منو سایت

توضیح داده شده: Terra Classic Tax Burn

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سوزاندن مالیات Terra Classic باعث سر و صدا در میان اعضای جامعه کریپتو شده است. اخیراً بحث‌های زیادی در مورد اینکه چه اتفاقی برای توکن اصلی شبکه Terra، Luna Classic (LUNC) خواهد افتاد، وجود داشته است. چند روز گذشته برای Tera Classic پر حادثه بوده است [LUNC]، زیرا آنها در آستانه ایجاد یک پیشرفت بزرگ بوده اند.

از زمان سقوط بازار در ماه می، جامعه نگران مازاد عرضه LUNC بوده است. برای رفع این مشکل از مالیات 1.2 درصدی استفاده می شود. ماه‌هاست که جامعه‌ای از افرادی که قصد دارند به سرعت از طریق افزایش دارایی‌های کریپتو به ثروت برسند، یک توکن سوزی گسترده را پیشنهاد می‌کنند که می‌تواند عرضه موجود Terra Classic را کاهش دهد و در نتیجه قیمت را افزایش دهد.

سوختگی مالیاتی Terra Classic چیست؟

اولین پیشنهاد جامع در خصوص این مالیات بر معاملات در خرداد ماه ارائه شد. با این حال، نحوه عملکرد آن یا کدگذاری که باید در ستون فقرات شبکه قرار داده شود تا کار کند، توضیح نداد.

با این حال، چند روز پیش، عضو انجمن، ادوارد کیم، پیشنهاد جامع تری را در انجمن رسمی Terra Classic ارائه کرد که جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد مالیات ارائه کرد.

سقوط Terra Luna در اوایل سال 2022 باعث کاهش چشمگیر حوزه کریپتو شد. از دست دادن چنین شرکت بزرگی موجی از شوک را در صنعت ایجاد کرد که منجر به یکی از سخت‌ترین زمان‌ها برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال شد که در غیر این صورت «زمستان رمزنگاری» نامیده می‌شود.

از زمان سقوط بازار ماه مه، مردم نگران میزان موجود Terra Classic هستند. مالیات 1.2 درصدی باید به این موضوع کمک کند. بیشتر معامله گران Terra Luna را می شناسند. بنابراین، Terra Classic از کجا آمده است؟ پس از فروپاشی Terra Luna، Do Kwon طرحی برای احیای اکوسیستم ارائه کرد. و اینگونه بود که Terra 2.0 متولد شد.

این ایده به طور موثر یک بلاک چین لایه 1 Terra را بدون استیبل کوین الگوریتمی آن ایجاد کرد. بلاک چین قدیمی اکنون با نام Terra Classic (LUNC) شناخته می شود. به طور رسمی، بلاک چین جدید Terra (LUNA) نام دارد.

با این حال، بسیاری از معامله گران LUNC و معامله گران بالقوه ممکن است از مالیات 1.2٪ آگاه نباشند، بنابراین در اینجا خلاصه ای سریع آورده شده است. تمام تراکنش‌های زنجیره‌ای Terra Classic 1.2% کارمزد دارند. این شامل تعاملات کیف پول و قرارداد هوشمند نیز می شود. با این حال، تجارت در بورس ممکن است واجد شرایط مالیات نباشد.

ایده پشت مالیات کمک به کاهش فراوانی بیش از حد Terra Classic است. یکی از بزرگترین اشکالات این است که در نتیجه این اقدام، تراکنش‌های زنجیره‌ای گران‌تر می‌شوند.

اگرچه جامعه بیشتر به سمت پذیرش قیمت‌های کاهش‌دهنده گرایش دارد، اما هنوز در مورد اینکه آیا پروژه‌های در حال توسعه این چالش را پیدا خواهند کرد یا خیر، مشخص نیست.

قیمت Terra Classic در میان تغییرات ورودی افزایش می یابد

پیشنهاد کیم باعث شد بسیاری از مردم باور کنند که این لحظه می تواند برای توکن LUNC Terra بسیار بزرگ باشد و ارزش توکن به طور بالقوه می تواند پس از انجام مالیات به 1 دلار برسد. با در نظر گرفتن این موضوع، به وضوح توضیح می دهد که چرا توکن اخیراً در عرض چند هفته بسیار عالی عمل کرده است.

