منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تنظیم کننده تایلند در حال بررسی لغو مجوز صرافی Huobi است

تنظیم کننده تایلند در حال بررسی لغو مجوز صرافی Huobi است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ دکتر شکست

  • تنظیم کننده تایلند برای لغو مجوز Huobi اقدام می کند.
  • رگولاتور به هوبی هشدار داده است که مبادله برای مدت زمان بیشتری ادامه داشته است.
  • نهادهای نظارتی اسپانیا همچنین به دنبال Huobi و 11 شرکت رمزنگاری دیگر هستند.

نهادهای نظارتی تایلند در حال آماده شدن برای برداشتن مجوز جسورانه برای لغو مجوز صادر شده به شرکت مبادله ارزهای رمزنگاری شده ، Huobi هستند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) به وزارت دارایی این کشور به دلیل اتهامات عدم رفع نقص در سیستم خود توصیه کرد.

این صرافی متهم به نقض قوانین با ساختار و بستر مدیریتی معیوب است.

رگولاتور تایلند در درجه اول به صرافی Huobi فشار می آورد تا خدمات خود را متوقف کرده و وجوه مشتریان را در 90 روز آینده بازپرداخت کند.

با این حال ، قبل از لغو مجوز صرافی ، تنظیم کننده های تایلند چندین بار با نمایندگان Huobi ملاقات کرده اند و به ایراداتی در این مبادله اشاره کرده اند. تنظیم کنندگان در ماه مارس هنگام بررسی شرکت صرافی نقص های خاصی را در ساختارها و سیستم عامل های Huobi کشف کردند.

این نقص ها مقررات محلی را نقض کردند ، با این حال مبادله بدون همکاری بود. هووبی ، علیرغم زمان کافی برای رفع نقص ، آنها همچنان درخواست تمدید مهلت داشتند.

آخرین توصیه برای لغو مجوز هووبی پس از آن صورت گرفت که صرافی حتی پس از پنج ماه از هشدار اولیه نتوانست نقص های مهم را برطرف کند.

با این حال ، پس از اینکه Binance در کشورهای مختلف مورد انتقاد قرار گرفت ، تنظیم کننده های تایلند نسبت به شرکت های رمزنگاری سختگیرتر شده اند. تنظیم کننده های تایلندی حتی برای طرح شکایت کیفری علیه این صرافی رفتند.

قبل از تحریم های تنظیم کننده تایلند ، هووبی از قبل دچار مشکل شده بود

در خارج از تایلند ، هووبی نیز در کتابهای بد تنظیم کننده در اسپانیا قرار گرفت.

کمیسیون ملی بازار اوراق بهادار کشور اروپایی ، هشدار علیه 12 شرکت رمزنگاری شده که به طور غیرقانونی در کشور فعالیت می کنند ، از جمله Huobi.

به گفته تنظیم کننده ها ، شرکت های رمزنگاری با تنظیم کننده های محلی لازم ثبت نام نکرده اند ، با این حال خدمات خود را به مردم محلی در اسپانیا ارائه می دهند.

این کمیسیون همچنین به مردم محلی درباره شرکت های رمزنگاری هشدار داد تا آنها را تشویق کنند تا در اسرع وقت وضعیت خود را در کشور مشروعیت بخشند.

با این حال ، Huobi در هر کشوری که فعالیت می کند به عنوان یک شرکت مستقل فعالیت می کند ، و نتیجه آن با نهادهای نظارتی در تایلند است که به اسپانیا متصل نیست.