منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توسعه دهندگان اتریوم قرار است Staked Ether را در مارس 2023 منتشر کنند

توسعه دهندگان اتریوم قرار است Staked Ether را در مارس 2023 منتشر کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اتریوم یکی از برترین ارزهای رمزنگاری شده در دنیای رمزنگاری است و هر اتفاقی که بیفتد به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر کل بازار تأثیر می گذارد. این خبر که اتریوم هارد فورک خود، Shangai، و Stacked Ether را در ماه مارس منتشر خواهد کرد، احتمالاً احساسات حاکم در بازار را بهبود خواهد بخشید. این خبر پس از نشست توسعه دهندگان هسته اتریوم در 8 دسامبر 2022 منتشر شد.

انباشته اتر

Stacked Ether یکی از مورد انتظارترین توکن های رمزنگاری است. آنها واحدهای اتر هستند که در زنجیره ای به نام “زنجیره Beacon” انباشته شده اند. به منظور استفاده سریعتر و ارزانتر اتریوم، شبکه به نسخه جدیدی ارتقا می یابد. در ارتقاء، Beacon Chain به عنوان یک محیط تست استفاده می شود.

Stacking بخشی جدایی ناپذیر از معاملات کریپتو است که در آن سرمایه‌گذاران توکن‌های خود را روی هم می‌گذارند و بعداً پاداش‌هایی را به شکل سود مشابه دریافت می‌کنند. این را اثبات سهام یا اثبات کار می گویند و گاهی به آن استخراج می گویند.

Lido Finance توسط سرمایه گذاران برای انباشتن stETH خود استفاده می شود. این پلتفرم به شما امکان می دهد تا هر تعداد توکن را که دوست دارید روی هم قرار دهید، اما برداشتن آنها تا زمان ارتقای جدید امکان پذیر نیست. کل گردش توکن نزدیک بیش از 4.48 میلیارد دلار است.

انباشته شدن

stETH انباشته پس از انتشار کدی به نام پروتکل بهبود اتریوم یا EIP 4895 برای برداشت در دسترس خواهد بود. این ارتقا به کاربران امکان می‌دهد توکن اتر پشته‌شده خود را پس بگیرند. کاربران می توانند اتر را در کنار هر پاداشی که برای انباشتگی مربوطه خود دریافت می کنند، خارج کنند. به گفته یکی از مقامات اتریوم، این ارتقا برای «ساده‌سازی و به حداکثر رساندن تمرکز بر انتقال موفقیت‌آمیز به اثبات سهام» طراحی شده است.

معرفی تراکنش حباب داده

توسعه دهندگان اعلام کردند که با این هارد فورک، نوع جدیدی از تراکنش حباب داده به سیستم معرفی خواهد شد. اولین بار توسط توسعه دهندگان در 21 فوریه 2022 معرفی شد. اما ارتقاء آن باعث می شود همه چیز سریعتر از همیشه باشد. در صورت معرفی بسته‌های قابل حمل بزرگ که حاوی داده‌های ارزان‌تر در اتریوم هستند، Rollup‌ها را می‌توان تا ۱۰۰ برابر بهبود بخشید.

stETH

stETH برای اولین بار در اخبار نیست. در گذشته مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. هنگامی که Terra Luna در ماه مه سقوط کرد، بسیاری از سرمایه گذاران نگران بودند که اتفاق مشابهی برای stETH نیز بیفتد. قیمت اتر شروع به کاهش کرد و بسیاری از سرمایه گذاران از آن خارج شدند. علاوه بر این، وام دهنده رمزارز سلسیوس، حساب ها را از برداشت متوقف کرد و اوضاع را بدتر کرد. سلسیوس قبلاً اتر را می گرفت و در Lido Finance انباشته می کرد.

با این حال، این تنها مشکل صنعت نبود. فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش داد تا اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران بیشتری صنعت کریپتو را ترک می کنند. این کاهش زیادی در انباشته شدن stETH داشت و مردم به پتانسیل انباشته شدن شک کردند.

اخبار مربوط به وضعیت مالی شرکت 3AC اوضاع را بدتر کرد. اعتقاد بر این بود که شرکت دچار مشکل بزرگی شده است و قصد دارد تمام دارایی های stETH خود را برای نجات خود بفروشد.

شرکت

اما علیرغم همه این موارد، seETH زنده ماند و به زودی سرمایه گذاران می توانند به ترتیب پشته ها و پاداش های خود را پس بگیرند.

آینده اتریوم چیست؟

بعد از اعلام Shangai چه چیزی در کارت پلتفرم اتریوم وجود دارد؟ خوب، توسعه دهندگان اکنون روی تست کد کار خواهند کرد. توسعه دهندگان یک شبکه آزمایشی جدید را پس از شبکه شانگدونگ (که مورد تحقیر قرار گرفت) معرفی خواهند کرد. تاریخ مورد انتظار برای شبکه آزمایشی عمومی جدید برای شانگایی 15 یا 16 دسامبر 2022 است.