منو سایت

توییتر محرک اصلی قیمت آلتکوین است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• LCR به دلیل حدس و گمان شبکه های اجتماعی بیش از 13 درصد افزایش قیمت داشت.
• با استفاده از توییتر، در روزهای اخیر ارزش ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین افزایش یافته است.

تجارت کریپتو در رسانه های اجتماعی غالب است. سرمایه گذاران اخیراً در توییتر هیجان خود را از انجام یک خرید موفق ابراز کرده اند. علاقه مندان تجربیات دردناک خود را از سرمایه گذاری در پروژه جدیدی بازگو می کنند که امیدوارکننده به نظر می رسید اما متأسفانه از دست رفت.

گاهی اوقات این انتشارات مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده یک چرخه سفته‌بازی را باز می‌کنند که بر قیمت‌های کریپتو تأثیر مثبت می‌گذارد. بسیاری از طرفداران ارزهای دیجیتال وجود دارند که لطفاً آشکارا در مورد تجارت مجازی صحبت می کنند و انتظار آن را دارند.

توییت‌ها درباره ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابند

توییتر

با پذیرش توکن ها توسط دولت های بیشتری در سراسر جهان، پست های ارزهای دیجیتال در توییتر افزایش یافته است. بر اساس گزارش‌ها، چندین کریپتو از این انتشارات گمانه‌زنی برای افزایش تعداد پذیرش‌ها سود برده‌اند. به دلیل توییت های مثبت، توکن هایی مانند Loopring، EnjinCoin، The Sandbox’s و NuCypher اخیرا افزایش یافته اند.

با این حال، نکته قابل توجه در مورد افزایش ارزهای دیجیتال این است که اوج آنها زمانی که توکن ها به بالاترین قیمت خود رسیدند، اما خیلی زودتر منتشر نشدند. این نشان می‌دهد که پست‌های توییتر به سمت توکن‌های کمتر شناخته شده به لطف دنبال‌کنندگان هر تأثیرگذار ارزهای دیجیتال، موج پذیرش را افزایش می‌دهد.

علاقه مندان به این ارزهای دیجیتال به دنبال استفاده از توییت های تأثیرگذارترین افراد در بازار هستند. به عنوان مثال، دنبال کنندگان اکانت Markets Pro از حدس و گمان های خود سود می برند و از افزایش احتمالی ارز دیجیتال در روزهای آینده سود می برند. این پروفایل‌ها در توییتر در مورد حجم عملیات توکن، عملکرد آن، پروژه‌های جدید و مهم‌تر از همه، افزایش آن در بازار کریپتو صحبت می‌کنند.

توییتر یک بازار سوداگرانه است که از رمزارزها پشتیبانی می کند

متخصصان بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که وقتی یک توییت از سه هزار تعامل بیشتر شود، این می تواند در ارزش توکن اختلال ایجاد کند. LRC یکی از آخرین ارزهای دیجیتال با افزایش قیمت خوب بود و در 24 ساعت به بیش از 13.72 درصد از ارزش خود رسید. پس از حدس و گمان در توییتر، توکن پس از گذراندن حجم عملیات بیش از 96 درصد به 3.15 دلار رسید.

بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین نیز در این گمانه زنی ها در شبکه اجتماعی شرکت داشته اند و بیش از 64000 دلار معامله می شوند. با این حال، همه نظرات مبتنی بر ارزهای رمزپایه خوب نیستند زیرا در موارد دیگر بر آنها تأثیر می گذارند.

شاید یکی از تأثیرگذارترین افراد در توییتر که در مورد ارزهای رمزنگاری شده صحبت می کند، ایلان ماسک است که شرکت خودروسازی تسلا را اداره می کند و Space X را تأسیس کرده است. این سرمایه دار اغلب عشق خود را به توکن ها با Dogecoin، Shiba Inu و Kishu Inu به عنوان ارزهای مجازی ترجیحی خود ابراز می کند. . مدیر عامل تسلا به حفظ بیت کوین در رشد کمک کرده است، اگرچه او همچنین اجازه داده است که توکن با یک توییت ارزش خود را از دست بدهد.