منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توانمندسازی مالی از طریق سیستم های بدون بانک

توانمندسازی مالی از طریق سیستم های بدون بانک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

توانمندسازی مالی یک نیاز جهانی است و نوسانات مالی اخیر و وخامت اوضاع اقتصادی به تدریج به یک نگرانی جهانی تبدیل شده است. مردم شروع به کشف فرصت های نوآورانه توانمندسازی مالی کرده اند و بسیاری به دنبال راه حل های آنلاین هستند.

متأسفانه، مناطق مختلف در سراسر جهان، از جمله کشورهای آفریقایی، از نارسایی‌های سیستماتیک رنج می‌برند که توانایی آنها را برای کشف فرصت‌های مالی خاص محدود می‌کند. به عنوان مثال، فقدان امکانات شناسایی شخصی مناسب بر توانایی نگهداری سوابق یا دسترسی به برخی خدمات، به ویژه در امور مالی تأثیر می گذارد.

یک پلتفرم پرداخت و اتصال مانند 3air با استفاده از تکنیک‌های تمرکززدایی و فناوری جدید آن، با مشکلات شناسایی شخصی و پرداخت در سراسر قاره آفریقا مقابله می‌کند.

پرداخت در حال حرکت

تلفن‌های همراه به رابطی برای پرداخت‌های سریع و ساده تبدیل شده‌اند و به مردم اجازه می‌دهند تراکنش‌های محلی و بین‌المللی را به راحتی و در حال حرکت انجام دهند. نوآوری در این بخش معیار جدیدی را برای تجارت الکترونیکی تعیین کرده است، به طوری که این صنعت تا 4.9 تریلیون دلار در سطح جهان رشد می کند.

پلت فرم 3air از محبوبیت برنامه های تلفن همراه برای ارائه و تسهیل دسترسی به خدمات ضروری مانند مدیریت هویت، پرداخت و ایجاد خط اعتباری استفاده می کند. این امکان را به کاربران می دهد تا با ارائه کارمزد تراکنش های کم و پشتیبانی از تبدیل آسان ارز در چندین جهت، تراکنش های متنوعی را با استفاده از 3 توکن هوا انجام دهند. هدف اکوسیستم ارائه خدمات مالی و اعتباری نیز در آینده است.

هدف 3air ایجاد سیستمی با کاربری آسان است که به کاربران امکان کنترل هویت و خط اعتباری خود را می دهد. این ویژگی همچنین وام های خرد متقابل و کم وثیقه را به ویژه برای ساکنان آفریقا امکان پذیر می کند. هدف اصلی کمک به آفریقایی های جنوب صحرا در ایجاد اعتبار است. از این رو، 3air با استفاده از بلاک چین SKALE، هویت های دیجیتال (DID) را ارائه می دهد.

تحلیل کیفی

آمارهای اخیر نشان می دهد که مالکیت تلفن همراه در کنیا به 82 درصد رسیده است که تنها چند رقم کمتر از ایالات متحده است. نفوذ تلفن های همراه بر سیستم های پرداخت موبایلی در سراسر آفریقا تأثیر گذاشته است. حتی مشاهده شده است که حساب های پرداخت آنلاین به شدت افزایش یافته و به سطح رشد 200٪ رسیده است.

3air با ارائه خدمات نوآورانه برای پشتیبانی از کاربران خود، گام های مهمی در پرداخت تلفن همراه برداشته است. این یک ارائه دهنده خدمات مقرون به صرفه است که ضمن کاهش هزینه های عملیاتی، اتصال پهن باند را به مناطق مختلف آفریقا فراهم می کند.

از این رو، از طریق اتصال باند پهن، 3air برنامه های وفاداری را برای مشتریان خود تسهیل می کند. کلاهبرداری همیشه بخشی از بانکداری سنتی و گزینه های پرداخت بوده است. در مقابل، 3air با اجرای ویژگی های امنیتی و پیشگیری از تقلب آن را برطرف می کند. از این رو، اعتماد به 3air به شما امکان پرداخت سریع بدون بانک و رومینگ بدون درز واقعی را می‌دهد.

آیا سیستم های پرداخت موبایلی جایگزین مقرون به صرفه ای هستند؟

همانطور که سیستم های پرداخت موبایلی بیشتری در صحنه ظاهر می شوند، این سوال بیشتر پرسیده می شود. باور عمومی این است که این سیستم ها ممکن است برای انتقال پول پیچیده باشند. با این حال، بسیاری از کاربران آنها را برای پرداخت های آنلاین آسان و ایمن می دانند. سیستم‌های پرداخت موبایلی همچنین از مزیت دسترسی در مقایسه با هر جایگزین فیزیکی برخوردار هستند و به کاربران اجازه می‌دهند تا تراکنش‌ها را در هر زمان و هر مکان انجام دهند.

