منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تگزاس ارزش بیت کوین را به رسمیت می شناسد

تگزاس ارزش بیت کوین را به رسمیت می شناسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گرگ ابوت، فرماندار تگزاس، می گوید ایالت او “می خواهد هسته اصلی آن باشد” و ارزش معنای بیت کوین برای کل جهان را می شناسد.

تگزاس خانه بیت کوین است

ابوت در صحبت با شورای بلاک چین تگزاس از کسب و کارهای بیت کوین خواست تا در تگزاس مستقر شوند و قول “سهولت تجارت” و عدم اصطکاک نظارتی را داد.

ما در حال پیشرفت و ترویج آن هستیم. با این حال، من تاکید می کنم که ما این پلتفرم را برای افرادی که در بلاک چین و بیت کوین فعالیت می کنند فراهم می کنیم تا مطمئن شوند که جایی برای رفتن دارند.

به گفته ابوت، تگزاس برای حمایت از رشد بخش نوآوری دارایی های دیجیتال در این ایالت، دستور کار طرفدار بیت کوین و بلاک چین خود را به جلو پیش خواهد برد.

هنگامی که در مورد اینکه چه چیزی تگزاس را از سایر ایالت‌های طرفدار بیت‌کوین متمایز می‌کند، سوال شد، ابوت اظهار داشت که تگزاس یک گروه کاری ایجاد کرد تا بر تقویت قوانین فعلی تمرکز کند تا ایالت را «مصوب‌تر» کند تا موفقیت بیت‌کوین را تضمین کند.

او به این واقعیت اشاره کرد که تگزاس تا حدودی ضد مقررات است. با این حال، آنها نمی خواهند در مورد قانونگذاری زیاده روی کنند. بنابراین، هدف آنها ایجاد چارچوبی است تا بیت کوین و بلاک چین بتوانند شکوفا شوند.

تگزاس و نیوجرسی در نظرسنجی اخیر SmartAsset در مورد دوستدار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، پس از نوادا در رتبه اول، فلوریدا در رتبه دوم و کالیفرنیا در رتبه سوم، در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

این نظرسنجی در حین تعیین رتبه‌بندی، متغیرهایی مانند دسترسی به مشاغل کریپتو و سازگاری قوانین منطقه‌ای را مورد بررسی قرار داد.

تگزاس در ماه آگوست اعلام کرد که پول ایالتی خود را از تعدادی از تامین کنندگان از جمله بلک راک به دلیل تاکید آنها بر الزامات زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) برداشت خواهد کرد.

به گفته بازرس تگزاس، گلن هگار، شرکت‌هایی که در مرکز مناقشه قرار دارند، در پیشبرد سیاست‌هایی که تهدیدی برای بخش نفت و گاز این ایالت هستند، مقصر هستند.

جان شرودر، خزانه دار ایالتی لوئیزیانا در این ماه اعلام کرد که ایالت ۷۹۴ میلیون دلار از بلک راک واگذار کرده است زیرا «حمایت از سرمایه گذاری ESG با بهترین منافع اقتصادی و ارزش های لوئیزیانا ناسازگار است».

در نتیجه، چندین تحلیلگر از ایالت های واگذار شده، که شامل ویرجینیای غربی، یوتا و آرکانزاس نیز می شوند، خواستند که به جای آن، بیت کوین خریداری کنند.