منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توسعه سدی دیجیتال غنا به متخصصان رمزنگاری مجرب نیاز دارد – Afroblocks

توسعه سدی دیجیتال غنا به متخصصان رمزنگاری مجرب نیاز دارد – Afroblocks

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • به نظر می رسد ارز دیجیتال جدید بانک مرکزی غنا ، سدی دیجیتالی ، به دلیل عدم وجود وضوح در فضای رمزنگاری شده از دست داده است.
  • بانک غنا پس از ایجاد مشارکت با یک شرکت آلمانی ، Giesecke+Devrient ، سدی دیجیتال را منتشر کرد.
  • به گفته Afroblocks ، بانک نتوانسته فناوری مناسبی را برای تصویب بیشتر ارز رمزنگاری شده پیاده کند.

محبوبیت گسترده CBDC ها یا ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی ، بانک غنا را مجبور کرد تا گامی در جهت انتشار CBDC خود ، سدی دیجیتال بردارد. اگرچه ، به نظر می رسد که انتشار این CBDC با شک و تردید به عنوان یک انجمن بلاک چین مستقل در داخل نظرات خود را در مورد انتشار مشاهده می کند.

با توجه به انجمن Blockchain سابق غنا یا Afroblocks ، بانک غنا نتوانسته است CBDC خود را به دلیل عدم وجود استانداردهای عملکردی پیاده سازی و تصویب کند. به همین دلیل ، به cedi دیجیتال با شک و تردید نگاه می شود و Afroblocks سعی کرده است BOG را به سمت یک مسیر روشن تر هدایت کند.

سدی دیجیتال باید از سایر ارزهای رمزنگاری شده پیروی کند

به گفته Afroblocks ، بانک غنا باید در نظر داشته باشد که cedi دیجیتال تنها زمانی به درستی اتخاذ می شود که از اصولی که سایر ارزهای رمزنگاری شده ، یعنی عدم تمرکز و بدون مرز پیروی می کند ، پیروی کند.

Afroblocks از بانک خواسته است که به دلیل پایبندی به باورها و اصولی که دیگر در بازارهای مالی معتبر نیستند ، بدون اینکه از هم بپاشند ، به نوآوری پایبند باشد. موسس Afroblocks نیز در مورد عدم وضوح cedi دیجیتال اظهار نظر کرده است.

“جزئیات عمومی در مورد CBDC بسیار پراکنده است. در صورت نیاز ، ما مایل به کمک تخصص خود هستیم. “

عمر مجدوب ، بنیانگذار سازمان بلاک چین

یکی دیگر از موضوعاتی که Afroblocks را آزار می دهد ، موضع نامشخص کشور در زمینه تنظیم ارزهای رمزنگاری شده و پذیرش آنها و همچنین توزیع ارزهای رمزنگاری شده است.