منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تنسنت معاملات NFT خود را پس از قوانین چین تعطیل خواهد کرد

تنسنت معاملات NFT خود را پس از قوانین چین تعطیل خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً، شرکت پیشرو در فناوری، Tencent، به مشتریان خود این فرصت را ارائه داد که NFT های خود را در Huanhe بفروشند. این امر پس از آن صورت می گیرد که این شرکت چینی به دلیل مقرراتی که در ماه جولای بر روی آن وضع شده بود، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.

چین مهمترین نبرد را علیه ارزهای رمزپایه به راه انداخته است و توانسته است کل تجارت آنها را از سال 2021 ممنوع کند. با این حال، این کشور در آسیا اصرار دارد که تجارت کریپتو قابل اعتماد نیست، سوداگرانه است و استخراج آن تنها به وخامت کره زمین کمک می کند. با این تفکرات عجیب نیست که ببینیم تنسنت نیز مانند دیگر شرکت های فناوری در کشور فعالیت خود را متوقف کرده است.

جامعه کریپتو در چین احساس ناامیدی می کند

تنسنت

اگرچه چین یکی از کشورهایی است که بیشتر از همه بازار کریپتو را تنظیم می کند، هنوز هم جریانی از مردم وجود دارد که به این فناوری اعتماد دارند و به دنبال راهی برای مشارکت هستند. به نظر می رسید NFTS فرصت سرمایه گذاری خوبی برای چینی ها باشد، زیرا می دانستند هنوز تنظیم نشده است، اما همه چیز تغییر کرد.

اکنون سرمایه گذاران کریپتو از آخرین اعلامیه Tencent در مورد فروش NFT ناامید شده اند. از ژوئیه گذشته، شایعه شده بود که این شرکت فناوری فعالیت خود را متوقف می کند، که پیام های منفی در وی چت به همراه داشت. در میان این افراد، Yeli Zhang است که از طرفداران NFT بود و حدود 740 دلار سرمایه گذاری کرد. ژانگ گفت که این شرکت نمی تواند بدون توضیح کار را ترک کند و افزود که شهرت دارد و نسبت به سرمایه گذاران خود تعهد دارد.

Tencent عملیات NFT را در پلت فرم وب Huanhe خود متوقف می کند

تنسنت

به گفته تنسنت، NFTهایی که در پلتفرم وب Huanhe نگهداری می‌شوند هرگز مورد معامله قرار نگرفتند، زیرا در نظر گرفته شده‌اند که با مقررات چین مطابقت داشته باشند. حتی سرمایه گذاران داخل وب نیز محدود به فروش مجدد قطعات مجازی بودند. تنها کاری که می توانستند انجام دهند این بود که آنها را بخرند و در حساب خود نگه دارند. با این حال، این مدل کاری طرفداران را به خرید کلکسیون های مختلف در حالی که منتظر تجدید سیاست های درون شرکت بودند محدود نمی کرد.

با توجه به آنچه Tencent نشان می دهد، وب سایت Huanhe باز خواهد ماند، اما بدون تجارت NFT، بنابراین تنها قصد دارد برخی تغییرات تجاری را انجام دهد. به همین ترتیب، مدیر شرکت گفت که به کاهش کارکنان متوسل نخواهد شد.

طرفداران معاملات کریپتو بر این باورند که این مقررات باعث می شود افراد بیشتری علاقه خود را به کلکسیون های NFT از دست بدهند. با این حال، همچنین خوب است بدانید که فروش NFT در چین نسبتاً جدید است، بنابراین این مقررات تأثیر قابل توجهی نخواهد داشت. با این حال، همه چیز نشان می‌دهد که چین نمی‌خواهد هیچ ارتباطی با رمزارز در تمام جنبه‌های آن نداشته باشد، که می‌تواند توسعه فناوری در داخل کشور را به عقب براند.