3air سهم قابل توجهی در تسهیل پرداخت های تلفن همراه برای آفریقایی ها دارد. با این حال، 3air یک دوره غیرمستقیم را برای ارائه خدمات نوآورانه برای پشتیبانی از کاربران خود طی کرده است. اکنون مردم می توانند با استفاده از اشتراک های NFT راه خود را به اکوسیستم 3air هدایت کنند. این به عنوان واسطه ای عمل می کند که به وسیله آن افراد می توانند با کسب توکن ها از پرداخت های بدون بانک بهره مند شوند.

پرداخت‌های بدون بانک خدمات ارزشمند بسیاری از جمله هویت‌های دیجیتالی را ارائه می‌دهند که حریم خصوصی کاربران را تضمین می‌کند. کاربران همچنین می توانند امتیازات اعتباری خود را پیگیری کنند و به گزینه های مختلف وام دسترسی داشته باشند. 3air از طریق پلتفرم دیجیتال گسترده خود این ابزارها را با قابلیت های اضافی ارائه می دهد.

مزیت رقابتی سیستم پرداخت بدون بانک 3air

سیستم های پرداخت موبایلی دیدگاه تراکنش ها و مدیریت مالی را تغییر داده اند و عصر راحتی و آسایش را برای مشتریان آغاز کرده اند. با این حال، برخی از سیستم‌های پرداخت، مانند 3air، با برتری در ویژگی‌های خاص و ارائه خدمات اضافی که دیگران ندارند، برجسته می‌شوند.

برخی از این ویژگی ها و مزایا در زیر ذکر شده است:

دسترسی

سیستم‌های پرداخت موبایلی در دسترس‌پذیری رشد می‌کنند. 3air دسترسی 24/7 را برای تکمیل تراکنش ها و مدیریت امور مالی ارائه می دهد. کسب و کارها مشتریان خود را به دلیل تاخیر در معاملات از دست می دهند. با این حال، با ویژگی های دسترسی شبانه روزی، کاربران می توانند تراکنش های جهانی را در هر زمان انجام دهند.

فرآیند معامله راحت

سیستم پرداخت بدون بانک 3air به عنوان کنسولی برای کنترل امور مالی آنها عمل می کند. این به کاربران کمک می کند تا وجوه خود را هدایت کنند و آنها را تا رسیدن به مشتریان خود پیگیری کنند. کاربران همچنین می توانند تراکنش ها را خودکار کرده و وجوه خود را برای خدمت به اهداف مالی منحصر به فرد مدیریت کنند.

3air برای هر تراکنش 1% کارمزد استاندارد دریافت می کند. این کارمزد نسبتاً پایین به کاربران انگیزه می دهد تا از تراکنش های سریع و مقرون به صرفه آن استفاده کنند.

کنترل هویت و خط پرداخت

آفریقایی‌های جنوب صحرا معمولاً امتیاز خط اعتباری از منابع سنتی مانند اشتغال، تجارت یا سایر ابزارها را ندارند. در نتیجه فاقد ابزار شناسایی و پرداخت هستند. این یکی از بزرگترین موانع برای 3air است. برای مقابله با این وضعیت، 3air شناسه‌های دیجیتال (DID) را راه‌اندازی می‌کند تا هویت‌های قابل تأیید را به آفریقایی‌ها ارائه دهد.

کاربران می توانند با این داده های پرداخت اضافی به گزینه های مختلف پرداخت و وام های دیگر دسترسی داشته باشند. سیستم بدون بانک پایداری مالی و توانمندسازی را ارائه می دهد. از این رو، 3air راه حل های پرداخت را از طریق بلاک چین ارائه می دهد که در کشورهایی که فاقد سیستم های بانکی در سطح جهانی هستند، به طور یکسان عمل می کنند.

ارائه وام های خرد

اگر حساب بانکی یا سوابق درآمدی نداشته باشید، گرفتن وام تقریبا غیرممکن است. این یکی دیگر از موقعیت های چالش برانگیز برای 3air است زیرا آفریقایی ها معمولاً حساب بانکی ندارند. با این حال، با هویت دیجیتال 3air و ردیابی مالی، به راحتی می توان برای وام اقدام کرد. داده های موجود در بلاک چین به عنوان یک امتیاز اعتباری برای آنها عمل می کند. از این رو، با استفاده از پرداخت های بدون بانک 3air، می توان وام دریافت کرد.

افکار نهایی

اینترنت بسیاری از صنایع را متحول کرده است و در حال گسترش به سیستم پرداخت تلفن همراه و صنعت مخابرات است. مصرف کنندگان از بانکداری سنتی به پرداخت های آنلاین و سایر خدمات، به ویژه خدماتی که خدمات اضافی ارائه می دهند تا بسته مدیریت مالی کامل باشند، مهاجرت کرده اند. سیستم پرداخت بدون بانک 3air بهترین ویژگی‌های این خدمات را ارائه می‌کند و در عین حال ایمنی و امنیت را با استفاده از فناوری بلاک چین تضمین می‌کند.