منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده از بانک‌ها می‌خواهند که رمزنگاری را نگه دارند

تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده از بانک‌ها می‌خواهند که رمزنگاری را نگه دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• یک نماینده FDIC اعتراف می کند که یک طرح نظارتی برای کریپتوها در حال ایجاد است.
• رگولاتورها می توانند رمزارزها را در بانک های عمومی تحت شرایطی بپذیرند.

رگولاتورها دوباره در مورد ارزهای دیجیتال صحبت می کنند، اما این بار آنها این کار را برای حمایت از عادی سازی تجارت خود در بانک های ایالات متحده انجام می دهند. ایالات متحده در حال تغییر موضع خود نسبت به ارزهای دیجیتال است و اکنون آماده پذیرش آنها در بانک ها است.

بر اساس گزارش‌ها، به نظر می‌رسد یک آژانس بانکی که در تنظیم رمزارزها متمایز بود، اکنون روی پذیرش قانونی آنها کار می‌کند. یکی از نمایندگان FDIC اعتراف می کند که این نهاد سیستمی برای پیوند دادن رمزارزها به بانک های ملی ایجاد کرده است.

رگولاتورها نظر خود را در مورد ارزهای دیجیتال تغییر می دهند

تنظیم کننده

از زمانی که ارزهای رمزنگاری شده با نرخ پذیرش در ایالات متحده رکورد زدند، تنظیم کننده ها به دنبال محدودیت های مختلفی بودند تا بازار از کنترل خارج نشود. از جمله این ممنوعیت ها این است که هیچ بانکی نمی توانست آنها را بپذیرد، اما با آخرین گزارش ها همه چیز تغییر کرده است.

به گفته نماینده FDIC، گروهی از رگولاتورها سیستمی را برای بانک ها ایجاد می کنند تا از ارزهای دیجیتال استفاده کنند. این پیشنهاد شامل شرایطی برای مدیریت ارزهای دیجیتال است که در آن بانک ملی می تواند از آن برای وام یا سایر عملیات استفاده کند.

این نماینده معتقد است که ورود بانک های آمریکایی به این تجارت مجازی راحت است، به شرطی که از ریسک نسبت به مشتری جلوگیری کنند. این مقام بر این باور است که اگر نیروی کنترلی ایالات متحده ارزهای دیجیتال را نپذیرد، می‌توان آنها را بدون تنظیم مقررات عادی کرد که مشکلی جدی ایجاد می‌کند.

این دیدگاه‌های نماینده FDIC، Jelena McWilliams، آنچه را که بسیاری از گروه‌های نظارتی ارزهای دیجیتال از ماه می انجام داده‌اند، نشان می‌دهد. بر اساس اظهارات، این تیم رمزنگاری اصلاحاتی را برای فعال کردن مقررات اولیه ارزهای مجازی ایجاد کرده است. این گروه شامل آژانس کنترل کننده، هیئت فدرال رزرو و آژانس بیمه فدرال است.

چالش تنظیم ارزهای دیجیتال

بازار کریپتو که بیش از دو دهه از ظهور آن نمی گذرد، به طور غیرقابل کنترلی در ایالات متحده در حال رشد است و این موضوع تنظیم کننده ها را نگران می کند. چشم انداز در آمریکای شمالی بین افرادی که رمزارزها را می پذیرند و دیگرانی که به دلیل عدم کنترل و مقررات آن را تایید نمی کنند تقسیم شده است.

در این شکاف مشتاقان و غیرمحبت‌کننده نسبت به ارزهای دیجیتال، بانک‌ها قرار دارند که برخی تجارت آنها را پذیرفته‌اند و برخی دیگر از آن خودداری می‌کنند. USB.N در لیست علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است که گفته اند اولین سیستم مدیریت خود را در ماه اکتبر راه اندازی خواهند کرد. با این حال، بانک ملی اعتراف می کند که بدون اطمینان از قوانین، با ارزهای رمزنگاری شده کار می کند.

مک‌ویلیامز اذعان می‌کند که قانون‌گذاران چالش بزرگی در تلاش برای گنجاندن ارزهای دیجیتال در بانکداری ملی دارند. این آژانس بر نوسانات موجود در کریپتوها و اینکه بسیاری از مردم هنوز نمی دانند چگونه از آنها استفاده کنند، تأکید می کند. با این حال، این مقام معتقد است که امکان پذیرش کریپتوها با طرح خوب ارائه شده توسط نیروهای کنترل وجود دارد.