پیشنهاد آنها به طور پیوسته محبوبیت پیدا کرده است زیرا قیمت از شروع ماه 21٪ از 0.0002387 دلار به 0.0002899 دلار افزایش یافته است. برای سرمایه گذارانی که LUNC را برای مدت طولانی تری نگه داشته اند، این سود ممکن است نزدیک به 200٪ باشد.

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که عرضه در گردش Luna Classic (LUNC) در حال حاضر 6.15 تریلیون توکن است. حتی اگر همه 6.15 تریلیون دلار در روز مبادله شود، تنها حدود 700 میلیارد از گردش خارج می شود و در مجموع 6.07 تریلیون باقی می ماند.

عملکرد LUNC هفته قوی بود و این احتمالاً به دلیل بازخورد مطلوب مالیات 1.2٪ است. این پیشروی برای قرار دادن آن در قلمروی بیش از حد خرید کافی بود و در نتیجه باعث ایجاد چشم‌انداز نزولی کوتاه‌مدت شد.

علاوه بر این، LUNC در حال حاضر با افزایش حجم اجتماعی سروکار دارد. این موضوع در چند روز گذشته مشهود بوده و اشاره به توجه بیشتر معامله گران به رویدادهای جاری دارد.

این ممکن است به انباشت تررا کلاسیک بیشتر و کاهش قیمت کمتر به دلیل معرفی یک انگیزه قدرتمند برای HODLing طولانی مدت منجر شود.

توضیح داده شده: Terra Classic Tax Burn 1
منبع: Santiment

در پاسخ به احساسات منفی گسترده ای که بر بازار حاکم شده است، «ترا کلاسیک» شاخص احساسات وزنی خود را به نفع گاو نر کاهش داده است. این پیشرفت‌ها ممکن است LUNC را وارد مرحله انباشت قوی کند در حال حاضر که سرمایه‌گذاران به سمت شبکه بازتر شده‌اند.

اگر قیمت توکن های LUNC به 1 دلار افزایش یابد، ارزش بازار برای شبکه حدود 6 تریلیون دلار خواهد بود. با این حال، توسعه دهندگان دیگر از شبکه برای تامین انرژی برنامه های غیرمتمرکز (dApps) استفاده نمی کنند. همچنین دیگر توسط یک تیم در حال توسعه جدی که بتواند ارتقاها و ویژگی های جدیدی را برای رشد اکوسیستم معرفی کند، پشتیبانی نمی شود.

صرافی های رمزنگاری ممکن است از کاهش مالیات 1.2 درصدی پشتیبانی نکنند

طبق داده‌های CMC، بیشتر معاملات LUNC در صرافی‌های متمرکز مانند Binance، Gate.io و Huobi انجام می‌شود. اگر جامعه این پیشنهاد را تأیید کند، برخی از صرافی‌ها ممکن است به دلیل عدم حمایت یا موافقت با مالیات 1.2 درصدی، رمز را از فهرست حذف کنند.

بایننس اعلام کرده است که تمام سپرده‌ها و برداشت‌های LUNC انجام شده از طریق شبکه اتریوم، زنجیره هوشمند BNB و شبکه Polygon را از ۷ سپتامبر به حالت تعلیق در می‌آورد. این تصمیم با توجه به تعطیلی اخیر پل شاتل ترا کلاسیک گرفته شده است.

طی 24 ساعت گذشته، بیش از 300 میلیون دلار LUNC در بایننس معامله شده است، که در حال حاضر محبوب ترین CEX برای خرید و فروش توکن است. اگر بایننس پشتیبانی از معاملات LUNC از طریق این شبکه ها را متوقف کند، حجم تراکنش های مرتبط ممکن است در نتیجه خاموش شدن قریب الوقوع پل شاتل کاهش یابد. این ممکن است اتفاق بیفتد زیرا کارمزدهای تراکنش بالاتر ممکن است جذابیت آن را برای معامله گران کمتر کند.