال می گوید که پروژه Kingship آن از جذب علاقه مندان به مجموعه NFT زاده شده است. ارقام نشان می دهد که مجموعه NFT BAYC بیش از 1.80 میلیارد دلار ارزش دارد و حجم پذیرش آن بیش از 600 میلیون دلار در طول سال است. نمودارها همچنین نشان می دهد که بیش از 9 هزار نفر از علاقه مندان مجموعه NFT را به بازار غیرقابل تعویض معامله کرده اند.

شهرت این مجموعه غیر قابل تعویض، الهام بخش توسعه گروه موسیقی است، مانند Kingship از گروه موسیقی یونیورسال و باغ وحشی که توسط تهیه کننده تیمبالند آورده شده است. این پیشرفت‌های فناوری همچنین باعث می‌شود که متاورژن سریع‌تر از پیش‌بینی کارشناسان رشد کند.