منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن های بالقوه ای که می توانند در سال 2022 به بایننس راه یابند چیست؟

توکن های بالقوه ای که می توانند در سال 2022 به بایننس راه یابند چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شناسایی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال قبل از اینکه توکن‌های بومی را در صرافی‌های بزرگی مانند بایننس فهرست کنند، یک استراتژی کاملاً سودآور برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است. اغلب اوقات، چالش این است که پروژه‌های امیدوارکننده را از میان انبوه پروژه‌های جدیدی که روزانه راه‌اندازی می‌شوند، شناسایی کنیم.

بسیاری از سرمایه‌گذارانی که از این استراتژی استفاده می‌کنند، همیشه از پرتفوی شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و سرمایه‌گذاران فردی جاسوسی می‌کنند تا پروژه‌های جدید را به دلیل تخصص خود فیلتر کنند. آزمایشگاه بایننس یکی از این سازمان‌هاست که سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک و اولیه را روی توسعه‌دهندگانی که در فضای بلاک چین ایجاد می‌کنند انجام می‌دهد. عمدتاً، پروژه‌های موجود در مجموعه آزمایشگاه‌های Binance به صرافی راه پیدا می‌کنند.

بنابراین، در این مقاله، توکن‌های بالقوه‌ای را که می‌توانند بر اساس سبد سرمایه‌گذاری این شرکت به صرافی بایننس در سال 2022 راه یابند، برجسته می‌کنیم.

آزمایشگاه بایننس چیست؟

بایننس لبز که توسط بزرگترین صرافی رمزارز تشکیل شده است، یک ابتکار یا صندوق تاثیر اجتماعی است که با هدف تامین مالی و حمایت از کارآفرینان، پروژه‌ها و جوامعی است که راه‌حل‌های کار و ارز دیجیتال مفیدی را ایجاد می‌کنند. می توان آن را بازوی مخاطره آمیز بایننس در نظر گرفت که سازندگان قابل دوام را شناسایی، سرمایه گذاری و توانمند می کند.

این ابتکار در سال 2017 با هدف نهایی توانمندسازی بلاک چین و وب غیرمتمرکز آغاز شد. طبق گزارش‌ها، آزمایشگاه‌های بایننس تاکنون در بیش از ۵۰ استارت‌آپ رمزنگاری سرمایه‌گذاری کرده است، از جمله پروژه‌های محبوبی مانند شبکه ۱ اینچی، Alchemix، Alpha Finance، Audius، Axie Infinity، Band Protocol، Biswap، BitTorrent و غیره.

در خبرهای این ماه، آزمایشگاه بایننس اعلام کرد که حدود 500 میلیون دلار صندوق سرمایه گذاری را از سرمایه گذاران سازمانی پیشرو جهانی تضمین کرده است. با استفاده از این صندوق، این سازمان برنامه‌ریزی می‌کند تا از پروژه‌هایی حمایت مالی و پشتیبانی کند که می‌توانند استفاده از ارزهای دیجیتال و پذیرش Web3 را ترویج کنند.

پروژه های قابل توجهی که می توانند در سال 2022 در بایننس فهرست شوند

در زیر فهرستی از پروژه‌های ارزهای دیجیتال با توکن‌های منتشر شده است که می‌توانند بعداً در سال ۲۰۲۲ در Binance فهرست شوند. برخی از این پروژه‌ها اخیراً از آزمایشگاه‌های Binance تأمین مالی شده‌اند.

پروژه رمز شرح
#1 آپولو ایکس $APX ApolloX یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که هم تجربه معاملاتی متمرکز و هم غیرمتمرکز را ارائه می دهد. این صرافی در سال 2021 راه اندازی شد و اولین صرافی کریپتوکارنسی ترکیبی CEX-DEX در جهان را رتبه بندی کرد.
#2 pSTAKE Finance PSTAKE $ pSTAKE Finance یک راه حل استیکینگ مایع برای توکن های اثبات سهام است. این به کاربران امکان می‌دهد تا نقدینگی دارایی‌های سهامدار را باز کنند و در عین حال پاداش‌هایی را از دارایی‌های شرط‌بندی شده ایجاد کنند.
#3 استودیو ملوس $MELOS Melos یک پلت فرم غیرمتمرکز برای کشف، ایجاد و جمع آوری NFT های موسیقی اصلی است. ایجاد NFT زنجیره ای، استیکینگ و استخراج را برای همه نوازندگان امکان پذیر می کند.
#4 دروازه ستارگان $STG Stargate یک پروتکل پل زنجیره ای کاملاً قابل ترکیب است. در LayerZero طراحی شده است تا امکان انتقال بین دارایی های بومی زنجیره های بلوکی مختلف را بدون نیاز به اتکا به توکن های میانی فراهم کند.
#5 پروتکل Nym $NYM NYM در ​​حال ساختن نسل بعدی زیرساخت حفظ حریم خصوصی است که از ابرداده هر بسته در شبکه و لایه های برنامه در برابر نشت محافظت می کند.
#6 شبکه سر $CERE Cere Network اولین ارائه‌دهنده ابر داده غیرمتمرکز است که برای ارائه خدمات بهینه یکپارچه‌سازی داده‌ها و همکاری داده‌ها برای شرکت‌های مختلف تأسیس شده است.
شماره 7 شبکه مانتا $MANATAKMA Manta پلتفرم بلاک چین خصوصی جهانی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز را با ضمانت های حفظ حریم خصوصی سرتاسر ایجاد کنند.
#8 Mathwallet $MATH MathWallet یک کیف پول ارز دیجیتال چند پلتفرمی است که از بیش از 50 بلاک چین عمومی و ذخیره سازی رمزنگاری پشتیبانی می کند.
#9 NFTb NFTB دلار NFTb یک بازار چند زنجیره ای برای هنرمندان دیجیتال و کالاهایی است که برای ارائه خدمات بهتر به هنرمندان ایجاد شده است.
شماره 10 قیچی میمون را مسدود کنید $BAS Block Ape Scissors یک پلت فرم بلاک چین است که هدف آن ایجاد پیشرفته ترین و خلاقانه ترین اقتصاد متعلق به بازیکنان در وب 3.0 است.
شماره 11 کووالانسی CQT $ Covalent یک نرم افزار بلاک چین غیرمتمرکز است که API ها را یکپارچه می کند تا میلیاردها نقطه داده Web3 را مشاهده کند.
شماره 12 کارخانه دورا $DORA Dora Factory یک زیرساخت DAO-as-a-SERVICE است که برای توانمندسازی آینده سرمایه گذاری ها و سازمان ها طراحی شده است.
شماره 13 نه تواریخ $NCG Nine Chronicles یک بازی نقش آفرینی غیرمتمرکز آنلاین است که در آن تمام عملیات بازی توسط بازیکنان آن بر روی فناوری بلاک چین انجام می شود.