منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن های کاربردی بالا با قیمت ارزهای دیجیتال ثابت

توکن های کاربردی بالا با قیمت ارزهای دیجیتال ثابت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال یکی از تاریخی‌ترین فروپاشی‌های خود را پشت سر می‌گذارد، سؤالات روی لبان بسیاری حول محور توکن‌ها برای خرید و کسب سود ثابت می‌چرخد.

اما همانطور که تحقیقات نشان داده است، چنین ارزهای رمزپایه ای باید برنامه های کاربردی و کاربردی واقعی را نیز ارائه دهند. منحنی DAO (CRV)، لگاریتم مالی (LOG)، و کلایتن (KLAY) همه این ویژگی ها را ارائه می دهد.

Curve DAO (CRV) DeFi King است

منحنی DAO (CRV) دارایی اصلی یکی از بزرگترین پلتفرم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) جهان، Curve Finance است.

Curve Finance یک صرافی غیرمتمرکز است که برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه استیبل کوین ها، بدون نیاز به واسطه استفاده می شود. این پروتکل بر روی پروتکل اتریوم اجرا می شود و برای مبادله استیبل کوین ها طراحی شده است.

شما به یک نیاز خواهید داشت اتریوم کیف پول خود را با مقداری وجوه انجام دهید و سپس می‌توانید با هزینه‌های پایین و لغزش، استیبل کوین‌های مختلف را مبادله کنید.

این دارای یک فرمول قیمت گذاری منحصر به فرد است که آن را به گزینه ای عالی برای مبادله نسخه های مختلف توکن شده یک سکه تبدیل می کند.

CRV به منظور ارائه نقدینگی به پلتفرم Curve و در عین حال تشویق مشارکت در فرآیند حاکمیت آن و امکان رای گیری در مورد تصمیمات مهم و تغییرات احتمالی در پروتکل طراحی شده است.

شایان ذکر است که CRV توانسته است با وجود سقوط عمومی، ثبات نسبی را حفظ کند قیمت ارزهای دیجیتال.

کلاتین (KLAY) شما را با متاورس آشنا می کند

کلایتن (کلای) یک بلاک چین عمومی با تمرکز بر اقتصاد خالق، گیمفی و متاورس است.

توسط Kakao Corp در ژوئن 2019 راه اندازی شد. کلاتین یک بلاک چین منبع باز و کسب و کار است که برای تحریک تلاش های کسب و کارها در ایجاد و سفارشی سازی بلاک چین های سرویس گرا طراحی شده است.

کلایتن هدف آن ارائه عملکرد عالی، قابلیت همکاری، تمرکززدایی و مقیاس پذیری برای همه دارندگان ارز دیجیتال است که به دنبال توسعه کسب و کار خود یا کار در ارز رمزنگاری شده بازار.

کلاتین (KLAY) شباهت هایی با اتریوم (ETH) شبکه، و از نسخه پیشرفته BFT استانبول استفاده می کند که اغلب به عنوان جایگزینی برای اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) بلاک چین عمل می کند.

این پلتفرم همچنین از تحمل خطای بیزانسی (PBFT) استفاده می‌کند که به کاربران رمزارز اجازه می‌دهد با استفاده از عملکردهای زنجیره بلوکی یکپارچه آن کار کنند.

نشانه بومی کلاتین است کلایو هدف اصلی آن تسهیل تراکنش ها و سایر برنامه های کاربردی در داخل شبکه کریپتو است (یعنی پرداخت ها و مبادلاتی که در داخل کلایتن زیست بوم).

مالی لگاریتمی (LOG) برای تبدیل شدن به یک غول متاورس

ورود به سیستم توکن راهبری و ابزار ERC-20 Logarithmic Finance است، پلتفرمی که هدف آن ارائه راه حل های مبادله ای است که فناوری Web 3.0 برای یکپارچه سازی امور مالی غیرمتمرکز به آن نیاز دارد.

این مبتنی بر فناوری swap Layer-III است و برای ارائه تراکنش های مبادله سریع و ایمن برای پلتفرم های DeFi طراحی شده است. از همکاری های زنجیره ای پشتیبانی می کند و کارایی را برای تراکنش های مختلف افزایش می دهد.

مالی لگاریتمی (LOG) از فناوری رمزنگاری همومورفیک برای تقویت فناوری‌های نوآورانه و تضمین امنیت تراکنش‌ها استفاده می‌کند و LOG را از رقبای خود برتر می‌داند.

ورود به سیستم پیش فروش برای راه حل های نوآورانه، نقشه راه محکم و زیرساخت های امنیتی، سر و صدای زیادی ایجاد می کند. همچنین موارد بیشتری در نحوه مشارکت کاربران و دارندگان آن وجود دارد. به عنوان دارنده توکن، می‌توانید به انجمن LOG DAO بپیوندید و به تحریک دموکراسی، مشارکت جامعه و جمع‌آوری کمک مالی کمک کنید.

اما مهم‌تر از همه، دارندگان LOG با رشد پلتفرم، از تخفیف‌ها و مزایای مختلفی برخوردار خواهند شد.

ورود به سیستم استخرهای نقدینگی را در بلاک چین های مختلف از جمله فراهم می کند اتریوم (ETH)، Solana (SOL)، Polygon (MATIC)، Avalanche (AVAX)، زنجیره هوشمند Binance (BSC) و Tezos (XTZ).

دارندگان توکن LOG به بخشی از هزینه های استخر دسترسی خواهند داشت، در حالی که کاربران این شانس را خواهند داشت که توکن های LOG را برای کسب درآمد بیشتر به اشتراک بگذارند. دارندگان توکن از حقوق حاکمیت، دسترسی به استخرهای انحصاری، امتیازات سهام، افزایش بازده و نسبت‌های سوآپ بهبود یافته برخوردار خواهند شد.

LOG یک نشانه دسترسی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از امتیازات انحصاری در پروتکل برخوردار شوند، در این صورت کاربران در سطوح مختلف طبقه‌بندی می‌شوند و مجموعه‌ای از امتیازات برای استفاده از پروتکل، بر اساس تعداد ردیف‌های توکن، به آنها اعطا می‌شود.

اگرچه کیف پول شما از CRV و Klay بسیار سود می برد، با خرید LOG، در صورت کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در آینده، یک بافر مالی قابل اعتماد خواهید داشت.

به پیش فروش Logarithmic Finance بپیوندید:

پیش فروش: https://presale.logarithmic.finance/register

وب سایت: https://logarithmic.finance/

تلگرام: https://t.me/LOGARITHMIC_FINANCE_OFFICIAL

توییتر: https://twitter.com/LOGARITHMIC_FI