منو سایت

تلاش نایک برای ‘.SWOOSH’ سازندگان Web3

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای ایجاد، اشتراک گذاری و دریافت مزایا، نایک .SWOOSH را راه اندازی کرده است. این به منظور کمک به توسعه ابزارهای پوشیدنی دیجیتال برای آواتارهای متاورس ساخته شده است. این آواتارها برند نایک هستند و شامل کفش‌های کتانی، تی‌شرت، کلاه و لباس‌های ورزشی می‌شوند. ایده پشت Web3 این است که به مصرف کنندگان و سازندگان کمک کند تا مستقیماً با یکدیگر همکاری کنند و SWOOSH نیز همین کار را انجام خواهد داد.

این به گونه ای ایجاد شده است تا به سازندگان و مصرف کنندگان کمک کند تا همکاری کنند. به همین ترتیب، کاربران .SWOOSH می‌توانند طرح‌هایی ایجاد کنند و به اعضای سلطنتی تبدیل شوند. علاوه بر این، با افزایش محبوبیت محصولات Web3، کاربران SWOOSH این فرصت را خواهند داشت که از مزایای IRL برخوردار شوند که به آنها کمک می کند تا لباس فیزیکی داشته باشند و با ورزشکاران و سفیران نایک چت مستقیم داشته باشند.

تلاش نایک برای '.SWOOSH' سازندگان Web3 1

SWOOSH اکنون فرصت جدیدی را اعلام می کند که در آن کاربران با یکدیگر همکاری می کنند و جوایز فوری دریافت می کنند. این چالش #YourForce1 نامیده می شود

چالش #YourForce1

چالش برای همه اعضای .SWOOSH باز است. این به اعضای داستان سرای خلاق کمک می کند تا در چالش استودیو SWOOSH بازتر باشند و رقابت کنند. ممبر باید بر اساس جزئیات داده شده یک استوری تصویری در اینستاگرام ایجاد کند. پس از آن، تیم داستان های بصری چهار عضو را فهرست کوتاه می کند.

برندگان چه چیزی دریافت خواهند کرد؟

آن چهار عضو فهرست نهایی هر کدام 5 هزار دلار برای خانه های خود دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، آنها این شانس را خواهند داشت که با طراحان نایک ملاقات کنند. هدف از این جلسه ایجاد یک فضای مجازی جدید 1:1 خواهد بود. این خلقت از کار آنها الهام گرفته شده است.

علاوه بر این، تیم کاملاً به انتشار اولین مجموعه امضای خود نزدیک شده است، و آن طرح‌های منتخب برنده می‌توانند بخشی بالقوه از سقوط باشند. پس از تبدیل شدن به بخشی از دراپ، تیم قرارداد رسمی را برای طراح ارسال می‌کند و پس از امضا، او یکی از خالقان دراپ خواهد بود. این به طراح این امکان را می دهد که مستقیماً از کار خود حق امتیاز کسب کند. در هر فروش، طراح سهم خود را خواهد گرفت.

نحوه شرکت در چالش

برای شرکت در چالش باید چند مرحله را طی کنید تا ثبت نام کامل شود. بدون ثبت نام کامل، ارسالی شما نامعتبر تلقی می شود. برای شرکت در مسابقه، می توانید به سایت رسمی مراجعه کنید یا اینجا را کلیک کنید. علاوه بر این، اگر می‌خواهید #YourForce1 خود را ارسال کنید، باید در کنار هشت تصویر اصلی، یک مودبورد بصری بسازید.

ساختار پست

در زیر دستورالعمل های واضحی در مورد اینکه پست شما چگونه باید باشد ارائه شده است.

اسلاید 1: داستان

اسلاید 2: حال و هوا

اسلاید 3: 3 کلمه کلیدی

اسلاید 4: پالت رنگ

اسلاید 5: ساخته دست بشر یا طبیعت

اسلاید 6: چیزی قابل لمس

اسلاید 7: چیزی غیرمنتظره

اسلاید 8: یک مکان / صحنه / مکان

برای ارسال موفقیت آمیز داستان خود باید قالب زیر را دنبال کنید.

دسته SWOOSH خود را در کنار نام مفهوم خود اضافه کنید. علاوه بر این، شرح کوتاهی از داستان خود اضافه کنید و اسلایدهای خود را به ترتیب برچسب بزنید. شما باید #YourForce1 را نیز وارد کنید.

توجه داشته باشید

  • تیم فقط با ثبت نام مناسب، آثار ارسالی را دریافت خواهد کرد.
  • یک نفر شانس یک بار ارسال را خواهد داشت.
  • هشت اسلاید باید به ترتیب صحیح باشند.
  • سرقت ادبی نباید وجود داشته باشد. همه عکس‌ها، ویدیوها، صدا و آثار هنری باید متعلق به شما باشند.
  • باید @dotswoosh را تگ کنید و از #YourForce1 استفاده کنید.
  • زمان ارسال بین 1/25 در ظهر PST و 1/29 در 9 صبح PST است. هر گونه ارسال پس از آن قابل قبول نخواهد بود.
  • مهمترین چیز این است که این مسابقه فقط برای شهروندان ایالات متحده، بریتانیا، دانمارک، آلمان، فرانسه، ایتالیا، هلند، نروژ، اسپانیا و سوئد است.