منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن سلسیوس 85 درصد از ارزش خود را از دست می دهد زیرا سرمایه گذاران پس انداز زندگی خود را از دست می دهند

توکن سلسیوس 85 درصد از ارزش خود را از دست می دهد زیرا سرمایه گذاران پس انداز زندگی خود را از دست می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مخترعان سلسیوس، یک شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال که کمتر از دو هفته پس از توقف برداشت مشتری اعلام ورشکستگی کرد، همچنان متحمل ضرر می شوند.

پس از تعلیق برداشت ها و متعاقب آن تشکیل پرونده ورشکستگی، سرمایه گذاران شروع به بحث در مورد تجربیات خود با بدتر شدن مشکلات سلسیوس کرده اند. برای مثال، برخی از افراد کل پس‌اندازهای سرمایه‌گذاری شده در درجه سانتیگراد را از دست داده‌اند.

آینده سرمایه گذاران تحت تاثیر عدم اطمینان در مورد زمان از سرگیری فعالیت های عادی بیشتر مبهم است. اگرچه سلسیوس اعلام کرده است که برداشت باید امکان پذیر باشد، رویدادهای اخیر انتظارات سرمایه گذاران را کاهش داده است.

توکن بومی CEL در میان مشکلات شرکت شاهد خروج سرمایه قابل توجهی بوده است. بر اساس داده های CoinMarketCap، هر سال ارزش بازار CEL در سال 2022 به میزان 85.84 درصد کاهش یافته است، از 1.06 میلیارد دلار در 1 ژانویه به 0.15 میلیارد دلار در 14 جولای.

علیرغم تلاش دارندگان برای بازیابی کریپتو برای نجات شرکت ورشکسته، این توکن متحمل ضررهای زیادی شده است. برای مثال، در 4 ژوئیه، فعالیت انجمن CEL’S منجر به سود مضاعف شد.

شرکت سلسیوس متحمل ضرر می شود

این شرکت در اوایل ماه گذشته پس از تلاش برای متوقف کردن برداشت مشتری به دلیل شرایط بسیار نامطلوب بازار، متحمل ضررهای شدید شد. اگرچه این شرکت ادعا کرده بود که برای از سرگیری فعالیت های عادی کار می کند، پرونده ورشکستگی 13 جولای به عنوان آخرین راه حل ظاهر شده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت اعلام کرد که برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 درخواست می کند و در عین حال به سرمایه گذاران اطمینان می دهد که در حال کار برای بازگرداندن شرکت است.

“این انتخاب صحیح برای جامعه و شرکت ما است. ما تیمی شایسته و کارکشته داریم که سلسیوس را در این مرحله راهنمایی می کند. من مطمئن هستم که با نگاهی به تاریخچه سلسیوس، این را به عنوان نقطه عطفی خواهیم دید که در آن اقدام با عزم و اطمینان به مردم خدمت کرده و آینده شرکت را تقویت می کند.

آیا درجه سانتیگراد وجوه کاربر را منجمد می کند؟

از آنجایی که کاربران متحمل ضرر شده اند، آنها گزینه لغو مسدود کردن وجوه کاربران را در نظر نگرفته اند، اگرچه چندین طلبکار برای انجام این کار ابراز علاقه کرده اند.

علیرغم اینکه پول کاربران در دام باقی مانده بود، فینبولد در 7 جولای مشاهده کرد که این شرکت وام بیت کوین خود را به طور کامل بازپرداخت کرده است. به نظر می رسد که به سرمایه گذاران خوش بینی تازه ای می دهد.

مشکلات این شرکت با شکایتی که توسط کارمند سابق شرکت تنظیم شده است، تشدید شده است، که ادعا می کرد این یک طرح پونزی است که نتوانسته حمایت کافی از پول مشتری را ارائه دهد.

برعکس، سلسیوس سومین مخلوط‌کن کریپتو شد که در یک ماه به دنبال ورشکستگی بود، پس از وام‌دهنده کریپتو دیگری وویجر که پس از زیان‌های قابل‌توجه، درخواست حفاظت از ورشکستگی فصل 11 را ارائه کرد. Three Arrows Capital همچنین به دنبال حمایت از ورشکستگی برای مقابله با شرایط طوفانی بازار است.