منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تفاهم نامه انرژی جدید ژاپن یک پیروزی بزرگ برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال است

تفاهم نامه انرژی جدید ژاپن یک پیروزی بزرگ برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Agile Energy inc و Triple 1، یک شرکت نیمه هادی، برای استفاده از انرژی تجدیدپذیر برای استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در ژاپن با یکدیگر همکاری کرده اند.

Agile Energy X یک شرکت تابعه شرکت برق توکیو (TEPCO)، بزرگترین شرکت برق ژاپن است. این شرکت تابعه در 1 اکتبر 2022 شروع به کار کرد تا با بهره‌برداری از سیستم‌های محاسباتی توزیع‌شده پیشرفته که ارزش دیجیتالی و زیست‌محیطی را ارائه می‌کنند، معرفی انرژی‌های تجدیدپذیر را تسریع بخشد.

ازدحام شبکه برق در ژاپن

نوسانات آب و هوا یک چالش مهم برای منابع انرژی تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی است – نتایج متفاوت تولید باعث کاهش و محدودیت های شبکه می شود.

در ژاپن، چنین اتفاقاتی منجر به تولید انرژی اضافی می شود که می توانند به طور موثر از آن استفاده کنند و اتصال منابع انرژی تجدیدپذیر را دشوار می کند. چالش، انگیزه اصلی Agile Energy X بود.

تفاهم نامه انرژی جدید ژاپن یک پیروزی بزرگ برای استخراج کنندگان کریپتو 1 است

یادداشت تفاهم (MOU) امضا شده بین Agile Energy X و Triple 1 به جای دفع انرژی مازاد تولید شده، مراکز و امکانات جدیدی برای تقاضای انرژی ایجاد خواهد کرد، حرکتی که معمولاً منجر به ازدحام شبکه برق می شود.

روش واقعی برای ایجاد تقاضای برق مستلزم استفاده از فناوری “محاسبات توزیع شده” است که توسط آن تعداد زیادی کامپیوتر برای یادگیری هوش مصنوعی/ماشین، تجزیه و تحلیل ژنوم، رندر CG، استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می شود.

بیانیه مطبوعاتی TEPCO

محاسبات توزیع شده یا فناوری بلاک چین، کاربران را قادر می سازد تا محاسبات بزرگ را به طور همزمان انجام دهند و از اعتماد و اعتبار اطلاعات اطمینان حاصل کنند.

این دو شرکت قول دادند با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر راه را برای بی طرفی کربن هموار کنند.

ماینرهای کریپتو همیشه با طرفداران محیط زیست در اختلاف بوده اند و این فرصت برای استخراج کنندگان فضای پایی فراهم می کند تا بدون ترس از اختلال کار کنند.

Triple-1 سودمندی این طرح را با یک مرکز داده با 1300 سیستم کامپیوتری راه اندازی شده در شبکه برق TEPCO نشان داده است. این تاسیسات تا 1500 کیلووات برق بدون اختلال کار می کرد.

نیمه هادی های Kamikaze Triple 1 به طور انحصاری در این پروژه استفاده شد.

Agile Energy X قصد دارد تا سال 2030 ابتکارات خود را به 100 مگاوات در ژاپن افزایش دهد.

این پروژه دولت های محلی ژاپن را قادر می سازد تا طرح های کربن زدایی را ترویج کنند، سود حاصل از انرژی های تجدیدپذیر را افزایش دهند و اقتصادهای محلی را احیا کنند.

وضعیت ماینرهای رمزنگاری در سراسر جهان

در ایالات متحده آمریکا، آرکانزاس محیط های مهمان نوازی را برای استخراج کنندگان کریپتو فراهم می کند. Entergy Corporation تعرفه استخراج از یک پنی تا یک پنی در هر کیلووات را ارائه کرد. برخلاف ژاپن، تعرفه ویژه سایر شرکت های پردازش داده را در بر نمی گرفت.

ایالت نیویورک شرکت های استخراج ارز دیجیتال را که از سوخت کربن برای اجرای فعالیت خود استفاده می کردند، ممنوع کرد. دولت موظف است که تمام تاسیسات معدنی از منابع انرژی تجدیدپذیر 100٪ استفاده کنند یا به خارج ارسال شوند. صلح سبز ایالات متحده این ابتکار را تحسین کرد و خاطرنشان کرد که معدنچیان برای مدت طولانی کنترل نشده بودند.

در روسیه، قانون‌گذاران لایحه‌ای را در مجلس دومای ایالتی ارائه کردند که بر اساس آن معدنچیان می‌خواهند درآمدهای استخراج را فقط در خارج از کشور بفروشند. این لایحه بیان می‌کرد که ماینرها فقط در قالب ساختارهای آزمایشی که دولت در سال 2023 ایجاد خواهد کرد، رمزارز را در کشور می‌فروشند. این لایحه بحث‌های زیادی را برانگیخته است و کارشناسان به احتمال تحریم‌هایی اشاره می‌کنند که از فروش ماینرها در خارج از کشور جلوگیری می‌کند.

در پاراگوئه، آند، اپراتور محلی این کشور، با ماینرهای رمزنگاری مخالفت کرد. این شرکت انرژی استدلال کرد که دولت منابع لازم برای پذیرش ماینرهای رمزنگاری را ندارد و فعالیت ماینینگ سود کمی برای جامعه دارد.

از سوی دیگر، رایانه‌های بدون شبکه در کنیا، داستان‌های موفقیت آمیزی از دکل‌های استخراج انرژی آبی خود را به اشتراک گذاشتند. این شرکت به کاهش بیش از 50 درصدی قبوض برق جامعه محلی افتخار می کند.

چین همه فعالیت‌های معدنی را ممنوع کرد، اما همچنان از فناوری دفتر کل توزیع شده حمایت می‌کند. این کشور روی CBDC ها و پروژه های دیگری کار می کند که از فناوری بلاک چین استفاده می کنند.

در مصاحبه ای با آرکانزاس بیزینس، فردریک هوانگ، سرپرست محاسبات GMI، به اشتراک گذاشت که نگرانی ماینرها شامل افزایش قبوض برق، عملکرد ضعیف بیت کوین و تهدید به قطع برق است.