منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن فانتوم چه تفاوتی با بیش از 3000 توکن دیگر دارد؟

توکن فانتوم چه تفاوتی با بیش از 3000 توکن دیگر دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فانتوم بدترین زمستان کریپتو را پشت سر گذاشته است، اما این شرکت هنوز هم موفق به کسب بازدهی مناسب می شود. به گفته آندره کرونه، فانتوم نمایشی از انعطاف پذیری در آشفتگی بازار است. از ریسک انحلال تا میلیون ها درآمد در سال.

Fantom یک پلت فرم بلاک چین بسیار مقیاس پذیر برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، dApps کریپتو و برنامه های کاربردی سازمانی است. این پلتفرم میزبان بیش از 200 dApp از جمله DEX، ابزار، کیف پول، پلتفرم NFT و GameFi است. ارز بومی بلاک چین FTM است.

بنابراین چگونه Fantom (FTM) در طول سال ها نمایش داده شده است؟ ما نگاهی درونی به جریان نقدی آنها و اینکه چرا با 3000 ارز دیجیتال دیگر در بازار متفاوت است می اندازیم.

جریان نقدی فانتوم

بیشتر آلتکوین‌های موجود در بازار کریپتو تنها در سال جاری بیش از 60 درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند. از دست دادن ارزش، اقتصاد آنها را تحت تأثیر قرار داده است، به ویژه آنهایی که اکوسیستم خود را با ارز اصلی خود ارزش گذاری می کردند.

پس از فروپاشی FTX، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس بار دیگر بر نیاز به پلتفرم های رمزنگاری برای اجتناب از ارزش گذاری خود در توکن های بومی خود تاکید کرد. مدیرعامل اقدامات مشابهی را برای محافظت از جامعه Binance انجام داده است.

FTM از نوسانات بالای بازار کریپتو در امان نمانده است. مانند هر شرکت دیگری فراز و نشیب های خود را داشته است.

این شرکت پس از جمع آوری سرمایه در ژوئن 2018 تا انحلال در دسامبر 2018 در نتیجه کاهش قیمت کریپتو، 90 درصد از ارزش خود را از دست داد.

Andre Cronje، یک کدنویس پرکار که به خاطر ایجاد Yearn Finance و Keep3rV1 و مشارکت در پروژه‌های DeFi معروف است، نگاهی درونی به امور مالی FTM ارائه می‌کند.

در پایین ترین سطح خود، شرکت مجبور شد با به کارگیری تنها کارکنان ضروری و متوقف کردن هزینه ها برای فهرست شدن در صرافی ها و اینفلوئنسرها صرفه جویی کند. در سال 2019، Fantom فقط حدود 400 هزار دلار FTM داشت.

در سال 2020، سرمایه گذاری عاقلانه از طبقات دارایی غیر FTM باعث شد درآمد شرکت به 3 میلیون دلار با FTM به ارزش 400000 دلار افزایش یابد. آنها سپس به شدت در DeFi سرمایه گذاری کردند، از جمله Alameda و Blocktower مشکل دار. درآمد آنها افزایش یافت و اکنون دارای ذخایر و درآمد بیشتر FTM است.

این شرکت اکنون بیش از 10 میلیون دلار در سال بدون عایدی سرمایه درآمد دارد. منابع درآمد آنها شامل اعتبار سنجی (4M FTM)، نمایندگی (4M FTM)، درآمد شبکه از کارمزد تراکنش و درآمد DeFi (5.98 میلیون دلار) سالانه است.

بدون نیاز به لمس توکن اصلی خود، این شرکت ادعا می کند که با نرخ سوخت فعلی به مدت 30 سال پایدار است.

درس هایی از آندره کرونه فانتوم

در اینجا درس هایی وجود دارد که می توانیم از تحلیل فانتوم آندره انتخاب کنیم.

هرگز با رقبا برای فهرست‌بندی، ادغام یا مشارکت‌هایی که می‌توانند بسیار گران شوند، رقابت نکنید.

هرگز شرکت خود را با ارز اصلی خود قیمت ندهید. حدود 75 درصد از FTM توسط پروتکل های L1 نگهداری می شود، این شرکت به آرامی FTM را از 3 درصد در زمان راه اندازی به 14 درصد امروز خریده است.

شرکت‌های بلاک چین باید از گره‌های اعتبارسنجی خود برای پشتیبانی از شبکه و نه ایجاد درآمد استفاده کنند. انگیزه های اعتبار سنجی ها باید برای حمایت از dapp هایی که در بلاک چین راه اندازی می شوند استفاده شود.

شرکت های بلاک چین باید در بلندمدت با شرکای خود سرمایه گذاری کنند. با فناوری‌های نوظهور بهتر، شرکا می‌توانند به راحتی جابجا شوند. توسعه مداوم فناوری و تحویل محصول کلیدی است. مدل‌های درآمدی که شامل فروش ارزهای بومی می‌شود، برای خودشان و جامعه‌شان مضر است.

در زمان انتشار، FTM با 16 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 0.2131 دلار معامله شد.

FTM 1D graph coinmarketcap
FTM 1D graph coinmarketcap

همچنین پیش بینی قیمت FTM 2023 -2031 را بخوانید.